Done deal: Genk Ladies zetten in op eigen jeugd en doen interne transfer

Foto: © photonews
De KRC Genk Ladies grepen afgelopen seizoen nipt naast play-off 1, maar in play-off 2 waren ze wel alomtegenwoordig. Er werd niet meer verloren en de vijfde plaats werd gepakt.
In het nieuwe seizoen willen ze opnieuw mikken op de top-vier en daarbij behorend een stekje in play-off 1. Daartoe willen ze zich de komende weken en maanden optimaal gaan voorbereiden.
Veel oefenwedstrijden gepland
De start van de competitie is begin september en dan willen de Limburgers er meteen staan. Op 19 juli begonnen ze aan de trainingen en ondertussen hebben ze ook al een paar oefenwedstrijden achter de rug.
Ondertussen zijn de Limburgers ook volop bezig de kern te versterken. In die optiek werd ook onder meer de Oostenrijkse Cheyenne Benneker in huis gehaald.
Dat is een negentienjarige middenveldster die ook in de verdediging en in de aanval kan worden opgesteld. Ze komt over van Ladies FC Dornbirn uit haar eigen land en zal bij Genk spelen in de verdediging.
En ook uit de eigen rangen werd versterking gevonden. "Eva Janssen stroomt door vanuit onze jeugdopleiding en maakte vorig seizoen indruk bij de Beloften. Nu is ze klaar om mee te knokken met het eerste elftal", aldus de Limburgers dit weekend.