Minste verliespunten

Meeste doelpunten gescoord

Beste verdediging

Beste doelsaldo

Aantal keer...

Winst met meer dan 1 doelpunt verschil
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 6 6
2. Fémina White Star Fémina White Star 5 5
3. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 7 4
4. BX Brussels BX Brussels 6 3
5. Irlande Auderghem Irlande Auderghem 7 2
6. Ixelles Ixelles 5 1
7. F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 8 1
8. RCS Brainois RCS Brainois 7 1
9. ASE Chastre ASE Chastre 6 1
10. RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 6 0
11. Stockel Stockel 6 0
12. RSD Jette RSD Jette 1 0
Winst met 1 doelpunt verschil
1. Irlande Auderghem Irlande Auderghem 7 2
2. RCS Brainois RCS Brainois 7 2
3. ASE Chastre ASE Chastre 6 2
4. F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 8 1
5. Stockel Stockel 6 1
6. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 6 0
7. Fémina White Star Fémina White Star 5 0
8. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 7 0
9. BX Brussels BX Brussels 6 0
10. Ixelles Ixelles 5 0
11. RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 6 0
12. RSD Jette RSD Jette 1 0
Verlies met meer dan 1 doelpunt verschil
1. RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 6 6
2. Stockel Stockel 6 5
3. ASE Chastre ASE Chastre 6 3
4. RCS Brainois RCS Brainois 7 2
5. Irlande Auderghem Irlande Auderghem 7 2
6. F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 8 2
7. Ixelles Ixelles 5 2
8. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 7 1
9. BX Brussels BX Brussels 6 1
10. Fémina White Star Fémina White Star 5 0
11. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 6 0
12. RSD Jette RSD Jette 1 0
Verlies met 1 doelpunt verschil
1. Ixelles Ixelles 5 2
2. F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 8 2
3. RCS Brainois RCS Brainois 7 1
4. Irlande Auderghem Irlande Auderghem 7 1
5. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 7 1
6. RSD Jette RSD Jette 1 1
7. RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 6 0
8. Stockel Stockel 6 0
9. ASE Chastre ASE Chastre 6 0
10. BX Brussels BX Brussels 6 0
11. Fémina White Star Fémina White Star 5 0
12. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 6 0
Niet kunnen scoren
1. Stockel Stockel 6 4
2. F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 8 3
3. RCS Brainois RCS Brainois 7 2
4. Irlande Auderghem Irlande Auderghem 7 2
5. RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 6 2
6. ASE Chastre ASE Chastre 6 2
7. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 7 1
8. BX Brussels BX Brussels 6 1
9. Ixelles Ixelles 5 0
10. RSD Jette RSD Jette 1 0
11. Fémina White Star Fémina White Star 5 0
12. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 6 0
Langste reeks overwinningen
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 6 6+
2. Fémina White Star Fémina White Star 5 5+
3. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 7 3
4. Irlande Auderghem Irlande Auderghem 7 3
5. RCS Brainois RCS Brainois 7 2
6. ASE Chastre ASE Chastre 6 2
7. BX Brussels BX Brussels 6 2+
8. Stockel Stockel 6 1
9. F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 8 1+
10. Ixelles Ixelles 5 1
11. RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 6 0
12. RSD Jette RSD Jette 1 0
Langste reeks zonder verlies
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 6 6+
2. Fémina White Star Fémina White Star 5 5+
3. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 7 4
4. Irlande Auderghem Irlande Auderghem 7 3
5. RCS Brainois RCS Brainois 7 3
6. BX Brussels BX Brussels 6 3
7. ASE Chastre ASE Chastre 6 2
8. Stockel Stockel 6 1
9. F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 8 1+
10. Ixelles Ixelles 5 1
11. RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 6 0
12. RSD Jette RSD Jette 1 0