Belangrijke wijziging in de kalender voor de play-offs
© Lierse Vrouwen/Bruno Holvoet
De Super League geeft van begin april tot half mei zijn geheimen prijs. Ondertussen is de kalender voor de play-offs alvast bekendgemaakt. De titelmatch zou wel eens in Tubeke kunnen gespeeld worden in een echte Clasico. En die zal een dagje eerder worden gespeeld.
Anderlecht speelt namelijk op speeldag 6 van de play-offs thuis tegen Standard, mogelijk wordt dat een allesbeslissend duel. In de stand voor de play-offs heeft paars-wit twee punten meer dan Lierse, de Rouchettes volgen voorlopig op drie punten.
In play-off 2 probeert OH Leuven barragematchen met vermoedelijk Zulte Waregem te vermijden om op het hoogste niveau te blijven spelen. Zij beginnen met thuismatchen tegen Tienen en Heist meteen onder druk.{READALSO}
Normaliter zouden de speeldagen 5 en 6 integraal op zaterdag worden gespeeld, maar voor play-off 1 wordt alsnog op die speeldagen uitgeweken naar vrijdagavond.
De kalender:
Speeldag 1 (1-2 april):
Gent - Anderlecht
Standard - Lierse
OHL - Tienen
Genk - Heist
Speeldag 2 (22-23 april):
Gent - Standard
Anderlecht - Lierse
OHL - Heist
Tienen - Genk
Speeldag 3 (29-30 april):
Standard - Anderlecht
Lierse - Gent
Genk - OHL
Heist - Tienen
Speeldag 4 (6-7 mei):
Lierse - Standard
Anderlecht - Gent
Tienen - OHL
Heist - Genk
Speeldag 5 (13-14 mei):
Standard - Gent
Lierse - Anderlecht
Heist - OHL
Genk - Tienen
Speeldag 6 (20-21 mei):
Anderlecht - Standard
Gent - Lierse
OHL - Genk
Tienen - Heist