Word fan! 9

1e Klasse 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 13
 Speeldag 1
27/08 15:00 Moldavo Moldavo 4-3 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
27/08 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0-5 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
27/08 15:30 Kontich FC Kontich FC 2-0 Westerlo Westerlo
27/08 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-1 Luik FC Luik FC
27/08 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 3-3 Anderlecht Anderlecht
27/08 17:00 ASE Chastre ASE Chastre 0-7 Gent Ladies Gent Ladies
27/08 17:00 Standard Liège Standard Liège 4-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
27/08 18:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 2
03/09 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 1-11 Kontich FC Kontich FC
03/09 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 6-0 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
03/09 16:30 Westerlo Westerlo 2-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
03/09 17:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 4-0 ASE Chastre ASE Chastre
03/09 17:00 Luik FC Luik FC 3-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
03/09 18:30 Anderlecht Anderlecht 5-2 Moldavo Moldavo
04/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 10-0 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
06/09 20:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 4-1 Standard Liège Standard Liège
 Speeldag 3
10/09 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-7 Luik FC Luik FC
10/09 15:30 Kontich FC Kontich FC 5-1 Anderlecht Anderlecht
10/09 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 4-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
10/09 16:30 Westerlo Westerlo 2-2 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
10/09 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 3-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
10/09 17:00 ASE Chastre ASE Chastre 0-3 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
11/09 14:00 Standard Liège Standard Liège 5-1 Dames OHL Dames OHL
11/09 16:00 Moldavo Moldavo 3-1 Gent Ladies Gent Ladies
 Speeldag 4
17/09 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 5-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
17/09 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 3-2 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
17/09 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 0-5 Kontich FC Kontich FC
17/09 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
17/09 17:00 Luik FC Luik FC 1-2 Standard Liège Standard Liège
17/09 18:30 Anderlecht Anderlecht 0-2 Westerlo Westerlo
18/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 4-2 ASE Chastre ASE Chastre
18/09 17:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-3 Moldavo Moldavo
 Speeldag 5
01/10 14:00 Westerlo Westerlo 2-1 Gent Ladies Gent Ladies
01/10 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 3-3 Anderlecht Anderlecht
01/10 15:00 Moldavo Moldavo 2-0 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
01/10 15:30 Kontich FC Kontich FC 3-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
01/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 5-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
01/10 17:00 Standard Liège Standard Liège 4-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
01/10 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 1-2 Dames OHL Dames OHL
01/10 17:00 ASE Chastre ASE Chastre 0-3 Luik FC Luik FC
 Speeldag 6
15/10 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-4 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
15/10 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 1-1 Kontich FC Kontich FC
15/10 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-4 Standard Liège Standard Liège
15/10 17:00 Anderlecht Anderlecht 4-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
15/10 17:00 Luik FC Luik FC 1-1 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
15/10 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 5-0 ASE Chastre ASE Chastre
 Speeldag 21
15/10 20:00 Westerlo Westerlo 3-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 6
16/10 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-5 Moldavo Moldavo
 Speeldag 7
22/10 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 7-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
22/10 15:00 Moldavo Moldavo 0-2 Luik FC Luik FC
22/10 15:30 Kontich FC Kontich FC 7-2 Dames OHL Dames OHL
22/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-2 Standard Liège Standard Liège
22/10 17:00 Westerlo Westerlo 3-0 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
22/10 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 3-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
22/10 18:30 Anderlecht Anderlecht 0-1 Gent Ladies Gent Ladies
 Speeldag 8
29/10 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 0-3 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
29/10 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
29/10 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4-3 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
29/10 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-1 Westerlo Westerlo
29/10 17:00 Standard Liège Standard Liège 8-0 ASE Chastre ASE Chastre
29/10 17:00 Luik FC Luik FC 0-4 Kontich FC Kontich FC
29/10 18:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-0 Moldavo Moldavo
30/10 19:30 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-2 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 9
05/11 15:00 Moldavo Moldavo 7-0 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
05/11 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 0-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
05/11 15:30 Kontich FC Kontich FC 11-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
05/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-0 ASE Chastre ASE Chastre
05/11 16:30 Westerlo Westerlo 1-1 Luik FC Luik FC
05/11 17:30 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 0-3 Standard Liège Standard Liège
05/11 18:30 Anderlecht Anderlecht 0-3 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
 Speeldag 10
12/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC Uitg Kontich FC Kontich FC
12/11 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-3 Westerlo Westerlo
12/11 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 3-5 Gent Ladies Gent Ladies
12/11 15:30 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-4 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
12/11 17:00 Luik FC Luik FC 2-6 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
12/11 17:00 ASE Chastre ASE Chastre 2-3 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
12/11 17:00 Standard Liège Standard Liège 6-2 Moldavo Moldavo
13/11 15:00 Dames OHL Dames OHL 2-5 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 9
16/11 19:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 5-2 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 11
19/11 14:00 Moldavo Moldavo 5-1 ASE Chastre ASE Chastre
19/11 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 5-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
19/11 15:30 Gent Ladies Gent Ladies 1-0 Dames OHL Dames OHL
19/11 15:30 Kontich FC Kontich FC 4-1 Standard Liège Standard Liège
19/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-1 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
19/11 17:00 Westerlo Westerlo 5-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
19/11 18:30 Anderlecht Anderlecht 2-0 Luik FC Luik FC
20/11 19:30 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-3 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
 Speeldag 12
26/11 12:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4-3 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
26/11 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 4-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
26/11 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
26/11 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 5-4 Moldavo Moldavo
26/11 17:00 Luik FC Luik FC 2-2 Gent Ladies Gent Ladies
26/11 17:00 ASE Chastre ASE Chastre 0-5 Kontich FC Kontich FC
26/11 17:00 Standard Liège Standard Liège 2-2 Westerlo Westerlo
26/11 18:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-3 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 13
02/12 20:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 2-4 Dames OHL Dames OHL
03/12 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 0-2 Standard Liège Standard Liège
03/12 14:30 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-1 Luik FC Luik FC
03/12 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 5-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
03/12 15:30 Kontich FC Kontich FC 5-0 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
03/12 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-0 Moldavo Moldavo
03/12 17:00 Westerlo Westerlo 5-3 ASE Chastre ASE Chastre
03/12 18:30 Anderlecht Anderlecht 3-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 14
10/12 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Gent Ladies Gent Ladies
10/12 15:00 Moldavo Moldavo ...-... Kontich FC Kontich FC
10/12 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Dames OHL Dames OHL
10/12 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 ...-... Westerlo Westerlo
10/12 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Eva's Tienen Eva's Tienen
10/12 17:00 Luik FC Luik FC ...-... KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
10/12 17:00 Standard Liège Standard Liège ...-... Anderlecht Anderlecht
10/12 17:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
 Speeldag 30
13/12 20:00 Luik FC Luik FC ...-... Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 15
17/12 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele ...-... Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
17/12 15:30 Eva's Tienen Eva's Tienen ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
17/12 15:30 Kontich FC Kontich FC ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
17/12 16:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
17/12 16:30 Westerlo Westerlo ...-... Moldavo Moldavo
17/12 18:00 Gent Ladies Gent Ladies ...-... Standard Liège Standard Liège
17/12 18:30 Anderlecht Anderlecht ...-... ASE Chastre ASE Chastre
 Speeldag 7
08/01 14:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 16
13/01 20:15 Westerlo Westerlo ...-... Kontich FC Kontich FC
14/01 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele ...-... Moldavo Moldavo
14/01 15:00 Gent Ladies Gent Ladies ...-... ASE Chastre ASE Chastre
14/01 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
14/01 15:30 Eva's Tienen Eva's Tienen ...-... Standard Liège Standard Liège
14/01 17:00 Luik FC Luik FC ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
14/01 18:30 Anderlecht Anderlecht ...-... Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
15/01 15:00 Dames OHL Dames OHL ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 17
21/01 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Dames OHL Dames OHL
21/01 15:00 Moldavo Moldavo ...-... Anderlecht Anderlecht
21/01 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Luik FC Luik FC
21/01 15:30 Kontich FC Kontich FC ...-... Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
21/01 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Westerlo Westerlo
21/01 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 ...-... Gent Ladies Gent Ladies
21/01 17:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Eva's Tienen Eva's Tienen
21/01 17:00 Standard Liège Standard Liège ...-... KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
 Speeldag 18
28/01 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele ...-... Westerlo Westerlo
28/01 15:00 Gent Ladies Gent Ladies ...-... Moldavo Moldavo
28/01 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies ...-... ASE Chastre ASE Chastre
28/01 15:30 Eva's Tienen Eva's Tienen ...-... Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
28/01 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
28/01 17:00 Luik FC Luik FC ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
28/01 18:30 Anderlecht Anderlecht ...-... Kontich FC Kontich FC
29/01 15:00 Dames OHL Dames OHL ...-... Standard Liège Standard Liège
 Speeldag 19
04/02 15:00 Moldavo Moldavo ...-... Eva's Tienen Eva's Tienen
04/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
04/02 15:30 Kontich FC Kontich FC ...-... Gent Ladies Gent Ladies
04/02 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
04/02 16:30 Westerlo Westerlo ...-... Anderlecht Anderlecht
04/02 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 ...-... KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
04/02 17:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Dames OHL Dames OHL
04/02 17:00 Standard Liège Standard Liège ...-... Luik FC Luik FC
 Speeldag 20
11/02 15:00 Gent Ladies Gent Ladies ...-... Westerlo Westerlo
11/02 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies ...-... Moldavo Moldavo
11/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
11/02 15:30 Eva's Tienen Eva's Tienen ...-... Kontich FC Kontich FC
11/02 17:00 Luik FC Luik FC ...-... ASE Chastre ASE Chastre
11/02 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Standard Liège Standard Liège
11/02 18:30 Anderlecht Anderlecht ...-... Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
12/02 15:00 Dames OHL Dames OHL ...-... Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
 Speeldag 21
18/02 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele ...-... Gent Ladies Gent Ladies
18/02 15:00 Moldavo Moldavo ...-... Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 6
18/02 15:30 Eva's Tienen Eva's Tienen ...-... Westerlo Westerlo
 Speeldag 21
18/02 15:30 Kontich FC Kontich FC ...-... KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
18/02 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Anderlecht Anderlecht
18/02 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 ...-... Luik FC Luik FC
18/02 17:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
18/02 17:00 Standard Liège Standard Liège ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 22
25/02 15:00 Gent Ladies Gent Ladies ...-... Anderlecht Anderlecht
25/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... ASE Chastre ASE Chastre
25/02 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies ...-... Westerlo Westerlo
25/02 15:30 Eva's Tienen Eva's Tienen ...-... Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
25/02 17:00 Luik FC Luik FC ...-... Moldavo Moldavo
25/02 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
25/02 17:00 Standard Liège Standard Liège ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
26/02 15:00 Dames OHL Dames OHL ...-... Kontich FC Kontich FC
 Speeldag 23
04/03 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele ...-... KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
04/03 15:00 Moldavo Moldavo ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
04/03 15:30 Kontich FC Kontich FC ...-... Luik FC Luik FC
04/03 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Gent Ladies Gent Ladies
04/03 16:30 Westerlo Westerlo ...-... Dames OHL Dames OHL
04/03 17:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Standard Liège Standard Liège
04/03 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
04/03 18:30 Anderlecht Anderlecht ...-... Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 24
11/03 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies ...-... Anderlecht Anderlecht
11/03 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Moldavo Moldavo
11/03 15:30 Eva's Tienen Eva's Tienen ...-... Gent Ladies Gent Ladies
11/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Kontich FC Kontich FC
11/03 17:00 Standard Liège Standard Liège ...-... Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
11/03 17:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
11/03 17:00 Luik FC Luik FC ...-... Westerlo Westerlo
12/03 15:00 Dames OHL Dames OHL ...-... Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
 Speeldag 25
18/03 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele ...-... Luik FC Luik FC
18/03 15:00 Moldavo Moldavo ...-... Standard Liège Standard Liège
18/03 15:00 Gent Ladies Gent Ladies ...-... KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
18/03 15:30 Kontich FC Kontich FC ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
18/03 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Eva's Tienen Eva's Tienen
18/03 16:30 Westerlo Westerlo ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
18/03 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 ...-... ASE Chastre ASE Chastre
18/03 18:30 Anderlecht Anderlecht ...-... Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 26
25/03 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Westerlo Westerlo
25/03 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies ...-... Eva's Tienen Eva's Tienen
25/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
25/03 17:00 Standard Liège Standard Liège ...-... Kontich FC Kontich FC
25/03 17:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Moldavo Moldavo
25/03 17:00 Luik FC Luik FC ...-... Anderlecht Anderlecht
25/03 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
26/03 15:00 Dames OHL Dames OHL ...-... Gent Ladies Gent Ladies
 Speeldag 27
01/04 14:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
01/04 15:00 Gent Ladies Gent Ladies ...-... Luik FC Luik FC
01/04 15:00 Moldavo Moldavo ...-... Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
01/04 15:30 Kontich FC Kontich FC ...-... ASE Chastre ASE Chastre
01/04 15:30 Eva's Tienen Eva's Tienen ...-... Dames OHL Dames OHL
01/04 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
01/04 16:30 Westerlo Westerlo ...-... Standard Liège Standard Liège
01/04 18:30 Anderlecht Anderlecht ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 28
15/04 15:00 Moldavo Moldavo ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
15/04 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Anderlecht Anderlecht
15/04 17:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Westerlo Westerlo
15/04 17:00 Standard Liège Standard Liège ...-... Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
15/04 17:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 ...-... Kontich FC Kontich FC
15/04 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Gent Ladies Gent Ladies
15/04 17:00 Luik FC Luik FC ...-... Eva's Tienen Eva's Tienen
16/04 15:00 Dames OHL Dames OHL ...-... KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
 Speeldag 29
29/04 14:00 Westerlo Westerlo ...-... Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44
29/04 14:00 Kontich FC Kontich FC ...-... Moldavo Moldavo
29/04 14:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies ...-... Luik FC Luik FC
29/04 14:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele ...-... ASE Chastre ASE Chastre
29/04 14:00 Eva's Tienen Eva's Tienen ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
29/04 14:00 Dames OHL Dames OHL ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
29/04 14:00 Gent Ladies Gent Ladies ...-... Wuustwezel FC Wuustwezel FC
29/04 18:30 Anderlecht Anderlecht ...-... Standard Liège Standard Liège
 Speeldag 15
06/05 14:00 Dames OHL Dames OHL ...-... Luik FC Luik FC
 Speeldag 30
06/05 14:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Kontich FC Kontich FC
06/05 14:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
06/05 14:00 Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 ...-... Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele
06/05 14:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC ...-... Eva's Tienen Eva's Tienen
06/05 14:00 Standard Liège Standard Liège ...-... Gent Ladies Gent Ladies
06/05 14:00 Moldavo Moldavo ...-... Westerlo Westerlo
06/05 14:00 ASE Chastre ASE Chastre ...-... Anderlecht Anderlecht

Download alle wedstrijden van 1e Klasse naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Kontich FC Kontich FC 12 34
2. Standard Liège Standard Liège 13 31
3. Westerlo Westerlo 13 26
4. Gent Ladies Gent Ladies 13 23
5. Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 13 23
6. Anderlecht Anderlecht 13 23
7. KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 13 22
8. Moldavo Moldavo 13 21
9. Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 13 18
10. Luik FC Luik FC 13 17
11. Dames OHL Dames OHL 13 16
12. Renaissance Mons 44 Renaissance Mons 44 13 13
13. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 11 9
14. Eva's Tienen Eva's Tienen 13 9
15. Zulte Waregem Zulte Waregem 13 6
16. ASE Chastre ASE Chastre 12 0