RSC Anderlecht komt met goed nieuws en heeft sterkhoudster langer beet

Foto: © photonews
RSC Anderlecht werd dit seizoen pas tweede in de Lotto Super League. Na zeven jaar als kampioen toch wel een kleine teleurstelling. Volgend seizoen willen ze er dan ook opnieuw staan. En daartoe hebben ze alvast een speelster langer vastgehouden.
"De 22-jarige Fran Meersman heeft haar contract verlengd. De linksvoetige verdedigster verbindt zich tot 2027 aan RSCA Women", aldus de vrouwen van RSC Anderlecht in een persbericht op hun webstek.
Uitstekende linkervoet
"In 2023 kwam Fran over van KAA Gent Ladies. Sindsdien groeide ze bij paars-wit uit tot een vaste waarde achterin. Ze kan zowel centraal in de defensie als op de linkerflank uit de voeten. Fran speelt ook bij de U23 van de nationale ploeg en werd al opgeroepen voor de Red Flames."
“Fran is een zeer atletische speelster met een uitstekende linkervoet. Ze heeft een interessant profiel aangezien ze zowel centraal achterin als op de linksachter inzetbaar is."
Enorme groeimarge
"Gezien haar jonge leeftijd heeft ze bovendien nog een enorme groeimarge", is ook Dave Mattheus van Anderlecht zeer tevreden. Hij wil volgend seizoen als directeur van de RSCA Women een stap zetten in de ontwikkeling.
Fran Meersman heeft ook een verleden bij de KAA Gent Ladies. SInds een tijdje is ze ook voor RSC Anderlecht van groot belang. We wensen haar alvast veel succes in de toekomst.