Het ga je goed, Marc - Belgisch (vrouwen)voetbal in rouw

© photonews

Het vrouwenvoetbal is een icoon kwijt, want met Marc Lesenfants is een belangrijk figuur overleden.

Marc Lesenfants was sinds jaar en dag voorzitter vrouwenvoetbal binnen de KBVB en was in die hoedanigheid ook vaak delegatieleider.

In 2017 maakte hij zijn eerste grote toernooi mee met de Red Flames, in het verleden kwamen we hem ook al tegen op onder meer de Algarve Cup en de Cyprus Cup.

— Belgian Red Flames (@BelRedFlames) June 26, 2018

We zullen Lesenfants als een rustig, aimabel man onthouden die steeds zijn uiterste best deed om het vrouwenvoetbal te promoten en dat steevast in het Nederlands tegenover Nederlandstalige pers en fans.

Via de sociale media reageren diverse Red Flames, familieleden en fans geschokt op het nieuws. Zij zullen hem - net als wij - missen. Het ga je goed, Marc. Veel sterkte en familie en vrienden en onze innige deelneming.

Meer nieuws