Word fan! 0

Seizoen 2020 - 2021 Waals-Brabant (1)


 Speeldag 2
12/09 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 2-3 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
12/09 18:00 Anderlecht Anderlecht 10-0 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
12/09 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem 2-5 Ixelles Ixelles
12/09 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 1-10 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
12/09 20:00 Saint-Michel Saint-Michel 1-5 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
 Speeldag 3
18/09 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 2-1 BX Brussels BX Brussels
18/09 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert 11-1 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
18/09 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 0-5 Anderlecht Anderlecht
18/09 21:00 Ixelles Ixelles 2-2 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
19/09 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 7-3 Irlande Auderghem Irlande Auderghem
 Speeldag 4
25/09 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 2-1 Saint-Michel Saint-Michel
26/09 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle 3-3 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
26/09 18:00 Anderlecht Anderlecht 7-2 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
26/09 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem 3-4 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
26/09 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 0-3 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
26/09 20:00 BX Brussels BX Brussels 2-1 ASE Chastre ASE Chastre
27/09 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 5-2 Ixelles Ixelles
 Speeldag 5
02/10 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 7-1 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
02/10 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert 6-5 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
02/10 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 1-1 Irlande Auderghem Irlande Auderghem
02/10 20:30 ASE Chastre ASE Chastre 0-12 Anderlecht Anderlecht
02/10 21:00 Ixelles Ixelles 2-5 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
03/10 20:00 Saint-Michel Saint-Michel 0-9 BX Brussels BX Brussels
 Speeldag 2
06/10 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 7-2 ASE Chastre ASE Chastre
06/10 20:00 BX Brussels BX Brussels 5-0 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
 Speeldag 6
09/10 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois 2-2 BX Brussels BX Brussels
09/10 21:00 Ixelles Ixelles 1-3 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
10/10 18:00 Anderlecht Anderlecht 14-0 Saint-Michel Saint-Michel
10/10 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 1-6 ASE Chastre ASE Chastre
11/10 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 3-2 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
 Speeldag 3
14/10 20:00 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
14/10 20:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 2-4 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
 Speeldag 7
16/10 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd Ixelles Ixelles
16/10 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
16/10 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
16/10 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
17/10 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
17/10 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
17/10 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
 Speeldag 8
23/10 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
23/10 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
24/10 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
24/10 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
24/10 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
24/10 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
25/10 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
 Speeldag 5
28/10 20:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
 Speeldag 6
04/11 20:00 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
04/11 20:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
 Speeldag 9
06/11 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd Ixelles Ixelles
06/11 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
06/11 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
06/11 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
07/11 18:00 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
07/11 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
07/11 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
 Speeldag 1
10/11 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
10/11 20:00 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
10/11 20:00 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
10/11 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd Ixelles Ixelles
10/11 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
10/11 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
11/11 11:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
 Speeldag 10
13/11 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
13/11 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
13/11 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
14/11 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
14/11 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
14/11 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
15/11 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
 Speeldag 11
20/11 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
20/11 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
21/11 18:00 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd Ixelles Ixelles
21/11 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
21/11 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
21/11 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
21/11 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
 Speeldag 12
27/11 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
27/11 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
27/11 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
27/11 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
28/11 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
28/11 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
29/11 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
 Speeldag 13
04/12 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
04/12 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
04/12 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
04/12 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
04/12 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
05/12 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
06/12 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
 Speeldag 14
11/12 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
11/12 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
11/12 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
11/12 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
12/12 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
12/12 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
13/12 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 15
08/01 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
09/01 17:30 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
09/01 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd Ixelles Ixelles
09/01 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
09/01 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
09/01 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
09/01 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
 Speeldag 16
15/01 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
15/01 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
15/01 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
15/01 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
15/01 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
16/01 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
16/01 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
 Speeldag 17
22/01 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd Ixelles Ixelles
23/01 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
23/01 18:00 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
23/01 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
23/01 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
23/01 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
24/01 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
 Speeldag 18
29/01 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
29/01 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
29/01 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
29/01 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
30/01 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd Ixelles Ixelles
30/01 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
30/01 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 19
05/02 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
05/02 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
06/02 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
06/02 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
06/02 20:00 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
06/02 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
07/02 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
 Speeldag 20
19/02 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
19/02 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
19/02 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
20/02 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
20/02 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
20/02 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
21/02 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
 Speeldag 21
26/02 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
26/02 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
26/02 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd Ixelles Ixelles
26/02 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
27/02 18:00 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
27/02 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
27/02 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
 Speeldag 22
05/03 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
05/03 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
06/03 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
06/03 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
06/03 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
06/03 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
07/03 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
 Speeldag 23
12/03 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
12/03 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
12/03 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd Ixelles Ixelles
13/03 20:00 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
13/03 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
13/03 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
13/03 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
 Speeldag 24
19/03 20:00 Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert Geannuleerd Saint-Michel Saint-Michel
19/03 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
19/03 20:15 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Geannuleerd ASE Chastre ASE Chastre
19/03 21:00 Ixelles Ixelles Geannuleerd Anderlecht Anderlecht
20/03 17:30 F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle Geannuleerd Irlande Auderghem Irlande Auderghem
20/03 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Geannuleerd BX Brussels BX Brussels
21/03 11:15 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Geannuleerd Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
 Speeldag 25
26/03 20:00 Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle
26/03 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
27/03 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
27/03 20:00 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
27/03 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
27/03 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
27/03 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd Ixelles Ixelles
 Speeldag 26
09/04 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Geannuleerd Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
09/04 20:30 ASE Chastre ASE Chastre Geannuleerd Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert
10/04 18:00 Anderlecht Anderlecht Geannuleerd RAS Jodoigne RAS Jodoigne
10/04 18:00 Irlande Auderghem Irlande Auderghem Geannuleerd Suryoyes Bruxellois Suryoyes Bruxellois
10/04 20:00 BX Brussels BX Brussels Geannuleerd Ixelles Ixelles
10/04 20:00 Saint-Michel Saint-Michel Geannuleerd FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
10/04 20:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd F.C.M. Uccle F.C.M. Uccle