Seizoen 2003 - 2004


 Speeldag 1
23/08 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 4-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
23/08 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 0-6 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
23/08 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-4 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
23/08 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 5-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
23/08 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 6-1 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
23/08 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 Niel SK Niel SK
23/08 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-2 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 2
27/08 18:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
27/08 18:30 Niel SK Niel SK 0-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
27/08 18:30 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 1-4 Anderlecht Anderlecht
27/08 18:30 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 21-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
27/08 18:30 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 5-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
27/08 18:30 Dames OHL Dames OHL 1-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
27/08 18:30 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 1-6 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 3
30/08 14:00 Dames OHL Dames OHL 2-3 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
30/08 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 7-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
30/08 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 1-13 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
30/08 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
30/08 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 6-4 Niel SK Niel SK
30/08 15:00 Anderlecht Anderlecht 11-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
30/08 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-10 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
 Speeldag 4
13/09 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-0 Dames OHL Dames OHL
13/09 15:00 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 0-11 Eva's Tienen Eva's Tienen
13/09 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 3-2 Anderlecht Anderlecht
13/09 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 0-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
13/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
13/09 15:00 Niel SK Niel SK 10-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
13/09 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 3-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 5
20/09 14:00 Dames OHL Dames OHL 4-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
20/09 15:00 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 1-6 Sinaai Girls Sinaai Girls
20/09 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 2-8 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
20/09 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-2 Anderlecht Anderlecht
20/09 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-2 Standard de Liège Standard de Liège
20/09 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 0-4 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
20/09 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-5 Niel SK Niel SK
 Speeldag 6
27/09 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 4-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
27/09 15:00 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 3-4 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
27/09 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 4-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
27/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-1 Standard de Liège Standard de Liège
27/09 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
27/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-2 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
27/09 15:00 Niel SK Niel SK 2-6 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 7
11/10 14:00 Dames OHL Dames OHL 1-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
11/10 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 2-7 Standard de Liège Standard de Liège
11/10 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-4 Anderlecht Anderlecht
11/10 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 11-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
11/10 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 4-0 Niel SK Niel SK
11/10 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 4-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
11/10 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
 Speeldag 8
18/10 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
18/10 15:00 Anderlecht Anderlecht 18-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
18/10 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
18/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
18/10 15:00 Niel SK Niel SK 0-7 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
18/10 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 1-1 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
18/10 15:00 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 1-9 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 9
25/10 14:00 Dames OHL Dames OHL 2-2 Standard de Liège Standard de Liège
25/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-0 Niel SK Niel SK
25/10 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 3-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
25/10 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 4-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
25/10 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 0-7 Eva's Tienen Eva's Tienen
25/10 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 1-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
25/10 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-3 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 10
01/11 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-1 Dames OHL Dames OHL
01/11 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 2-3 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
01/11 15:00 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 0-11 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
01/11 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 5-1 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
01/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 4-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
01/11 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 11-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
01/11 15:00 Niel SK Niel SK 0-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 11
08/11 14:00 Dames OHL Dames OHL 2-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
08/11 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-2 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
08/11 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 7-0 Standard de Liège Standard de Liège
08/11 15:00 Niel SK Niel SK 1-1 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
08/11 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 14-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
08/11 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 0-2 Anderlecht Anderlecht
08/11 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 12
15/11 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 3-4 Dames OHL Dames OHL
15/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 4-1 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
15/11 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-1 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
15/11 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 0-5 Zulte Waregem Zulte Waregem
15/11 15:00 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 1-3 Niel SK Niel SK
15/11 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 5-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
15/11 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-2 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
 Speeldag 13
29/11 14:00 Dames OHL Dames OHL 4-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
29/11 14:30 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
29/11 14:30 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 1-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
29/11 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-8 Anderlecht Anderlecht
29/11 14:30 Niel SK Niel SK 1-2 Standard de Liège Standard de Liège
29/11 14:30 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 9-1 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
29/11 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-4 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 14
06/12 14:00 Dames OHL Dames OHL 8-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
06/12 14:30 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-5 Standard de Liège Standard de Liège
06/12 14:30 Niel SK Niel SK 1-8 Anderlecht Anderlecht
06/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
06/12 14:30 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
06/12 14:30 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 9-1 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
06/12 14:30 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 2-8 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 15
13/12 14:30 Standard de Liège Standard de Liège 7-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
13/12 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 13-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
13/12 14:30 Anderlecht Anderlecht 5-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
13/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-1 Dames OHL Dames OHL
13/12 14:30 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-0 Niel SK Niel SK
13/12 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 0-12 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
13/12 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 7-1 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
 Speeldag 16
20/12 14:30 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 1-0 Dames OHL Dames OHL
20/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 5-2 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
20/12 14:30 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 7-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
20/12 14:30 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 1-5 Anderlecht Anderlecht
20/12 14:30 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-4 Eva's Tienen Eva's Tienen
20/12 14:30 Niel SK Niel SK 1-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
20/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-4 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 17
10/01 14:00 Dames OHL Dames OHL 1-1 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
10/01 14:30 Anderlecht Anderlecht 2-0 Standard de Liège Standard de Liège
10/01 14:30 Eva's Tienen Eva's Tienen 6-1 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
10/01 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 3-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
10/01 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
10/01 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 1-4 Niel SK Niel SK
11/01 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 5-1 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
 Speeldag 18
17/01 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 3-1 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
17/01 15:00 Anderlecht Anderlecht 0-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
17/01 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 7-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
17/01 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 3-0 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
17/01 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 0-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
17/01 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-1 Dames OHL Dames OHL
17/01 15:00 Niel SK Niel SK 2-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 19
24/01 14:00 Dames OHL Dames OHL 4-1 Niel SK Niel SK
24/01 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 3-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
24/01 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 1-2 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
24/01 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-1 Anderlecht Anderlecht
24/01 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 5-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
24/01 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 1-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
24/01 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-2 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
 Speeldag 20
11/02 19:30 Anderlecht Anderlecht 6-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
14/02 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-4 Dames OHL Dames OHL
14/02 15:00 Niel SK Niel SK 4-1 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
14/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-5 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
14/02 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 15-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
14/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
14/02 15:00 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 3-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 21
07/02 14:00 Dames OHL Dames OHL 6-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
07/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-7 Eva's Tienen Eva's Tienen
07/02 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 0-7 Anderlecht Anderlecht
07/02 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 9-0 Niel SK Niel SK
07/02 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 2-1 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
07/02 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-3 Standard de Liège Standard de Liège
08/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 22
21/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 4-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
21/02 15:00 Niel SK Niel SK 5-3 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
21/02 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-0 Dames OHL Dames OHL
21/02 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 5-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
21/02 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-4 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
21/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 7-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
21/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 23
13/03 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 12-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
13/03 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 1-7 Sinaai Girls Sinaai Girls
13/03 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 1-1 Standard de Liège Standard de Liège
13/03 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-2 Anderlecht Anderlecht
13/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-3 Niel SK Niel SK
13/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-2 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
13/03 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 24
03/04 15:00 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 3-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
03/04 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 2-4 Niel SK Niel SK
03/04 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 0-8 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
03/04 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 0-2 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
03/04 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 4-0 Dames OHL Dames OHL
03/04 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 5-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
03/04 15:00 Anderlecht Anderlecht 4-2 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
 Speeldag 25
17/04 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 1-7 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
17/04 15:00 Niel SK Niel SK 0-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
17/04 15:00 Dames OHL Dames OHL 2-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
17/04 15:00 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken 1-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
17/04 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-0 Anderlecht Anderlecht
17/04 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-1 Standard de Liège Standard de Liège
17/04 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 11-0 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK
 Speeldag 26
08/05 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-9 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
08/05 15:00 Miecroob Veltem Miecroob Veltem 2-5 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
08/05 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-2 Niel SK Niel SK
08/05 15:00 Anderlecht Anderlecht 8-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
08/05 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 6-2 Hewian Girls Lanaken Hewian Girls Lanaken
08/05 15:00 Lebeke Aalst KSK Lebeke Aalst KSK 0-3 Dames OHL Dames OHL
08/05 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-1 Zulte Waregem Zulte Waregem