Guido Brepoels streng na 0 op 6: "Als je de top wil bereiken ..."

Guido Brepoels streng na 0 op 6: "Als je de top wil bereiken ..."
Foto: © photonews
Word fan van KRC Genk Ladies! 18

De KRC Genk Ladies zijn niet al te goed begonnen aan 2025. Ze verloren hun eerste twee duels en zijn zo na twee derden van de competities hun stekje in de top-4 kwijt. In de laatste zeven wedstrijden zullen punten moeten gepakt worden.

De KRC Genk Ladies trokken met een goed gevoel en een vierde plaats in het klassement naar 2025, maar daarin hebben ze door een 0 op 6 toch een klein tikje gekregen.

0 op 6 in 2025

Eerst was er een 2-0 nederlaag bij Standard Fémina, afgelopen weekend werd ook met 1-4 verloren van de OH Leuven Vrouwen. In de eerste helft hadden ze nog gelijke tred kunnen houden, na de koffie liep het verkeerd.

Genk staat nu zesde in de stand. Enkel de top-4 speelt play-off 1 om de titel. De kloof met Westerlo is nu drie punten, die met Club Brugge vier en met Standard op plaats drie zes.

Invullen wat er gevraagd wordt

In de laatste zeven wedstrijden kunnen de Limburgers dus zeker nog hun plekje in de top-4 kunnen gaan verzilveren, maar dan zal het volgens coach Guido Brepoels wel beter moeten dan in de tweede helft tegen OH Leuven.

"Onze eerste helft was echt heel goed, maar de tweede helft is te weinig. We moeten echt stappen zetten. Als je prijzen wil pakken of de top wil spelen, dan zal je ook in de tweede helft moeten invullen wat er gevraagd word", aldus de coach bij DAZN.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Super League

Nieuwste reacties