Word fan! 19
Oekraïense Premier League - Speeldag 11 (2023 - 2024)
Speeldag 11 | ||||
---|---|---|---|---|
20/10 16:00 | Obolon-Brovar | 2-4 | Zorja Loehansk | |
0-1 | 5' Eduardo Guerrero | |||
20' | 1-1 | |||
(pen) 28' | 2-1 | |||
2-2 | 38' Eduardo Guerrero | |||
2-3 | 74' Arseniy Batahov | |||
2-4 | 89' Denys Antyukh (pen) | |||
20/10 18:00 | Metalist Kharkov | 1-3 | Kryvbas | |
0-1 | 3' Maksim Zaderaka | |||
0-2 | 32' Oleh Kozhushko | |||
Beka Vachiberadze 39' | 1-2 | |||
1-3 | 68' Maksim Zaderaka | |||
21/10 14:00 | Chornomorets | 3-0 | FC Minaj | |
19' | 1-0 | |||
68' | 2-0 | |||
Orest Kuzyk 81' | 3-0 | |||
21/10 16:00 | Shakhtar Donetsk | 3-0 | Cherkasi | |
Danylo Sikan 20' | 1-0 | |||
Kevin Kelsy 84' | 2-0 | |||
Kevin Kelsy 90' | 3-0 | |||
21/10 18:00 | PFC Olexandria | 0-1 | Kolos Kovalivka | |
0-1 | 45' Valeriy Luchkevych | |||
22/10 12:00 | Veres Rivne | 2-5 | Rukh Vynnyky | |
0-1 | 13' | |||
0-2 | 33' | |||
0-3 | 65' | |||
82' | 1-3 | |||
1-4 | 85' | |||
1-5 | 88' | |||
Denys Balan 90' | 2-5 | |||
22/10 14:00 | Vorskla Poltava | 0-3 | Polissya Zhytomyr | |
0-1 | 37' (pen) | |||
0-2 | 54' Beni Makouana | |||
0-3 | 90+1' Dmytro Shastal | |||
22/10 16:00 | Dinamo Kiev | 0-1 | Dnipro Dnipropetrovsk | |
0-1 | 13' |
Statistieken
Speeldag 11 | Thuis-Uit | |
---|---|---|
Aantal gespeelde matchen: | 8/8 | |
Aantal doelpunten: | 28 | 11-17 |
Penalty's: | 3 | 1-2 |
Aantal owngoals: | 0 | |
Aantal gele kaarten: | 8 | 6-2 |
Aantal rode kaarten: | 0 | 0-0 |
Toeschouwers: | 0 |
Download kalender Oekraïense Premier League
Download alle wedstrijden van Oekraïense Premier League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Shakhtar Donetsk | 30 | 71 |
2. | Dinamo Kiev | 30 | 67 |
3. | Kryvbas | 30 | 57 |
4. | Dnipro Dnipropetrovsk | 30 | 52 |
5. | Polissya Zhytomyr | 30 | 50 |
6. | Rukh Vynnyky | 30 | 49 |
7. | Cherkasi | 30 | 41 |
8. | PFC Olexandria | 30 | 34 |
9. | Vorskla Poltava | 30 | 33 |
10. | Chornomorets | 30 | 32 |
11. | Zorja Loehansk | 30 | 32 |
12. | Kolos Kovalivka | 30 | 32 |
13. | Veres Rivne | 30 | 28 |
14. | FC Minaj | 30 | 26 |
15. | Obolon-Brovar | 30 | 26 |
16. | Metalist Kharkov | 30 | 23 |