Beste speelster ter wereld ligt in ziekenhuis en moet mogelijk EK missen

Foto: © photonews
De Belgian Red Flames nemen het binnenkort op het EK in Zwitserland op tegen Italië, Spanje en Portugal. Spanje - een van de topfavorieten om het EK te winnen - heeft een ferme domper gekregen.
Spanje is regerend wereldkampioen - in 2023 pakten ze de titel in Australië en Nieuw-Zeeland. Ondertussen doet Barcelona het voortreffelijk in de Champions League en de Spanjaarden toonden zich de laatste tijd al meermaals de betere van de Red Flames.
Hersenvliesontsteking
Ook op het EK mogen ze dan ook bij de topfavorieten gerekend worden. Zeker ze met Aitana Bonmati de beste speelster van de wereld rondlopen hebben - zij won al meermaals de Gouden Bal, net als Alexia Putellas.
Maar het gaat niet goed met Bonmati. De sterspeelster werd opgenomen in het ziekenhuis met een hersenvliesontsteking. Dat liet ze vrijdag zelf weten via de sociale media.
Haalt Bonmati het EK?
Of Bonmati het EK überhaupt zal halen is daardoor plots uiterst twijfelachtig. De Spaanse is momenteel herstellende, maar het is nog maar de vraag of dat snel genoeg zal gebeuren met oog op het EK.
Voor de Spanjaarden is het mogelijk een flinke domper, voor de Flames zou het eventueel een 'meevaller' kunnen zijn dat een van de absolute topspeelsters niet zou spelen tegen de Belgen. Op die manier wordt de EK-groep toch iets meer open.