Ontknoping nadert: wie doet beste zaken in Super League?

Foto: © Essevee
De bal kan ook dit weekend opnieuw rollen op het hoogste niveau van het vrouwenvoetbal. En dus wordt het uitkijken naar een aantal interessante zaken.
Zo is er dit weekend de negentiende speeldag van het nieuwe seizoen in de Super League. Dat is er dit seizoen eentje met vier wedstrijden en acht ploegen, want er zijn wel wat wijzigingen aan het format gebeurd.
Westerlo is erbij gekomen, terwijl er met Charleroi, Mechelen en Woluwe ook drie ploegen verdwenen zijn uit de Super League. We krijgen 21 speeldagen in een drievoudige reguliere competitie en dan play-offs met vier ploegen.
Anderlecht opnieuw leider af
Oud-Heverlee Leuven is opnieuw leider in de Super League, terwijl RSC Anderlecht de leidersplaats heeft verloren na puntenverlies tegen Standard. Paars-wit heeft nu evenveel punten, dus het blijft spannend. En dus willen beide ploegen ook graag winnen dit weekend.
Op speeldag 19 trekt Anderlecht naar het eigen Neerpede voor een duel tegen hekkensluiter Zulte Waregem. Wel een ploeg in vorm met een 6 op 6 de voorbije weken.
OH Leuven neemt het thuis op tegen KRC Genk Ladies, Westerlo speelt tegen Club YLA en dan is er op vrijdagavond ook al Gent - Standard de Liège.
Het overzicht:
Speeldag 19 | ||||
---|---|---|---|---|
14/03 20:30 |
KAA Gent Ladies ![]() |
0-1 |
![]() |
|
15/03 13:30 |
Westerlo ![]() |
2-2 |
![]() |
|
15/03 18:30 |
Anderlecht ![]() |
3-0 |
![]() |
|
15/03 20:00 |
Dames OHL ![]() |
3-0 |
![]() |