Seizoen 2008 - 2009


 Speeldag 1
30/08 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-3 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
30/08 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-7 Standard de Liège Standard de Liège
30/08 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-0 Dames OHL Dames OHL
30/08 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
30/08 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 3-0 DVK Egem DVK Egem
30/08 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
30/08 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-7 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 2
06/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
06/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
06/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 4-2 Club Brugge Club Brugge
06/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
06/09 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 5-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
18/10 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 6-0 Fémina White Star Fémina White Star
11/11 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-1 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 3
13/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
13/09 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-1 Anderlecht Anderlecht
13/09 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-1 DVK Egem DVK Egem
13/09 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-1 Standard de Liège Standard de Liège
13/09 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
13/09 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 2-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
14/09 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-2 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 4
20/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 6-1 Fémina White Star Fémina White Star
20/09 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 9-0 Club Brugge Club Brugge
20/09 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
20/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-5 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
20/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 7-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
20/09 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 8-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
20/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 5
04/10 15:00 Club Brugge Club Brugge 2-7 Anderlecht Anderlecht
04/10 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 9-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
04/10 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 4-3 DVK Egem DVK Egem
04/10 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 1-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
04/10 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-3 Standard de Liège Standard de Liège
04/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
04/10 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 4-0 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 6
11/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 5-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
11/10 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-6 Eva's Tienen Eva's Tienen
11/10 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
11/10 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 4-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
11/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-2 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
11/10 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-1 Fémina White Star Fémina White Star
11/10 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-2 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 7
01/11 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 2-8 Club Brugge Club Brugge
01/11 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-4 Standard de Liège Standard de Liège
01/11 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-4 Dames OHL Dames OHL
01/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 7-2 DVK Egem DVK Egem
01/11 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
01/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-2 Anderlecht Anderlecht
01/11 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 8
15/11 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
15/11 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 6-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
15/11 15:00 Club Brugge Club Brugge 1-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
15/11 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 Fémina White Star Fémina White Star
15/11 15:00 Dames OHL Dames OHL 4-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
15/11 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-1 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
15/11 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 9
22/11 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
22/11 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
22/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-1 Standard de Liège Standard de Liège
22/11 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-4 DVK Egem DVK Egem
22/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 Club Brugge Club Brugge
22/11 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 4-2 Anderlecht Anderlecht
28/03 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-3 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 10
29/11 14:30 Anderlecht Anderlecht 1-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
29/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 2-2 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
29/11 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 Dames OHL Dames OHL
29/11 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
29/11 14:30 Club Brugge Club Brugge 1-0 Fémina White Star Fémina White Star
29/11 14:30 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-5 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
29/11 14:30 Standard de Liège Standard de Liège 8-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 11
06/12 14:30 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 1-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
06/12 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 2-3 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
06/12 14:30 DVK Egem DVK Egem 1-5 Sinaai Girls Sinaai Girls
06/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-3 Anderlecht Anderlecht
06/12 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-1 Standard de Liège Standard de Liège
06/12 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
06/12 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 3-0 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 12
13/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-4 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
13/12 14:30 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 2-5 Sinaai Girls Sinaai Girls
13/12 14:30 Anderlecht Anderlecht 0-1 Dames OHL Dames OHL
13/12 14:30 Standard de Liège Standard de Liège 7-0 DVK Egem DVK Egem
13/12 14:30 Club Brugge Club Brugge 1-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
13/12 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-3 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
13/12 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-2 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 13
20/12 14:30 DVK Egem DVK Egem 1-3 Anderlecht Anderlecht
20/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-6 Club Brugge Club Brugge
20/12 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-1 Standard de Liège Standard de Liège
20/12 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 4-2 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
20/12 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 6-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
20/12 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
20/12 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 7-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 14
21/02 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 5-0 FF Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
21/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 7-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
21/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
21/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
21/02 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-1 Club Brugge Club Brugge
21/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-0 Anderlecht Anderlecht
21/02 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 8-0 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 15
17/01 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-5 Standard de Liège Standard de Liège
17/01 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
17/01 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-0 Dames OHL Dames OHL
17/01 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
17/01 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
17/01 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-11 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
17/01 15:00 Club Brugge Club Brugge 1-0 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 16
24/01 15:00 Dames OHL Dames OHL 4-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
24/01 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-0 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
24/01 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-1 Fémina White Star Fémina White Star
24/01 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
24/01 15:00 Anderlecht Anderlecht 7-2 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
24/01 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-2 Club Brugge Club Brugge
24/01 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 7-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 17
31/01 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-3 Anderlecht Anderlecht
31/01 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-2 Standard de Liège Standard de Liège
31/01 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 2-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
31/01 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-8 Eva's Tienen Eva's Tienen
31/01 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-1 Dames OHL Dames OHL
31/01 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 DVK Egem DVK Egem
31/01 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 18
14/02 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-4 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
14/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-1 Club Brugge Club Brugge
14/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
14/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
14/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-5 Eva's Tienen Eva's Tienen
14/02 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 7-0 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
14/02 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 4-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 19
28/02 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
28/02 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 6-0 DVK Egem DVK Egem
28/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-0 Dames OHL Dames OHL
28/02 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-5 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
28/02 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
28/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-2 Anderlecht Anderlecht
28/02 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-3 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 20
07/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-0 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
07/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-8 Eva's Tienen Eva's Tienen
07/03 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
07/03 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 7-0 Fémina White Star Fémina White Star
07/03 15:00 Club Brugge Club Brugge 3-0 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
07/03 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
07/03 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 3-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 21
14/03 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
14/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-1 DVK Egem DVK Egem
14/03 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
14/03 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 1-3 Dames OHL Dames OHL
14/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-0 Anderlecht Anderlecht
14/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-6 Club Brugge Club Brugge
15/03 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 3-1 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 22
21/03 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-0 Fémina White Star Fémina White Star
21/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
21/03 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
21/03 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
21/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 5-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
21/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-1 Dames OHL Dames OHL
21/03 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-1 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
 Speeldag 23
18/04 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
18/04 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-0 Anderlecht Anderlecht
18/04 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
18/04 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-0 Club Brugge Club Brugge
18/04 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-2 Standard de Liège Standard de Liège
18/04 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 2-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
18/04 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 2-1 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 24
02/05 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-2 Fémina White Star Fémina White Star
02/05 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 4-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
02/05 15:00 Anderlecht Anderlecht 4-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
02/05 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-5 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
02/05 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 DVK Egem DVK Egem
02/05 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 3-0 Dames OHL Dames OHL
02/05 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-4 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 25
09/05 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
09/05 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
09/05 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 5-0 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
09/05 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-0 Club Brugge Club Brugge
09/05 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-0 Anderlecht Anderlecht
09/05 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 3-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
09/05 17:30 DVK Egem DVK Egem 0-3 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 26
16/05 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-0 Dames OHL Dames OHL
16/05 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-7 Eva's Tienen Eva's Tienen
16/05 15:00 Club Brugge Club Brugge 2-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
16/05 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
16/05 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-1 DVK Egem DVK Egem
16/05 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-4 Fémina White Star Fémina White Star
16/05 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-5 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames