Word fan! 8

Seizoen 2020 - 2021 Beker


 Speeldag 1
22/08 16:00 SL Wurfeld SL Wurfeld - FF Eendracht Louwel Eendracht Louwel
22/08 16:00 FC Walhain FC Walhain 5-3 Standard Elen Standard Elen
22/08 16:00 Mandel United Mandel United 5-0 RCS Brainois RCS Brainois
22/08 16:00 Jago Sint-Amandsberg Jago Sint-Amandsberg 5-0 Erembodegem Erembodegem
23/08 11:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 3-0 Espoir Minerois Espoir Minerois
31/10 14:00 Club Brugge Club Brugge Uitg Fémina White Star Fémina White Star
31/10 15:00 Standard Liège Standard Liège Uitg Luik FC Luik FC
31/10 15:00 Svelta Melsele Svelta Melsele Uitg Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
31/10 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem Uitg Anderlecht Anderlecht
31/10 15:00 Moldavo Moldavo Uitg Kontich FC Kontich FC
31/10 15:00 Standard de Liège Standard de Liège Uitg Dames OHL Dames OHL
31/10 16:30 KAA Gent Ladies KAA Gent Ladies Uitg KV Mechelen KV Mechelen
 Speeldag 2
28/08 20:30 Herent Herent 2-0 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
29/08 16:00 Perk Perk 4-3 Seraing Athl. Seraing Athl.
29/08 16:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 1-2 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
29/08 16:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 5-3 Dison Dison
29/08 16:00 Saintoise Saintoise 0-16 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
29/08 16:00 Veldkantevas Veldkantevas 1-9 Leeuw Leeuw
29/08 16:30 Huldenberg Huldenberg 3-1 BX Brussels BX Brussels
29/08 18:30 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert 4-2 UCE Liège UCE Liège
 Speeldag 3
05/09 16:00 Berchem Sport Berchem Sport 2-10 KSK Heist KSK Heist
05/09 16:00 Bredene Bredene 8-1 Keiberg Keiberg
05/09 16:00 Geer Geer 0-11 ASC Havinnes ASC Havinnes
05/09 16:00 RDC Cointe RDC Cointe 0-10 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
05/09 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 11-3 Avelgem Avelgem
05/09 16:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 3-8 Huldenberg Huldenberg
05/09 16:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem 2-1 Perk Perk
05/09 16:00 Aywaille Aywaille 0-1 Loenhout SK Loenhout SK
05/09 16:00 Bokrijk Sport Bokrijk Sport 1-0 ASE Chastre ASE Chastre
05/09 16:00 Fémina White Star Fémina White Star 5-0 Herent Herent
05/09 16:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 0-4 KV Mechelen KV Mechelen
05/09 16:00 KSV Sottegem KSV Sottegem - FF Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
05/09 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 5-1 Gooik Gooik
05/09 17:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-2 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
05/09 17:15 Westerlo Westerlo 2-0 Leeuw Leeuw
06/09 15:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 0-18 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 4
12/09 14:30 Olsa Brakel Olsa Brakel 5-10 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
12/09 15:00 Bokrijk Sport Bokrijk Sport 0-8 KV Mechelen KV Mechelen
12/09 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-1 Irlande Auderghem Irlande Auderghem
12/09 15:00 Massenhoven Massenhoven 2-3 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
12/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-4 DVK Egem DVK Egem
12/09 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 1-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
12/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-12 Anderlecht Anderlecht
12/09 15:00 KSK Heist KSK Heist 0-7 Sibret Sibret
12/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 12-0 Vosselaar Vosselaar
12/09 15:00 Moldavo Moldavo 2-1 Gent Ladies Gent Ladies
12/09 16:00 Gent Ladies Gent Ladies 5-0 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
12/09 16:00 Loenhout SK Loenhout SK 3-8 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
12/09 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-0P Bredene Bredene
12/09 16:00 FC Alken FC Alken 0-5 Kontich FC Kontich FC
12/09 16:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-6 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
12/09 16:30 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 0-0P Tertre Hautrage Tertre Hautrage
12/09 16:30 Huldenberg Huldenberg 0-4 Svelta Melsele Svelta Melsele
12/09 16:30 Loyers Loyers 2-4 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
12/09 16:45 KV Mechelen KV Mechelen 5-0 Leeuw Leeuw
12/09 17:00 Club Brugge Club Brugge 0-2 Luik FC Luik FC
12/09 17:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat 0-2 Standard Liège Standard Liège
 Speeldag 5
26/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-0P KAA Gent Ladies KAA Gent Ladies
26/09 15:00 Club Brugge Club Brugge 4-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
26/09 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 9-0 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
26/09 15:00 Kontich FC Kontich FC 1-0 Anderlecht Anderlecht
26/09 15:00 Bredene Bredene 0-11 Luik FC Luik FC
26/09 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 6-0 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
26/09 15:00 Standard Liège Standard Liège 3-0 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
26/09 15:00 ASE Chastre ASE Chastre 3-1 Sibret Sibret
26/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-1 DVK Egem DVK Egem
26/09 15:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 4-3 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
26/09 15:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 1-1P Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
26/09 16:45 KV Mechelen KV Mechelen 0-1 KV Mechelen KV Mechelen
26/09 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-5 FF Dames OHL Dames OHL
26/09 17:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-12 Anderlecht Anderlecht
26/09 19:00 Charleroi Charleroi 2-4 Moldavo Moldavo
14/10 20:15 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-4 Gent Ladies Gent Ladies