Wie zijn de topschutters na speeldag 1 in de Super League?
© photonews
We zijn er opnieuw aan begonnen in het vrouwenvoetbal en dat leverde opnieuw heel wat doelpunten op. Hoe werden die verdeeld? Het overzicht!
In totaal vielen op speeldag 1 van de Super League uiteindelijk 13 doelpunten in vier wedstrijden, want door de Champions League-voorrondes speelde Anderlecht nog niet tegen KRC Genk.
13 doelpunten
Dat brengt het totaal in de Super League na speeldag 1 op 13 doelpunten in vier wedstrijden, of een gemiddelde van 3.25 doelpunten per wedstrijd.{READALSO}
Nieuwkomer Ludmila Matavkova is met een hattrick voor Club Brugge meteen de eerste topschutter van de Super League.
De topschutterslijst na speeldag 1:
1. Ludmila Matavkova 3
2. Marie Minnaert, Hanne Merkelbach, Kristina Erman, Alysson Duterne, Hanne Hellinx, Stéphanie Pirotte, Jana Janssens, Stefanie Deville, Luna Vanzeir, Laura Vervacke 1
Owngoals: /