Seizoen 2009 - 2010


 Speeldag 1
29/08 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 6-0 DVK Egem DVK Egem
29/08 15:00 OH Leuven OH Leuven 2-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
29/08 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 6-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
29/08 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
29/08 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-3 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
29/08 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 2
12/09 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-4 Standard de Liège Standard de Liège
12/09 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-2 OH Leuven OH Leuven
12/09 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
12/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-2 Anderlecht Anderlecht
12/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
12/09 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-0 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 3
26/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-2 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
26/09 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 4-3 DVK Egem DVK Egem
26/09 15:00 Anderlecht Anderlecht 0-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
26/09 15:00 OH Leuven OH Leuven 5-0 Club Brugge Club Brugge
26/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-3 Fémina White Star Fémina White Star
01/05 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 5-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 4
03/10 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-4 Standard de Liège Standard de Liège
03/10 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
03/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-1 OH Leuven OH Leuven
03/10 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-3 Anderlecht Anderlecht
03/10 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
03/10 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 11-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 5
08/10 20:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 Fémina White Star Fémina White Star
10/10 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 5-0 Club Brugge Club Brugge
10/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-4 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
10/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-5 Zulte Waregem Zulte Waregem
11/10 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 4-2 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
08/05 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 6
17/10 15:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
17/10 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 4-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
17/10 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-3 Standard de Liège Standard de Liège
17/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-2 OH Leuven OH Leuven
17/10 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 4-1 Anderlecht Anderlecht
27/02 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 9-0 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 7
31/10 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 4-1 Club Brugge Club Brugge
31/10 14:30 DVK Egem DVK Egem 2-4 Fémina White Star Fémina White Star
31/10 14:30 Anderlecht Anderlecht 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
31/10 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-7 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
31/10 15:00 OH Leuven OH Leuven 0-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
06/03 19:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 8
07/11 14:30 Club Brugge Club Brugge 1-2 Anderlecht Anderlecht
07/11 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 7-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
07/11 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 1-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
07/11 14:30 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-0 OH Leuven OH Leuven
07/11 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-4 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
07/11 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 7-1 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 9
14/11 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 0-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
14/11 14:30 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-3 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
14/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 1-6 Zulte Waregem Zulte Waregem
14/11 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-1 Club Brugge Club Brugge
14/11 15:00 OH Leuven OH Leuven 2-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
20/03 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 3-0 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 10
05/12 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 0-1 OH Leuven OH Leuven
05/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-4 Standard de Liège Standard de Liège
05/12 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-1 Anderlecht Anderlecht
05/12 14:30 Club Brugge Club Brugge 4-0 DVK Egem DVK Egem
05/12 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
05/12 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 1-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 11
12/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
12/12 14:30 OH Leuven OH Leuven 1-4 Standard de Liège Standard de Liège
12/12 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 0-3 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
12/12 14:30 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-5 Club Brugge Club Brugge
12/12 14:30 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 4-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
12/12 14:30 Anderlecht Anderlecht 6-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 12
20/02 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-0 Anderlecht Anderlecht
20/02 15:00 Club Brugge Club Brugge 1-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
20/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-4 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
20/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-0 DVK Egem DVK Egem
20/02 15:00 OH Leuven OH Leuven 0-3 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
20/02 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 13
17/02 20:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-6 Sinaai Girls Sinaai Girls
03/04 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-3 OH Leuven OH Leuven
03/04 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-10 Standard de Liège Standard de Liège
05/04 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
05/04 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-1 Club Brugge Club Brugge
05/04 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 4-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 14
17/04 13:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-6 Sinaai Girls Sinaai Girls
17/04 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-6 Anderlecht Anderlecht
17/04 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-11 Standard de Liège Standard de Liège
17/04 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
17/04 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-0 OH Leuven OH Leuven
17/04 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 7-0 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 15
23/01 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 3-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
23/01 14:30 OH Leuven OH Leuven 3-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
23/01 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
23/01 14:30 Club Brugge Club Brugge 3-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
23/01 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 Fémina White Star Fémina White Star
23/01 14:30 Anderlecht Anderlecht 11-0 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 16
26/09 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-5 Standard de Liège Standard de Liège
01/05 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-3 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
01/05 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 5-0 FF Lentezon Beerse Lentezon Beerse
01/05 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-1 OH Leuven OH Leuven
01/05 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-6 Anderlecht Anderlecht
01/05 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 5-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 17
06/02 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 4-1 Fémina White Star Fémina White Star
06/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 3-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
06/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 6-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
06/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-12 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
06/02 15:00 OH Leuven OH Leuven 6-1 DVK Egem DVK Egem
06/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 18
10/10 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 3-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
08/05 15:00 Club Brugge Club Brugge 1-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
08/05 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-4 Anderlecht Anderlecht
08/05 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 2-1 Standard de Liège Standard de Liège
08/05 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 11-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
08/05 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-0 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 19
17/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
27/02 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 5-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
27/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-6 Club Brugge Club Brugge
27/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-3 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
27/02 15:00 OH Leuven OH Leuven 1-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
27/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-3 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 20
31/10 14:30 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
06/03 15:00 Club Brugge Club Brugge 1-2 Standard de Liège Standard de Liège
06/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 5-1 OH Leuven OH Leuven
06/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 5-0 DVK Egem DVK Egem
06/03 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 Anderlecht Anderlecht
06/03 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 13-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 21
13/03 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-2 Fémina White Star Fémina White Star
13/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
13/03 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-0 Club Brugge Club Brugge
13/03 15:00 OH Leuven OH Leuven 3-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
13/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-7 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
13/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 22
14/11 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 3-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
20/03 15:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
20/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-1 OH Leuven OH Leuven
20/03 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-0 DVK Egem DVK Egem
20/03 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 3-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
21/03 16:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-2 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 23
10/04 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 11-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
10/04 15:00 OH Leuven OH Leuven 3-1 Fémina White Star Fémina White Star
10/04 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-3 Club Brugge Club Brugge
10/04 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-6 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
10/04 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
05/05 20:00 Anderlecht Anderlecht 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 24
24/04 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 8-0 OH Leuven OH Leuven
24/04 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-18 Anderlecht Anderlecht
24/04 15:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
24/04 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
24/04 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
24/04 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 3-0 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 25
13/05 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
13/05 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 5-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
13/05 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 4-1 Club Brugge Club Brugge
19/05 19:30 DVK Egem DVK Egem 1-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
19/05 20:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 5-0 OH Leuven OH Leuven
19/05 20:00 Anderlecht Anderlecht 2-2 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 26
22/05 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 12-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
22/05 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-4 Fémina White Star Fémina White Star
22/05 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 6-0 DVK Egem DVK Egem
22/05 15:00 OH Leuven OH Leuven 4-1 Anderlecht Anderlecht
22/05 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 3-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
22/05 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-4 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames