Franse meisjes doen wat de mannen niet konden na finale van de schande en horrormisser

Frankrijk Europees kampioen U19 na winst tegen Spanje

© photonews

Frankrijk heeft de Europese titel bij de speelsters tot 19 jaar binnen. De regen heeft een en ander wel bijzonder lang laten duren.

De finale van het EK voor meisjes tot 19 jaar werd zondag gespeeld in Slowakije. Aan de rust stond het 1-0 voor Frankrijk tegen Spanje, met dank aan een doelpunt van Geyoro.

Daarna gooide de regen in Slowakije roet in het eten. Het veld was een tijdje onbespeelbaar, al proberen ze er alles aan te doen om toch nog te spelen. De match werd uiteindelijk nog uitgespeeld twee uur later.

— UEFA Women's EURO (@UEFAWomensEURO) 31 juli 2016

Katoto maakte uiteindelijk de match toch nog af, Lucia Garcia zorgde daarna nog voor een eerredder voor de Spanjaarden. In de absolute slotfase ging door het slechte veld nog een geweldige kans over.

Meer nieuws