🏠
Meer sporten
Voetbal
Wielrennen
Aanmelden
Nieuws
Kantine
Competities
Ploegen
Personen
Live
Interactief
Prono/Managerspel
E-tornooi
Quiz
Zoeken
Contacteer ons
Transfernieuws & Transfergeruchten
Kantine
Jupiler Pro League
2e klasse
Premier League
Bundesliga
Ligue 1
Serie A
Eredivisie
La Liga
Beker
EK 2024
Champions League
Europa League
Conference League
Arquet FC
Nieuws
Info
Kalender
Spelers
Transfers
Andere ploegen
Arquet FC B
Tegenstanders
Aischoise
Arquet FC
Ciney
Couvin Mariembourg
Crossing Schaerbeek
CS Manageoise
CS Onhaye
FC Flénu
Pays Vert Ostiches-Ath
Perwez
Rapid Symphorinois
RAS Jodoigne
RAS Monceau
RCS Brainois
RUS Beloeil
Taminoise
Word fan!
5
Kalender Arquet FC
2023 - 2024
2023 - 2024
2022 - 2023
2021 - 2022
2019 - 2020
2018 - 2019
2017 - 2018
2016 - 2017
2015 - 2016
2014 - 2015
2013 - 2014
2012 - 2013
2011 - 2012
2010 - 2011
2009 - 2010
2008 - 2009
2007 - 2008
Download alle wedstrijden van Arquet FC naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
26/08 20:00
Perwez
3-1
Arquet FC
02/09 20:00
Arquet FC
3-1
RAS Jodoigne
09/09 20:00
Arquet FC
0-1
Aischoise
17/09 15:00
FC Flénu
1-0
Arquet FC
23/09 20:00
Arquet FC
3-2
RUS Beloeil
01/10 15:00
CS Manageoise
1-1
Arquet FC
07/10 20:00
Arquet FC
0-0
Crossing Schaerbeek
14/10 20:00
Ciney
1-1
Arquet FC
21/10 20:00
Arquet FC
1-1
CS Onhaye
29/10 15:00
RCS Brainois
0-0
Arquet FC
04/11 20:00
Arquet FC
5-3
Rapid Symphorinois
12/11 14:30
RAS Monceau
4-1
Arquet FC
18/11 20:00
Arquet FC
6-0
Couvin Mariembourg
26/11 14:30
Taminoise
5-4
Arquet FC
02/12 20:00
Arquet FC
0-3
Pays Vert Ostiches-Ath
10/12 15:00
RAS Jodoigne
0-1
Arquet FC
16/12 20:00
Arquet FC
2-4
Ciney
13/01 20:00
Rapid Symphorinois
1-2
Arquet FC
03/02 20:00
Arquet FC
1-2
RAS Monceau
10/02 20:00
Arquet FC
1-2
Perwez
18/02 15:00
Pays Vert Ostiches-Ath
1-1
Arquet FC
24/02 20:00
Arquet FC
4-1
FC Flénu
03/03 15:00
Couvin Mariembourg
0-2
Arquet FC
09/03 20:00
Aischoise
1-0
Arquet FC
16/03 20:00
Arquet FC
2-2
CS Manageoise
24/03 15:00
RUS Beloeil
2-1
Arquet FC
07/04 15:00
Crossing Schaerbeek
3-1
Arquet FC
13/04 20:00
Arquet FC
3-0
Taminoise
21/04 15:00
CS Onhaye
2-5
Arquet FC
28/04 15:00
Arquet FC
1-4
RCS Brainois
Wedstrijden
Crossing Schaerbeek
3-1
Arquet FC
Arquet FC
3-0
Taminoise
CS Onhaye
2-5
Arquet FC
Arquet FC
1-4
RCS Brainois
Spelers
Keepers
Verdedigers
Middenvelders
Sulejman Denis
Aanvallers
Declercq Jérémy
Contacteer ons
/
Over ons
/
Privacybeleid
/
Vacature
/
Partners
Gebruikersovereenkomst
/
Cookies Instellingen
/
Pushmeldingen uitschakelen
© 2002-2024 www.voetbalkrant.com
All Rights Reserved