1e Klasse

Word fan van 1e Klasse!
Facebook
RSS Feed van 1e Klasse Download kalender van 1e Klasse

Svelta Melsele - Barendrecht ()

Kies jouw voorkeur
Svelta Melsele
Neutraal
Barendrecht
50%50%
Van Puymbroecklaan 11, 9120 Melsele,

Sterke eerstenationaler klopt team uit Eredivisie

Aernout Van Lindtdoor Aernout Van Lindt
Datum
0 reacties
Sterke eerstenationaler klopt team uit Eredivisie
Foto: © Leo Stolck

Ook de eerstenationalers en tweedenationalers in België zijn zich volop aan het voorbereiden op hun eerste wedstrijden in de competitie. Daarbij vallen al eens verrassingen.

Een sterk Svelta Melsele - nieuwkomer in eerste nationale na de titel van vorig seizoen op het derde niveau - klopte het Nederlandse Exelsior Barendrecht.

Met Corina Luijks (ex-Tienen) en Red Flame Sofie Van Houtven kennen we daar ook nog wat bekend volk bij de nieuwe club in de Eredivisie.

Melsele won uiteindelijk met 2-1. Twee doelpunten van Rebecca Degenaers, telkens was de assist van Kaily Dhont.

Reacties 0 reacties

Heeft u zelf nieuws of wil u uw club in de belangstelling brengen? Contacteer ons via vrouwen@sport-planet.eu.

AddToAny
Nieuwsbrief
Dagelijkse nieuwsbrief ontvangen?
Wanneer wil je onze nieuwsbrief ontvangen? *
Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Kalender / Voetbaluitslagen
29/07 17:00 ASE Chastre ASE Chastre 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem ASE Chastre - Zulte Waregem
29/07 19:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 5-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem Eendracht Aalst - Miecroob Veltem
29/07 20:00 Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem 1-3 Svelta Melsele Svelta Melsele Wolvertem Merchtem - Svelta Melsele
30/07 20:00 Loenhout SK Loenhout SK 1-8 Moldavo Moldavo Loenhout SK - Moldavo
31/07 20:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 5-2 KV Mechelen KV Mechelen Eendracht Aalst - KV Mechelen
02/08 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide Zulte Waregem - Maria-Ter-Heide
02/08 20:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 16-0 Vosselaar Vosselaar Svelta Melsele - Vosselaar
05/08 20:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 13-0 Heist Heist Svelta Melsele - Heist
05/08 20:00 Famkes Merkem Famkes Merkem 0-2 KV Mechelen KV Mechelen Famkes Merkem - KV Mechelen
09/08 19:00 VV Bavel VV Bavel 1-2 Svelta Melsele Svelta Melsele VV Bavel - Svelta Melsele
10/08 19:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-1 Sterrebeek Sterrebeek Eendracht Aalst - Sterrebeek
10/08 20:00 KV Mechelen KV Mechelen 2-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC KV Mechelen - Wuustwezel FC
12/08 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-1 Sterrebeek Sterrebeek Zulte Waregem - Sterrebeek
12/08 20:00 Gent Ladies B Gent Ladies B 8-2 KV Mechelen KV Mechelen Gent Ladies B - KV Mechelen
12/08 20:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-1 Barendrecht Barendrecht Svelta Melsele - Barendrecht
13/08 19:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0-1 Club Brugge Club Brugge Wuustwezel FC - Club Brugge
15/08 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-2 Famkes Merkem Famkes Merkem Zulte Waregem - Famkes Merkem
15/08 19:00 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 2-5 KRC Genk Ladies B KRC Genk Ladies B Esperanza Neerpelt - KRC Genk Ladies B
16/08 19:30 Massenhoven Massenhoven 1-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide Massenhoven - Maria-Ter-Heide
17/08 19:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst - Dames OHL B Dames OHL B Eendracht Aalst - Dames OHL B
17/08 20:00 SV Venray SV Venray 1-2 Moldavo Moldavo SV Venray - Moldavo
19/08 15:00 SC 't Zand SC 't Zand - Svelta Melsele Svelta Melsele SC 't Zand - Svelta Melsele
23/08 19:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC - Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide Wuustwezel FC - Maria-Ter-Heide
Stand
  Ploeg G P
1. Gent II Gent II 0 0
2. Fémina White Star Fémina White Star 0 0
3. Kontich FC Kontich FC 0 0
4. SG-Tertre-Hautrage SG-Tertre-Hautrage 0 0
5. Massenhoven Massenhoven 0 0
6. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0 0
7. Famkes Merkem Famkes Merkem 0 0
8. Tertre Hautrage B Tertre Hautrage B 0 0
9. Standard Liège II Standard Liège II 0 0
10. Zulte Waregem Zulte Waregem 0 0
Topschutters

Geen doelpunten