Word fan! 37

Seizoen 2008 - 2009 BeNe League Red


 Speeldag 1
30/08 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 0-3 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
30/08 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-7 Standard Standard
30/08 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-0 Dames OHL Dames OHL
30/08 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
30/08 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 3-0 DVK Egem DVK Egem
30/08 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
30/08 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-7 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 2
06/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
06/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
06/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 4-2 Club Brugge Club Brugge
06/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
06/09 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 5-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
18/10 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 6-0 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
11/11 15:00 Standard Standard 2-1 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 3
13/09 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 2-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
13/09 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-1 Anderlecht Anderlecht
13/09 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-1 DVK Egem DVK Egem
13/09 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-1 Standard Standard
13/09 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
13/09 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 2-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
14/09 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-2 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 4
20/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 6-1 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
20/09 15:00 Standard Standard 9-0 Club Brugge Club Brugge
20/09 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
20/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-5 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
20/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 7-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
20/09 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 8-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
20/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 5
04/10 15:00 Club Brugge Club Brugge 2-7 Anderlecht Anderlecht
04/10 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 9-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
04/10 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 4-3 DVK Egem DVK Egem
04/10 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 1-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
04/10 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-3 Standard Standard
04/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
04/10 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 4-0 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 6
11/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 5-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
11/10 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-6 Eva's Tienen Eva's Tienen
11/10 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
11/10 15:00 Standard Standard 4-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
11/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-2 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
11/10 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-1 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
11/10 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-2 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 7
01/11 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 2-8 Club Brugge Club Brugge
01/11 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 3-4 Standard Standard
01/11 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-4 Dames OHL Dames OHL
01/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 7-2 DVK Egem DVK Egem
01/11 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
01/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-2 Anderlecht Anderlecht
01/11 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 8
15/11 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
15/11 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 6-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
15/11 15:00 Club Brugge Club Brugge 1-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
15/11 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
15/11 15:00 Dames OHL Dames OHL 4-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
15/11 15:00 Standard Standard 1-1 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
15/11 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 9
22/11 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
22/11 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 0-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
22/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-1 Standard Standard
22/11 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-4 DVK Egem DVK Egem
22/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 Club Brugge Club Brugge
22/11 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 4-2 Anderlecht Anderlecht
28/03 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-3 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 10
29/11 14:30 Anderlecht Anderlecht 1-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
29/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 2-2 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
29/11 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 Dames OHL Dames OHL
29/11 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
29/11 14:30 Club Brugge Club Brugge 1-0 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
29/11 14:30 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-5 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
29/11 14:30 Standard Standard 8-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 11
06/12 14:30 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 1-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
06/12 14:30 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 2-3 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
06/12 14:30 DVK Egem DVK Egem 1-5 Sinaai Girls Sinaai Girls
06/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-3 Anderlecht Anderlecht
06/12 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-1 Standard Standard
06/12 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
06/12 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 3-0 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 12
13/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-4 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
13/12 14:30 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 2-5 Sinaai Girls Sinaai Girls
13/12 14:30 Anderlecht Anderlecht 0-1 Dames OHL Dames OHL
13/12 14:30 Standard Standard 7-0 DVK Egem DVK Egem
13/12 14:30 Club Brugge Club Brugge 1-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
13/12 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-3 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
13/12 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-2 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
 Speeldag 13
20/12 14:30 DVK Egem DVK Egem 1-3 Anderlecht Anderlecht
20/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-6 Club Brugge Club Brugge
20/12 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-1 Standard Standard
20/12 14:30 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 4-2 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
20/12 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 6-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
20/12 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
20/12 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 7-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 14
21/02 15:00 Standard Standard 5-0 FF Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
21/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 7-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
21/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
21/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
21/02 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-1 Club Brugge Club Brugge
21/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-0 Anderlecht Anderlecht
21/02 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 8-0 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
 Speeldag 15
17/01 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-5 Standard Standard
17/01 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 0-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
17/01 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-0 Dames OHL Dames OHL
17/01 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
17/01 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
17/01 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-11 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
17/01 15:00 Club Brugge Club Brugge 1-0 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 16
24/01 15:00 Dames OHL Dames OHL 4-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
24/01 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-0 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
24/01 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-1 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
24/01 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
24/01 15:00 Anderlecht Anderlecht 7-2 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
24/01 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-2 Club Brugge Club Brugge
24/01 15:00 Standard Standard 7-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 17
31/01 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-3 Anderlecht Anderlecht
31/01 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-2 Standard Standard
31/01 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 2-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
31/01 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-8 Eva's Tienen Eva's Tienen
31/01 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 0-1 Dames OHL Dames OHL
31/01 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 DVK Egem DVK Egem
31/01 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 18
14/02 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-4 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
14/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-1 Club Brugge Club Brugge
14/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
14/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-1 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
14/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-5 Eva's Tienen Eva's Tienen
14/02 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 7-0 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
14/02 15:00 Standard Standard 4-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 19
28/02 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 1-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
28/02 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 6-0 DVK Egem DVK Egem
28/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-0 Dames OHL Dames OHL
28/02 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-5 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
28/02 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
28/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-2 Anderlecht Anderlecht
28/02 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-3 Standard Standard
 Speeldag 20
07/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-0 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
07/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-8 Eva's Tienen Eva's Tienen
07/03 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
07/03 15:00 Standard Standard 7-0 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
07/03 15:00 Club Brugge Club Brugge 3-0 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
07/03 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
07/03 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 3-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 21
14/03 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
14/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-1 DVK Egem DVK Egem
14/03 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
14/03 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 1-3 Dames OHL Dames OHL
14/03 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 0-0 Anderlecht Anderlecht
14/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-6 Club Brugge Club Brugge
15/03 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 3-1 Standard Standard
 Speeldag 22
21/03 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-0 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
21/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
21/03 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
21/03 15:00 Standard Standard 2-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
21/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 5-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
21/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-1 Dames OHL Dames OHL
21/03 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-1 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
 Speeldag 23
18/04 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
18/04 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-0 Anderlecht Anderlecht
18/04 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
18/04 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 0-0 Club Brugge Club Brugge
18/04 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-2 Standard Standard
18/04 15:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 2-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
18/04 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 2-1 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 24
02/05 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-2 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
02/05 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 4-1 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
02/05 15:00 Anderlecht Anderlecht 4-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
02/05 15:00 Club Brugge Club Brugge 0-5 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
02/05 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 DVK Egem DVK Egem
02/05 15:00 Standard Standard 3-0 Dames OHL Dames OHL
02/05 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-4 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 25
09/05 15:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 1-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
09/05 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
09/05 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 5-0 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF
09/05 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-0 Club Brugge Club Brugge
09/05 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-0 Anderlecht Anderlecht
09/05 17:00 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames 3-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
09/05 17:30 DVK Egem DVK Egem 0-3 Standard Standard
 Speeldag 26
16/05 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-0 Dames OHL Dames OHL
16/05 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-7 Eva's Tienen Eva's Tienen
16/05 15:00 Club Brugge Club Brugge 2-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
16/05 15:00 Standard Standard 1-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
16/05 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-1 DVK Egem DVK Egem
16/05 15:00 Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 0-4 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
16/05 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-5 Sint Truiden Dames Sint Truiden Dames
 Stand G P
1. 26 69
2. 26 67
3. 26 67
4. 26 53
5. Anderlecht Anderlecht 26 44
6. Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 26 43
7. 26 32
8. Dames OHL Dames OHL 26 31
9. 26 26
10. DVK Egem DVK Egem 26 24
11. SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 26 22
12. Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 26 18
13. FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 26 16
14. Braine Rebecq FCF Braine Rebecq FCF 26 5