Word fan! 0

Seizoen 2017 - 2018 West-Vlaanderen (2)


 Speeldag 1
03/09 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 3-2 Bellegem Bellegem
03/09 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 11-0 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
03/09 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-2 Staden Staden
03/09 15:00 Club Roeselare Club Roeselare 2-2 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
03/09 15:00 Bulskamp Bulskamp 4-3 Menen United Menen United
03/09 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-13 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 2
08/09 20:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 8-2 Bulskamp Bulskamp
10/09 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 2-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
10/09 15:00 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 2-2 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
10/09 15:00 Staden Staden 2-2 VV Koekelare VV Koekelare
10/09 15:00 Menen United Menen United 2-4 Club Roeselare Club Roeselare
10/09 16:00 Luingnois Luingnois 0-8 Bredene Bredene
 Speeldag 3
17/09 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 4-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
17/09 15:00 Bellegem Bellegem 5-2 Staden Staden
17/09 15:00 Bulskamp Bulskamp 4-0 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
17/09 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-2 Menen United Menen United
17/09 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 5-2 Luingnois Luingnois
17/09 15:00 Club Roeselare Club Roeselare 1-9 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 4
24/09 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 2-2 Bellegem Bellegem
24/09 15:00 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 5-1 Club Roeselare Club Roeselare
24/09 15:00 Menen United Menen United 2-4 VV Koekelare VV Koekelare
24/09 16:00 Luingnois Luingnois 13-2 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
24/09 17:00 Bredene Bredene 4-2 BS Westhoek BS Westhoek
24/09 17:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 5
01/10 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 1-3 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
01/10 15:00 Staden Staden 3-2 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
01/10 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 5-1 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
01/10 15:00 Bellegem Bellegem 5-0 Menen United Menen United
01/10 15:00 Bulskamp Bulskamp 2-3 Luingnois Luingnois
01/10 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-13 Bredene Bredene
 Speeldag 6
08/10 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-1 Bellegem Bellegem
08/10 15:00 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 0-9 VV Koekelare VV Koekelare
08/10 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 5-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
08/10 15:00 Menen United Menen United 7-3 Staden Staden
08/10 16:00 Luingnois Luingnois 5-3 Club Roeselare Club Roeselare
08/10 17:00 Bredene Bredene 10-0 Bulskamp Bulskamp
 Speeldag 7
15/10 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 6-5 Menen United Menen United
15/10 15:00 Bellegem Bellegem 3-2 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
15/10 15:00 Staden Staden 3-7 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
15/10 15:00 Bulskamp Bulskamp 3-4 BS Westhoek BS Westhoek
15/10 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 Luingnois Luingnois
15/10 15:00 Club Roeselare Club Roeselare 7-7 Bredene Bredene
 Speeldag 8
22/10 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 5-1 Club Roeselare Club Roeselare
22/10 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 4-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
22/10 16:00 Luingnois Luingnois 0-5 FF VV Koekelare VV Koekelare
22/10 17:00 Bredene Bredene 3-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
22/10 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-7 Bulskamp Bulskamp
23/12 14:00 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 2-2 Staden Staden
 Speeldag 9
29/10 13:30 VV Koekelare VV Koekelare 2-6 Bredene Bredene
29/10 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 5-2 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
29/10 15:00 Club Roeselare Club Roeselare 7-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
29/10 15:00 Bellegem Bellegem 12-0 Luingnois Luingnois
29/10 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 5-1 BS Westhoek BS Westhoek
29/10 15:00 Menen United Menen United 0-10 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 10
05/11 14:30 Bulskamp Bulskamp 3-7 Club Roeselare Club Roeselare
05/11 14:30 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 2-3 Menen United Menen United
05/11 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 6-0 VV Koekelare VV Koekelare
05/11 16:00 Luingnois Luingnois 1-8 Staden Staden
05/11 17:00 Bredene Bredene 4-1 Bellegem Bellegem
05/11 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-8 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 11
12/11 14:30 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 Bulskamp Bulskamp
12/11 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 5-0 FF Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
12/11 14:30 Bellegem Bellegem 1-3 BS Westhoek BS Westhoek
12/11 14:30 Staden Staden 1-4 Bredene Bredene
12/11 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 8-1 Luingnois Luingnois
12/11 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 9-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
 Speeldag 12
19/11 14:30 Club Roeselare Club Roeselare 3-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
19/11 14:30 Bulskamp Bulskamp 1-3 VV Koekelare VV Koekelare
19/11 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 1-4 Staden Staden
19/11 16:00 Luingnois Luingnois 3-12 Menen United Menen United
19/11 17:00 Bredene Bredene 1-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
19/11 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-3 Bellegem Bellegem
 Speeldag 13
26/11 14:30 Staden Staden 4-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
26/11 14:30 Menen United Menen United 2-11 Bredene Bredene
26/11 14:30 Bellegem Bellegem 4-1 Bulskamp Bulskamp
26/11 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 0-3 BS Westhoek BS Westhoek
26/11 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 1-4 Club Roeselare Club Roeselare
26/11 17:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 27-0 Luingnois Luingnois
 Speeldag 14
03/12 14:30 Bulskamp Bulskamp 1-9 Staden Staden
03/12 14:30 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 VV Koekelare VV Koekelare
03/12 14:30 Club Roeselare Club Roeselare 4-0 Bellegem Bellegem
03/12 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 4-7 Menen United Menen United
03/12 16:00 Luingnois Luingnois 1-8 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
03/12 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-8 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
03/12 17:00 Bredene Bredene 2-4 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 15
11/03 14:30 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 2-9 Bredene Bredene
11/03 14:30 Menen United Menen United 12-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
11/03 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 10-1 BS Westhoek BS Westhoek
11/03 14:30 Staden Staden 1-6 Club Roeselare Club Roeselare
02/04 14:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 2-1 Bulskamp Bulskamp
02/04 14:30 Bellegem Bellegem 0-5 FF Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 16
17/12 14:30 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 1-6 BS Westhoek BS Westhoek
17/12 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 1-1 Club Roeselare Club Roeselare
17/12 14:30 Bellegem Bellegem 3-2 VV Koekelare VV Koekelare
17/12 14:30 Staden Staden 2-4 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
17/12 14:30 Menen United Menen United 2-0 Bulskamp Bulskamp
17/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 12-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
 Speeldag 17
07/01 14:30 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 9-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
07/01 14:30 Club Roeselare Club Roeselare 6-1 Menen United Menen United
07/01 14:30 Bulskamp Bulskamp 1-7 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
07/01 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 3-1 Staden Staden
07/01 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-5 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
07/01 17:00 Bredene Bredene 39-0 Luingnois Luingnois
 Speeldag 18
14/01 14:30 Staden Staden 1-3 Bellegem Bellegem
14/01 14:30 Menen United Menen United 3-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
14/01 14:30 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 3-0 Bulskamp Bulskamp
14/01 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 1-0 VV Koekelare VV Koekelare
14/01 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 9-0 Club Roeselare Club Roeselare
14/01 16:00 Luingnois Luingnois 0-19 BS Westhoek BS Westhoek
 Speeldag 19
21/01 14:30 Bellegem Bellegem 2-2 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
21/01 14:30 Club Roeselare Club Roeselare 5-1 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
21/01 14:30 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-5 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
21/01 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 4-3 Menen United Menen United
21/01 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 0-8 Bredene Bredene
21/01 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 6-0 Luingnois Luingnois
 Speeldag 20
28/01 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 1-2 Staden Staden
28/01 14:30 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 0-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
28/01 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-4 VV Koekelare VV Koekelare
28/01 14:30 Menen United Menen United 2-3 Bellegem Bellegem
28/01 16:00 Luingnois Luingnois 2-6 Bulskamp Bulskamp
28/01 17:00 Bredene Bredene 10-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
 Speeldag 21
04/02 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 5-0 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
04/02 15:00 Staden Staden 1-1 Menen United Menen United
04/02 15:00 Club Roeselare Club Roeselare 29-0 Luingnois Luingnois
04/02 15:00 Bellegem Bellegem 2-6 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
04/02 15:00 Bulskamp Bulskamp 1-7 Bredene Bredene
04/02 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-3 BS Westhoek BS Westhoek
 Speeldag 22
11/02 15:00 Menen United Menen United 3-1 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
11/02 15:00 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 2-4 Bellegem Bellegem
11/02 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 8-0 Bulskamp Bulskamp
11/02 16:00 Luingnois Luingnois 0-5 FF Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
11/02 17:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 8-0 Staden Staden
11/02 17:00 Bredene Bredene 5-2 Club Roeselare Club Roeselare
 Speeldag 23
18/02 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 1-12 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
18/02 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 12-0 FF Luingnois Luingnois
18/02 15:00 Staden Staden 2-3 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
18/02 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-6 Bredene Bredene
18/02 15:00 Bulskamp Bulskamp 3-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
18/02 15:00 Club Roeselare Club Roeselare 5-1 BS Westhoek BS Westhoek
 Speeldag 24
25/02 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 3-5 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
25/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 10-0 Menen United Menen United
25/02 15:00 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 0-4 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
25/02 16:00 Luingnois Luingnois 1-17 Bellegem Bellegem
25/02 17:00 Bredene Bredene 1-1 VV Koekelare VV Koekelare
25/02 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-5 Club Roeselare Club Roeselare
 Speeldag 25
04/03 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 3-4 BS Westhoek BS Westhoek
04/03 15:00 Staden Staden 17-0 Luingnois Luingnois
04/03 15:00 Bellegem Bellegem 1-3 Bredene Bredene
04/03 15:00 Menen United Menen United 3-0 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
04/03 15:00 Club Roeselare Club Roeselare 7-0 Bulskamp Bulskamp
04/03 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 8-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
 Speeldag 26
18/03 15:00 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 0-9 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
18/03 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 3-1 Bellegem Bellegem
18/03 15:00 Bulskamp Bulskamp 1-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
18/03 16:00 Luingnois Luingnois 0-22 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
18/03 17:00 Bredene Bredene 9-1 Staden Staden
18/03 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-11 VV Koekelare VV Koekelare
 Speeldag 27
25/03 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 4-0 Bulskamp Bulskamp
25/03 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 0-3 Bredene Bredene
25/03 15:00 Bellegem Bellegem 5-0 FF Eendracht De Haan Eendracht De Haan
25/03 15:00 Staden Staden 1-1 BS Westhoek BS Westhoek
25/03 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 4-1 Club Roeselare Club Roeselare
25/03 15:00 Menen United Menen United 5-0 FF Luingnois Luingnois
 Speeldag 28
08/04 15:00 Club Roeselare Club Roeselare 4-3 VV Koekelare VV Koekelare
08/04 15:00 Bulskamp Bulskamp 2-4 Bellegem Bellegem
08/04 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 2-2 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
08/04 16:00 Luingnois Luingnois - FF SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
08/04 17:00 Bredene Bredene 6-0 Menen United Menen United
08/04 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-6 Staden Staden
 Speeldag 29
15/04 14:30 VV Koekelare VV Koekelare 5-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
15/04 14:30 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 13-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
15/04 15:00 Menen United Menen United 1-2 BS Westhoek BS Westhoek
15/04 15:00 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge - FF Luingnois Luingnois
15/04 15:00 Bellegem Bellegem 4-2 Club Roeselare Club Roeselare
15/04 15:00 Staden Staden 4-2 Bulskamp Bulskamp
15/04 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-3 Bredene Bredene
 Speeldag 30
22/04 15:00 Bulskamp Bulskamp 0-3 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
22/04 15:00 BS Westhoek BS Westhoek 0-4 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
22/04 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 6-1 Bellegem Bellegem
22/04 15:00 Club Roeselare Club Roeselare 8-0 Staden Staden
22/04 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-5 Menen United Menen United
22/04 17:00 Bredene Bredene 7-0 Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge
 Stand G P
1. SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 25 69
2. Bredene Bredene 26 69
3. Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 26 54
4. Club Roeselare Club Roeselare 26 48
5. VV Koekelare VV Koekelare 26 47
6. BS Westhoek BS Westhoek 26 47
7. Bellegem Bellegem 26 44
8. De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 26 37
9. Menen United Menen United 26 32
10. Staden Staden 26 32
11. Damesvoetbal Leffinge Damesvoetbal Leffinge 25 17
12. Bulskamp Bulskamp 26 15
13. Luingnois Luingnois 24 9
14. Eendracht De Haan Eendracht De Haan 26 4