Standard haalt uit tegen Westerlo en wordt co-leider in Super League

In de Lotto Super League stonden we alweer klaar voor de tweede speeldag dit weekend. Anderlecht en OH Leuven kwamen niet in actie door Europees voetbal vorige donderdag én komende donderdag, dus konden andere teams profiteren.

Standard Fémina was zijn seizoen begonnen met een teleurstellend 0-0 gelijkspel tegen Zulte Waregem en dus wilden ze op speeldag 2 wel laten zien waar ze toe in staat zijn.

Standard haalt uit tegen KVC Westerlo

Dat moest dan in eigen huis gaan gebeuren tegen KVC Westerlo, dat op de eerste speeldag zijn meerdere had moeten erkennen in RSC Anderlecht en met 2-0 onderuit ging.{READALSO}

Op bezoek op Sclessin wilden ze komaf maken met de nul en dus gingen ze ook volmondig in de aanval. Toch liepen ze al snel in het mes van de Rouchettes, die via Amber Barrett na een kwartier op voorsprong kwamen.

Ruststand is meteen ook de eindstand in Standard - Westerlo

Even was er na een owngoal van de thuisdoelvrouw hoop bij De Kemphanen, maar via Anisa Ademi, Aoife Coivill en een tweede keer Amber Barrett werd het nog voor de rust 4-1. 

In de stand is Standard nu naast Club YLA gekomen met 4 op 6 en een doelsaldo van +3. Anderlecht kan natuurlijk wel nog leider worden als het in de inhaalwedstrijd kan winnen.

Meer nieuws