Statistieken Russische Premier League 2023/2024
Per speler
Doelpunten+Assists
Topschutter
Meeste assists
Meest gespeelde minuten
Meest gespeelde wedstrijden
Vaakst aan de aftrap
Meest gewisseld
Meeste gele kaarten
Meeste rode kaarten
Meeste owngoals
Meeste penalty's
Per ploeg
Minste verliespunten
Meeste doelpunten gescoord
Beste verdediging
Beste doelsaldo
Aantal keer...
Gewonnen
Gelijk
Verloren
Winst met meer dan 1 doelpunt verschil
Winst met 1 doelpunt verschil
Clean sheets
Verlies met meer dan 1 doelpunt verschil
Verlies met 1 doelpunt verschil
Niet kunnen scoren
Langste reeks overwinningen
Langste reeks zonder verlies
Meeste penalty's voor
Meeste penalty's tegen
Meeste gele kaarten gekregen
Meeste gele kaarten voor tegenstander
Meeste rode kaarten gekregen
Meeste rode kaarten voor tegenstander
Algemeen
Totaal | Thuis-Uit | |
---|---|---|
Aantal ploegen: | 0 | |
Aantal gespeelde matchen: | 256/256 | |
Aantal doelpunten: | 586 | 342-244 |
Penalty's: | 58 | 40-18 |
Aantal owngoals: | 13 | |
Aantal gele kaarten: | 967 | 432-535 |
Aantal rode kaarten: | 68 | 32-36 |
Toeschouwers: | 2820224 |
Doelpunten+Assists
Speler | Ploeg | G | A | Totaal | |
---|---|---|---|---|---|
1. | Soares de Morais Welliton | Spartak Moskou | 19 | 0 | 19 |
2. | Kornilenko Sergey | Rubin Kazan / Tom Tomsk | 14 | 0 | 14 |
3. | Lokomotiv Moskou | 14 | 0 | 14 | |
4. | Aliyev Oleksandr | Lokomotiv Moskou | 14 | 0 | 14 |
5. | Kerzhakov Aleksandr | Zenit St Petersburg | 13 | 0 | 13 |
6. | Alves Gomes Daniel Miguel | Zenit St Petersburg | 10 | 0 | 10 |
7. | Dyadyun Vladimir | Spartak Nalchik | 10 | 0 | 10 |
8. | Dzyuba Artem | Spartak Moskou / Tom Tomsk | 10 | 0 | 10 |
9. | Kuranyi Kevin | Dinamo Moskou | 9 | 0 | 9 |
10. | Asildarov Shamil | Terek Grozny | 9 | 0 | 9 |
Topschutter
Speler | Ploeg | G | Uit | |
---|---|---|---|---|
1. | Soares de Morais Welliton | Spartak Moskou | 19 | 0 |
2. | Aliyev Oleksandr | Lokomotiv Moskou | 14 | 0 |
3. | Kornilenko Sergey | Rubin Kazan / Tom Tomsk | 14 | 0 |
4. | Lokomotiv Moskou | 14 | 0 | |
5. | Kerzhakov Aleksandr | Zenit St Petersburg | 13 | 0 |
6. | Dzyuba Artem | Spartak Moskou / Tom Tomsk | 10 | 0 |
7. | Alves Gomes Daniel Miguel | Zenit St Petersburg | 10 | 0 |
8. | Dyadyun Vladimir | Spartak Nalchik | 10 | 0 |
9. | Vagner Silva de Sousa | CSKA Moskou | 9 | 0 |
10. | Kuranyi Kevin | Dinamo Moskou | 9 | 0 |
Meeste speelminuten
1. | Dikan Andrei | Spartak Moskou / Terek Grozny | 2700 |
2. | Yanbaev Renat | Lokomotiv Moskou | 2610 |
3. | Alvin Marinato Guilherme | Lokomotiv Moskou | 2610 |
4. | Yatchenko Dmitri | Terek Grozny | 2610 |
5. | Lebedenko Igor | Rostov FK | 2520 |
6. | Navas César | Rubin Kazan | 2520 |
7. | Tagirbekov Rasim | Anzhi Makhachkala | 2520 |
8. | Bakaev Mikhail | Anzhi Makhachkala | 2520 |
9. | Tsoraev David | Anzhi Makhachkala | 2520 |
10. | Ivanov Aleksei | Saturn Moskou | 2520 |
Meest gespeelde wedstrijden
1. | Dikan Andrei | Spartak Moskou / Terek Grozny | 30 |
2. | Yanbaev Renat | Lokomotiv Moskou | 30 |
3. | Yatchenko Dmitri | Terek Grozny | 30 |
4. | Alvin Marinato Guilherme | Lokomotiv Moskou | 30 |
5. | Mitchkov Dmitriy | Tom Tomsk | 30 |
Vaakst aan de aftrap
1. | Dikan Andrei | Spartak Moskou / Terek Grozny | 30 |
2. | Yatchenko Dmitri | Terek Grozny | 30 |
3. | Yanbaev Renat | Lokomotiv Moskou | 30 |
4. | Alvin Marinato Guilherme | Lokomotiv Moskou | 30 |
5. | Ivanov Aleksei | Saturn Moskou | 29 |
Meest gewisseld
1. | Bistrov Vladimir | Zenit St Petersburg | 17 |
2. | Adamov Roman | Rostov FK | 16 |
3. | Kerzhakov Aleksandr | Zenit St Petersburg | 16 |
4. | Kirichenko Dmitri | Saturn Moskou | 15 |
5. | Stoyanov Ivan | Alaniya Vladikavkaz | 15 |
Meeste gele kaarten
1. | Gatskan Aleksandr | Rostov FK | 15 |
2. | Sheshukov Aleksandr | Spartak Moskou | 14 |
3. | Gnanou Ibrahim | Alaniya Vladikavkaz | 12 |
4. | Belorukov Dmitri | Amkar Perm | 12 |
5. | Wilkshire Luke | Dinamo Moskou | 12 |
Meeste rode kaarten
1. | Tarasov Dmitry | Lokomotiv Moskou | 5 |
2. | Torbinski Dmitri | Lokomotiv Moskou | 4 |
3. | Semberas Devidas | CSKA Moskou | 4 |
4. | Sheshukov Aleksandr | Spartak Moskou | 4 |
5. | Kim Nam Il | Tom Tomsk | 4 |
Meeste owngoals
1. | Petkovic Nikola | Tom Tomsk | 1 |
2. | Vasyanovic Andrei | Spartak Nalchik / CSKA Moskou | 1 |
3. | Kolodin Denis | Dinamo Moskou | 1 |
Meeste penalty's
1. | Kornilenko Sergey | Rubin Kazan / Tom Tomsk | 6 |
2. | Da Silva Leandro | Spartak Nalchik | 4 |
3. | Aliyev Oleksandr | Lokomotiv Moskou | 3 |
Minste verliespunten
Totaal | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 32 | 25 |
2. | CSKA Moskou | 32 | 30 |
3. | Rubin Kazan | 32 | 35 |
4. | Spartak Moskou | 32 | 44 |
5. | Lokomotiv Moskou | 32 | 47 |
6. | Spartak Nalchik | 32 | 49 |
7. | Dinamo Moskou | 32 | 54 |
8. | Saturn Moskou | 32 | 56 |
9. | Rostov FK | 32 | 56 |
10. | Tom Tomsk | 32 | 56 |
11. | Anzhi Makhachkala | 32 | 60 |
12. | Terek Grozny | 32 | 60 |
13. | Kriliya Sovetov | 32 | 63 |
14. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 63 |
15. | Amkar Perm | 32 | 66 |
16. | Sibir Novosibirsk | 32 | 76 |
Thuis | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 16 | 11 |
2. | Rubin Kazan | 16 | 13 |
3. | CSKA Moskou | 15 | 14 |
4. | Spartak Nalchik | 16 | 15 |
5. | Spartak Moskou | 17 | 18 |
6. | Lokomotiv Moskou | 16 | 19 |
7. | Terek Grozny | 16 | 20 |
8. | Amkar Perm | 15 | 20 |
9. | Tom Tomsk | 16 | 21 |
10. | Dinamo Moskou | 17 | 22 |
11. | Alaniya Vladikavkaz | 16 | 23 |
12. | Rostov FK | 16 | 25 |
13. | Saturn Moskou | 16 | 26 |
14. | Anzhi Makhachkala | 16 | 26 |
15. | Kriliya Sovetov | 16 | 28 |
16. | Sibir Novosibirsk | 16 | 35 |
Uit | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 16 | 14 |
2. | CSKA Moskou | 17 | 16 |
3. | Rubin Kazan | 16 | 22 |
4. | Spartak Moskou | 15 | 26 |
5. | Lokomotiv Moskou | 16 | 28 |
6. | Saturn Moskou | 16 | 30 |
7. | Rostov FK | 16 | 31 |
8. | Dinamo Moskou | 15 | 32 |
9. | Spartak Nalchik | 16 | 34 |
10. | Anzhi Makhachkala | 16 | 34 |
11. | Tom Tomsk | 16 | 35 |
12. | Kriliya Sovetov | 16 | 35 |
13. | Terek Grozny | 16 | 40 |
14. | Alaniya Vladikavkaz | 16 | 40 |
15. | Sibir Novosibirsk | 16 | 41 |
16. | Amkar Perm | 17 | 46 |
Meeste doelpunten gescoord
Totaal | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 32 | 63 |
2. | CSKA Moskou | 32 | 53 |
3. | Spartak Moskou | 32 | 45 |
4. | Spartak Nalchik | 32 | 42 |
5. | Rubin Kazan | 32 | 39 |
6. | Dinamo Moskou | 32 | 39 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 39 |
8. | Sibir Novosibirsk | 32 | 36 |
9. | Lokomotiv Moskou | 32 | 34 |
10. | Anzhi Makhachkala | 32 | 30 |
11. | Terek Grozny | 32 | 30 |
12. | Rostov FK | 32 | 29 |
13. | Saturn Moskou | 32 | 28 |
14. | Kriliya Sovetov | 32 | 28 |
15. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 26 |
16. | Amkar Perm | 32 | 25 |
Thuis | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 32 | 33 |
2. | Spartak Moskou | 32 | 29 |
3. | Spartak Nalchik | 32 | 29 |
4. | CSKA Moskou | 32 | 27 |
5. | Dinamo Moskou | 32 | 27 |
6. | Rubin Kazan | 32 | 24 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 22 |
8. | Lokomotiv Moskou | 32 | 22 |
9. | Sibir Novosibirsk | 32 | 19 |
10. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 19 |
11. | Terek Grozny | 32 | 18 |
12. | Amkar Perm | 32 | 16 |
13. | Saturn Moskou | 32 | 15 |
14. | Kriliya Sovetov | 32 | 15 |
15. | Anzhi Makhachkala | 32 | 14 |
16. | Rostov FK | 32 | 13 |
Uit | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 32 | 30 |
2. | CSKA Moskou | 32 | 26 |
3. | Tom Tomsk | 32 | 17 |
4. | Sibir Novosibirsk | 32 | 17 |
5. | Spartak Moskou | 32 | 16 |
6. | Anzhi Makhachkala | 32 | 16 |
7. | Rostov FK | 32 | 16 |
8. | Rubin Kazan | 32 | 15 |
9. | Spartak Nalchik | 32 | 13 |
10. | Saturn Moskou | 32 | 13 |
11. | Kriliya Sovetov | 32 | 13 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 12 |
13. | Lokomotiv Moskou | 32 | 12 |
14. | Terek Grozny | 32 | 12 |
15. | Amkar Perm | 32 | 9 |
16. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 7 |
Beste verdediging
Totaal | |||
---|---|---|---|
1. | Rubin Kazan | 32 | 19 |
2. | Zenit St Petersburg | 32 | 22 |
3. | CSKA Moskou | 32 | 23 |
4. | Lokomotiv Moskou | 32 | 30 |
5. | Dinamo Moskou | 32 | 32 |
6. | Spartak Moskou | 32 | 35 |
7. | Terek Grozny | 32 | 35 |
8. | Saturn Moskou | 32 | 37 |
9. | Amkar Perm | 32 | 38 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 39 |
11. | Anzhi Makhachkala | 32 | 40 |
12. | Kriliya Sovetov | 32 | 40 |
13. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 43 |
14. | Rostov FK | 32 | 44 |
15. | Tom Tomsk | 32 | 47 |
16. | Sibir Novosibirsk | 32 | 62 |
Thuis | |||
---|---|---|---|
1. | Rubin Kazan | 32 | 8 |
2. | Zenit St Petersburg | 32 | 8 |
3. | Terek Grozny | 32 | 11 |
4. | CSKA Moskou | 32 | 13 |
5. | Amkar Perm | 32 | 13 |
6. | Anzhi Makhachkala | 32 | 13 |
7. | Saturn Moskou | 32 | 14 |
8. | Lokomotiv Moskou | 32 | 15 |
9. | Dinamo Moskou | 32 | 15 |
10. | Kriliya Sovetov | 32 | 15 |
11. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 16 |
12. | Rostov FK | 32 | 16 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 17 |
14. | Spartak Nalchik | 32 | 20 |
15. | Tom Tomsk | 32 | 21 |
16. | Sibir Novosibirsk | 32 | 29 |
Uit | |||
---|---|---|---|
1. | CSKA Moskou | 32 | 10 |
2. | Rubin Kazan | 32 | 11 |
3. | Zenit St Petersburg | 32 | 14 |
4. | Lokomotiv Moskou | 32 | 15 |
5. | Dinamo Moskou | 32 | 17 |
6. | Spartak Moskou | 32 | 18 |
7. | Spartak Nalchik | 32 | 19 |
8. | Saturn Moskou | 32 | 23 |
9. | Terek Grozny | 32 | 24 |
10. | Amkar Perm | 32 | 25 |
11. | Kriliya Sovetov | 32 | 25 |
12. | Tom Tomsk | 32 | 26 |
13. | Anzhi Makhachkala | 32 | 27 |
14. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 27 |
15. | Rostov FK | 32 | 28 |
16. | Sibir Novosibirsk | 32 | 33 |
Beste doelsaldo
Totaal | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 32 | 41 |
2. | CSKA Moskou | 32 | 30 |
3. | Rubin Kazan | 32 | 20 |
4. | Spartak Moskou | 32 | 10 |
5. | Dinamo Moskou | 32 | 7 |
6. | Lokomotiv Moskou | 32 | 4 |
7. | Spartak Nalchik | 32 | 3 |
8. | Terek Grozny | 32 | -5 |
9. | Tom Tomsk | 32 | -8 |
10. | Saturn Moskou | 32 | -9 |
11. | Anzhi Makhachkala | 32 | -10 |
12. | Kriliya Sovetov | 32 | -12 |
13. | Amkar Perm | 32 | -13 |
14. | Rostov FK | 32 | -15 |
15. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | -17 |
16. | Sibir Novosibirsk | 32 | -26 |
Thuis | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 32 | 25 |
2. | Rubin Kazan | 32 | 16 |
3. | CSKA Moskou | 32 | 14 |
4. | Spartak Moskou | 32 | 12 |
5. | Dinamo Moskou | 32 | 12 |
6. | Spartak Nalchik | 32 | 9 |
7. | Lokomotiv Moskou | 32 | 7 |
8. | Terek Grozny | 32 | 7 |
9. | Amkar Perm | 32 | 3 |
10. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 3 |
11. | Tom Tomsk | 32 | 1 |
12. | Saturn Moskou | 32 | 1 |
13. | Anzhi Makhachkala | 32 | 1 |
14. | Kriliya Sovetov | 32 | 0 |
15. | Rostov FK | 32 | -3 |
16. | Sibir Novosibirsk | 32 | -10 |
Uit | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 32 | 16 |
2. | CSKA Moskou | 32 | 16 |
3. | Rubin Kazan | 32 | 4 |
4. | Spartak Moskou | 32 | -2 |
5. | Lokomotiv Moskou | 32 | -3 |
6. | Dinamo Moskou | 32 | -5 |
7. | Spartak Nalchik | 32 | -6 |
8. | Tom Tomsk | 32 | -9 |
9. | Saturn Moskou | 32 | -10 |
10. | Anzhi Makhachkala | 32 | -11 |
11. | Terek Grozny | 32 | -12 |
12. | Kriliya Sovetov | 32 | -12 |
13. | Rostov FK | 32 | -12 |
14. | Amkar Perm | 32 | -16 |
15. | Sibir Novosibirsk | 32 | -16 |
16. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | -20 |
Aantal keer...
Gewonnen | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 32 | 21 |
2. | CSKA Moskou | 32 | 19 |
3. | Rubin Kazan | 32 | 16 |
4. | Spartak Moskou | 32 | 14 |
5. | Lokomotiv Moskou | 32 | 13 |
6. | Spartak Nalchik | 32 | 13 |
7. | Rostov FK | 32 | 12 |
8. | Tom Tomsk | 32 | 11 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 10 |
10. | Anzhi Makhachkala | 32 | 10 |
11. | Dinamo Moskou | 32 | 9 |
12. | Terek Grozny | 32 | 9 |
13. | Amkar Perm | 32 | 8 |
14. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 8 |
15. | Kriliya Sovetov | 32 | 7 |
16. | Sibir Novosibirsk | 32 | 4 |
Gelijk | |||
---|---|---|---|
1. | Dinamo Moskou | 32 | 15 |
2. | Rubin Kazan | 32 | 13 |
3. | Kriliya Sovetov | 32 | 12 |
4. | Spartak Moskou | 32 | 10 |
5. | Lokomotiv Moskou | 32 | 10 |
6. | Saturn Moskou | 32 | 10 |
7. | CSKA Moskou | 32 | 9 |
8. | Terek Grozny | 32 | 9 |
9. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 9 |
10. | Zenit St Petersburg | 32 | 8 |
11. | Spartak Nalchik | 32 | 8 |
12. | Sibir Novosibirsk | 32 | 8 |
13. | Tom Tomsk | 32 | 7 |
14. | Anzhi Makhachkala | 32 | 6 |
15. | Amkar Perm | 32 | 6 |
16. | Rostov FK | 32 | 4 |
Verloren | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 20 |
2. | Amkar Perm | 32 | 18 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 16 |
4. | Rostov FK | 32 | 16 |
5. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 15 |
6. | Terek Grozny | 32 | 14 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 14 |
8. | Kriliya Sovetov | 32 | 13 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 12 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 11 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 9 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 8 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 8 |
14. | CSKA Moskou | 32 | 4 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 3 |
16. | Zenit St Petersburg | 32 | 3 |
Winst met meer dan 1 doelpunt verschil | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 0 |
2. | Amkar Perm | 32 | 0 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 0 |
4. | Rostov FK | 32 | 0 |
5. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 0 |
6. | Terek Grozny | 32 | 0 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 0 |
8. | Kriliya Sovetov | 32 | 0 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 0 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 0 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 0 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 0 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 0 |
14. | CSKA Moskou | 32 | 0 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 0 |
16. | Zenit St Petersburg | 32 | 0 |
Winst met 1 doelpunt verschil | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 0 |
2. | Amkar Perm | 32 | 0 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 0 |
4. | Rostov FK | 32 | 0 |
5. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 0 |
6. | Terek Grozny | 32 | 0 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 0 |
8. | Kriliya Sovetov | 32 | 0 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 0 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 0 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 0 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 0 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 0 |
14. | CSKA Moskou | 32 | 0 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 0 |
16. | Zenit St Petersburg | 32 | 0 |
Clean sheets | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 0 |
2. | Amkar Perm | 32 | 0 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 0 |
4. | Rostov FK | 32 | 0 |
5. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 0 |
6. | Terek Grozny | 32 | 0 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 0 |
8. | Kriliya Sovetov | 32 | 0 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 0 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 0 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 0 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 0 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 0 |
14. | CSKA Moskou | 32 | 0 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 0 |
16. | Zenit St Petersburg | 32 | 0 |
Verlies met meer dan 1 doelpunt verschil | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 0 |
2. | Amkar Perm | 32 | 0 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 0 |
4. | Rostov FK | 32 | 0 |
5. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 0 |
6. | Terek Grozny | 32 | 0 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 0 |
8. | Kriliya Sovetov | 32 | 0 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 0 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 0 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 0 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 0 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 0 |
14. | CSKA Moskou | 32 | 0 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 0 |
16. | Zenit St Petersburg | 32 | 0 |
Verlies met 1 doelpunt verschil | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 0 |
2. | Amkar Perm | 32 | 0 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 0 |
4. | Rostov FK | 32 | 0 |
5. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 0 |
6. | Terek Grozny | 32 | 0 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 0 |
8. | Kriliya Sovetov | 32 | 0 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 0 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 0 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 0 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 0 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 0 |
14. | CSKA Moskou | 32 | 0 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 0 |
16. | Zenit St Petersburg | 32 | 0 |
Niet kunnen scoren | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 0 |
2. | Amkar Perm | 32 | 0 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 0 |
4. | Rostov FK | 32 | 0 |
5. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 0 |
6. | Terek Grozny | 32 | 0 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 0 |
8. | Kriliya Sovetov | 32 | 0 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 0 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 0 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 0 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 0 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 0 |
14. | CSKA Moskou | 32 | 0 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 0 |
16. | Zenit St Petersburg | 32 | 0 |
Langste reeks overwinningen | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 0 |
2. | Amkar Perm | 32 | 0 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 0 |
4. | Rostov FK | 32 | 0 |
5. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 0 |
6. | Terek Grozny | 32 | 0 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 0 |
8. | Kriliya Sovetov | 32 | 0 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 0 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 0 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 0 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 0 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 0 |
14. | CSKA Moskou | 32 | 0 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 0 |
16. | Zenit St Petersburg | 32 | 0 |
Langste reeks zonder verlies | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 0 |
2. | Amkar Perm | 32 | 0 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 0 |
4. | Rostov FK | 32 | 0 |
5. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 0 |
6. | Terek Grozny | 32 | 0 |
7. | Tom Tomsk | 32 | 0 |
8. | Kriliya Sovetov | 32 | 0 |
9. | Saturn Moskou | 32 | 0 |
10. | Spartak Nalchik | 32 | 0 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 0 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 0 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 0 |
14. | CSKA Moskou | 32 | 0 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 0 |
16. | Zenit St Petersburg | 32 | 0 |
Meeste penalty's voor | |||
---|---|---|---|
1. | Tom Tomsk | 32 | 10 |
2. | Spartak Nalchik | 32 | 6 |
3. | Anzhi Makhachkala | 32 | 5 |
4. | Lokomotiv Moskou | 32 | 5 |
5. | Dinamo Moskou | 32 | 5 |
6. | Rubin Kazan | 32 | 5 |
7. | Zenit St Petersburg | 32 | 5 |
8. | Rostov FK | 32 | 4 |
9. | CSKA Moskou | 32 | 4 |
10. | Terek Grozny | 32 | 2 |
11. | Kriliya Sovetov | 32 | 2 |
12. | Spartak Moskou | 32 | 2 |
13. | Amkar Perm | 32 | 1 |
14. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 1 |
15. | Saturn Moskou | 32 | 1 |
16. | Sibir Novosibirsk | 32 | 0 |
Meeste penalty's tegen | |||
---|---|---|---|
1. | Spartak Nalchik | 32 | 7 |
2. | Amkar Perm | 32 | 6 |
3. | Rostov FK | 32 | 5 |
4. | Terek Grozny | 32 | 5 |
5. | Kriliya Sovetov | 32 | 5 |
6. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 5 |
7. | Sibir Novosibirsk | 32 | 5 |
8. | Saturn Moskou | 32 | 4 |
9. | Tom Tomsk | 32 | 3 |
10. | Anzhi Makhachkala | 32 | 3 |
11. | Zenit St Petersburg | 32 | 3 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 2 |
13. | Spartak Moskou | 32 | 2 |
14. | Lokomotiv Moskou | 32 | 1 |
15. | Rubin Kazan | 32 | 1 |
16. | CSKA Moskou | 32 | 1 |
Meeste gele kaarten gekregen | |||
---|---|---|---|
1. | Sibir Novosibirsk | 32 | 79 |
2. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 73 |
3. | Dinamo Moskou | 32 | 72 |
4. | Amkar Perm | 32 | 71 |
5. | Rostov FK | 32 | 68 |
6. | Saturn Moskou | 32 | 62 |
7. | Spartak Moskou | 32 | 61 |
8. | Tom Tomsk | 32 | 60 |
9. | Terek Grozny | 32 | 59 |
10. | Lokomotiv Moskou | 32 | 57 |
11. | Anzhi Makhachkala | 32 | 55 |
12. | Zenit St Petersburg | 32 | 52 |
13. | Spartak Nalchik | 32 | 51 |
14. | Rubin Kazan | 32 | 51 |
15. | CSKA Moskou | 32 | 51 |
16. | Kriliya Sovetov | 32 | 45 |
Meeste gele kaarten voor tegenstander | |||
---|---|---|---|
1. | Zenit St Petersburg | 32 | 85 |
2. | Spartak Moskou | 32 | 70 |
3. | Rubin Kazan | 32 | 70 |
4. | Dinamo Moskou | 32 | 68 |
5. | Spartak Nalchik | 32 | 65 |
6. | Tom Tomsk | 32 | 64 |
7. | Lokomotiv Moskou | 32 | 62 |
8. | Saturn Moskou | 32 | 60 |
9. | Terek Grozny | 32 | 59 |
10. | Sibir Novosibirsk | 32 | 56 |
11. | Amkar Perm | 32 | 56 |
12. | Anzhi Makhachkala | 32 | 54 |
13. | Kriliya Sovetov | 32 | 53 |
14. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 52 |
15. | CSKA Moskou | 32 | 49 |
16. | Rostov FK | 32 | 44 |
Meeste rode kaarten gekregen | |||
---|---|---|---|
1. | Lokomotiv Moskou | 32 | 9 |
2. | Spartak Moskou | 32 | 7 |
3. | Tom Tomsk | 32 | 7 |
4. | Saturn Moskou | 32 | 5 |
5. | CSKA Moskou | 32 | 5 |
6. | Rubin Kazan | 32 | 4 |
7. | Dinamo Moskou | 32 | 4 |
8. | Spartak Nalchik | 32 | 4 |
9. | Sibir Novosibirsk | 32 | 4 |
10. | Amkar Perm | 32 | 4 |
11. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 4 |
12. | Anzhi Makhachkala | 32 | 3 |
13. | Rostov FK | 32 | 3 |
14. | Zenit St Petersburg | 32 | 2 |
15. | Kriliya Sovetov | 32 | 2 |
16. | Terek Grozny | 32 | 1 |
Meeste rode kaarten voor tegenstander | |||
---|---|---|---|
1. | Kriliya Sovetov | 32 | 8 |
2. | Zenit St Petersburg | 32 | 8 |
3. | Terek Grozny | 32 | 7 |
4. | Tom Tomsk | 32 | 5 |
5. | Rubin Kazan | 32 | 5 |
6. | Rostov FK | 32 | 5 |
7. | Spartak Moskou | 32 | 4 |
8. | Saturn Moskou | 32 | 4 |
9. | CSKA Moskou | 32 | 4 |
10. | Anzhi Makhachkala | 32 | 4 |
11. | Lokomotiv Moskou | 32 | 3 |
12. | Dinamo Moskou | 32 | 3 |
13. | Sibir Novosibirsk | 32 | 3 |
14. | Amkar Perm | 32 | 2 |
15. | Alaniya Vladikavkaz | 32 | 2 |
16. | Spartak Nalchik | 32 | 1 |