WK Kwalificatie (Europa)

Word fan van WK Kwalificatie (Europa)!
Facebook
RSS Feed van WK Kwalificatie (Europa) Download kalender van WK Kwalificatie (Europa)

Moldavië - België ()

Onbekend

Waarom er ook enkele niet-geselecteerde Flames rondliepen in Tubeke

Aernout Van Lindtdoor Aernout Van Lindt
Datum
0 reacties
Waarom er ook enkele niet-geselecteerde Flames rondliepen in Tubeke
Foto: © photonews

De Belgian Red Flames zitten op het vliegtuig richting Moldavië. Toch was deze week meer dan enkel een voorbereiding op een wedstrijd, dat bleek ook uit enkele beslissingen van de bondscoach.

"We maken van deze week gebruik om iedereen optimaal voor te bereiden, ook voor de twee laatste kwalificatiewedstrijden eind augustus en begin september", aldus Ives Serneels.

"We hebben de High Potentials vorige week bij ons gehad, er is talent dat ons positief verrast. Naar de toekomst toe kijken we af en toe een beetje verder."

In die optiek werden ook enkele Flames en High Potentials die niet meegaan naar Moldavië in het Nationaal Oefencentrum in Tubeke gebruikt voor enkele trainingen.



Reacties 0 reacties

Heeft u zelf nieuws of wil u uw club in de belangstelling brengen? Contacteer ons via vrouwen@sport-planet.eu.

AddToAny
Nieuwsbrief
Dagelijkse nieuwsbrief ontvangen?
Wanneer wil je onze nieuwsbrief ontvangen? *
Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Kalender / Voetbaluitslagen
07/06 12:00 Wales Wales 1-0 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina Wales - Bosnië-Herzegovina
07/06 20:00 Spanje Spanje 2-0 Israël Israël Spanje - Israël
07/06 20:00 Faroër Eilanden Faroër Eilanden 0-4 Slovenië Slovenië Faroër Eilanden - Slovenië
07/06 20:00 Schotland Schotland 2-1 Wit-Rusland Wit-Rusland Schotland - Wit-Rusland
07/06 20:00 Zweden Zweden 4-0 Kroatië Kroatië Zweden - Kroatië
08/06 17:00 Finland Finland 0-2 Oostenrijk Oostenrijk Finland - Oostenrijk
08/06 18:00 Oekraïne Oekraïne 1-5 Denemarken Denemarken Oekraïne - Denemarken
08/06 18:00 Rusland Rusland 1-3 Engeland Engeland Rusland - Engeland
08/06 18:30 Ierland Ierland 0-2 Noorwegen Noorwegen Ierland - Noorwegen
08/06 20:30 Noord-Ierland Noord-Ierland 0-5 Nederland Nederland Noord-Ierland - Nederland
08/06 20:45 Italie Italie 3-0 Portugal Portugal Italie - Portugal
10/06 18:00 Moldavië Moldavië 0-7 België België Moldavië - België
11/06 20:00 IJsland IJsland 2-0 Slovenië Slovenië IJsland - Slovenië
12/06 15:30 Polen Polen 2-3 Schotland Schotland Polen - Schotland
12/06 17:30 Tsjechië Tsjechië 4-1 Faroër Eilanden Faroër Eilanden Tsjechië - Faroër Eilanden
12/06 17:30 Wit-Rusland Wit-Rusland 0-5 Zwitserland Zwitserland Wit-Rusland - Zwitserland
12/06 17:30 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina 0-2 Kazachstan Kazachstan Bosnië-Herzegovina - Kazachstan
12/06 18:00 Denemarken Denemarken 5-1 Hongarije Hongarije Denemarken - Hongarije
12/06 18:00 Oekraïne Oekraïne 1-0 Zweden Zweden Oekraïne - Zweden
12/06 18:00 Servië Servië 0-2 Finland Finland Servië - Finland
12/06 18:00 Noorwegen Noorwegen 1-0 Ierland Ierland Noorwegen - Ierland
12/06 18:30 Israël Israël 0-6 Oostenrijk Oostenrijk Israël - Oostenrijk
12/06 19:00 Roemenië Roemenië 1-1 Portugal Portugal Roemenië - Portugal
12/06 20:00 Wales Wales 3-0 Rusland Rusland Wales - Rusland
12/06 20:00 Nederland Nederland 1-0 Slovakije Slovakije Nederland - Slovakije
Stand
  Groep 1 G P
1. Wales Wales 7 17
2. Engeland Engeland 6 16
3. Rusland Rusland 6 7
4. Kazachstan Kazachstan 6 3
5. Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina 7 3
  Groep 2 G P
1. Zwitserland Zwitserland 6 18
2. Schotland Schotland 6 15
3. Polen Polen 6 7
4. Albanië Albanië 7 4
5. Wit-Rusland Wit-Rusland 7 3
  Groep 3 G P
1. Nederland Nederland 7 19
2. Noorwegen Noorwegen 6 15
3. Ierland Ierland 7 10
4. Noord-Ierland Noord-Ierland 6 3
5. Slovakije Slovakije 6 0
  Groep 4 G P
1. Denemarken Denemarken 5 15
2. Zweden Zweden 5 12
3. Oekraïne Oekraïne 6 10
4. Hongarije Hongarije 7 4
5. Kroatië Kroatië 7 2
  Groep 5 G P
1. IJsland IJsland 6 16
2. Duitsland Duitsland 6 15
3. Tsjechië Tsjechië 6 10
4. Slovenië Slovenië 7 6
5. Faroër Eilanden Faroër Eilanden 7 0
  Groep 6 G P
1. Italie Italie 7 21
2. België België 6 13
3. Portugal Portugal 6 5
4. Roemenië Roemenië 6 5
5. Moldavië Moldavië 7 1
  Groep 7 G P
1. Spanje Spanje 6 18
2. Oostenrijk Oostenrijk 7 13
3. Finland Finland 6 10
4. Servië Servië 7 7
5. Israël Israël 8 1
Topschutters
  Speler Goals
1. Western New York Flash Cayman 7
2. Wullaert 4
3. Anderlecht De Caigny 3
4. Italie Girelli 1
5. Ajax Philtjens 1
6. PSG Vanmechelen 1
7. Anderlecht Deloose 1