Seizoen 2018 - 2019


 Speeldag 1
25/08 14:00 Club Brugge Club Brugge 5-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
25/08 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 3-2 Moldavo Moldavo
25/08 15:00 Kontich FC Kontich FC 2-2 KAA Gent KAA Gent
25/08 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-1 Massenhoven Massenhoven
25/08 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
29/08 20:00 Standard Liège II Standard Liège II 1-2 Fémina White Star Fémina White Star
05/09 20:00 Tongeren DV Tongeren DV 0-5 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
 Speeldag 2
01/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-1 Tongeren DV Tongeren DV
01/09 15:00 Moldavo Moldavo 1-0 Standard Liège II Standard Liège II
01/09 15:00 Massenhoven Massenhoven 4-2 Kontich FC Kontich FC
01/09 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-6 Club Brugge Club Brugge
01/09 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
01/09 17:00 KAA Gent KAA Gent 2-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
17/11 14:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 0-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 3
15/09 13:00 Club Brugge Club Brugge 5-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
15/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-1 Massenhoven Massenhoven
15/09 15:00 Kontich FC Kontich FC 2-3 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
15/09 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 1-2 Moldavo Moldavo
17/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-4 KAA Gent KAA Gent
17/11 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 3-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
22/12 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 4
29/09 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 Standard Liège II Standard Liège II
29/09 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 1-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
29/09 15:00 Moldavo Moldavo 2-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
29/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-1 Kontich FC Kontich FC
29/09 15:00 Massenhoven Massenhoven 3-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
29/09 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 5-2 Tongeren DV Tongeren DV
29/09 17:00 KAA Gent KAA Gent 2-3 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 5
06/10 14:30 KAA Gent KAA Gent 3-1 Massenhoven Massenhoven
06/10 15:00 Kontich FC Kontich FC 2-5 Moldavo Moldavo
06/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-0 Fémina White Star Fémina White Star
06/10 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
06/10 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 4-3 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
06/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-10 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
06/10 16:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 Standard Liège II Standard Liège II
 Speeldag 6
20/10 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
20/10 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 4-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
20/10 15:00 Massenhoven Massenhoven 3-1 Club Brugge Club Brugge
20/10 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 1-1 KAA Gent KAA Gent
20/10 15:00 Moldavo Moldavo 1-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
20/10 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 5-1 Kontich FC Kontich FC
20/10 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 1-2 Tongeren DV Tongeren DV
 Speeldag 7
27/10 14:00 Club Brugge Club Brugge 4-1 Tongeren DV Tongeren DV
27/10 15:00 Kontich FC Kontich FC 0-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
27/10 15:00 Massenhoven Massenhoven 1-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
27/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
27/10 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-1 Standard Liège II Standard Liège II
27/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-3 Moldavo Moldavo
27/10 17:00 KAA Gent KAA Gent 2-4 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 8
03/11 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
03/11 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-0 Massenhoven Massenhoven
03/11 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
03/11 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
03/11 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 0-2 Kontich FC Kontich FC
03/11 19:30 Moldavo Moldavo 2-2 KAA Gent KAA Gent
04/11 14:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 3-2 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 9
10/11 14:30 Massenhoven Massenhoven 4-2 Moldavo Moldavo
10/11 14:30 Kontich FC Kontich FC 4-2 Tongeren DV Tongeren DV
10/11 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-1 Standard Liège II Standard Liège II
10/11 14:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 2-4 Fémina White Star Fémina White Star
10/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-5 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
23/03 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
25/04 20:15 KAA Gent KAA Gent 6-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
 Speeldag 10
24/11 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-1 KAA Gent KAA Gent
24/11 14:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-4 Kontich FC Kontich FC
24/11 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-2 Club Brugge Club Brugge
24/11 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-0 Massenhoven Massenhoven
24/11 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 5-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
24/11 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 4-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
24/11 19:30 Moldavo Moldavo 3-2 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
 Speeldag 11
01/12 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Kontich FC Kontich FC
01/12 14:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 4-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
01/12 14:30 Massenhoven Massenhoven 2-2 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
01/12 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
01/12 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-1 Moldavo Moldavo
01/12 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-1 Tongeren DV Tongeren DV
01/12 17:00 KAA Gent KAA Gent 3-0 Standard Liège II Standard Liège II
 Speeldag 12
08/12 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 6-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
08/12 14:00 Club Brugge Club Brugge 6-0 Moldavo Moldavo
08/12 14:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
08/12 15:00 Kontich FC Kontich FC 5-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
08/12 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-5 Fémina White Star Fémina White Star
08/12 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 1-7 KAA Gent KAA Gent
08/12 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 0-2 Massenhoven Massenhoven
 Speeldag 13
15/12 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-4 Club Brugge Club Brugge
15/12 14:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 3-4 Standard Liège II Standard Liège II
15/12 14:30 Massenhoven Massenhoven 2-0 Tongeren DV Tongeren DV
15/12 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
15/12 15:00 Moldavo Moldavo 5-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
15/12 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-1 Kontich FC Kontich FC
15/12 17:00 KAA Gent KAA Gent 3-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 14
12/01 14:30 Massenhoven Massenhoven 2-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
12/01 14:30 Moldavo Moldavo 2-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
12/01 14:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 5-7 Tongeren DV Tongeren DV
12/01 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-1 Standard Liège II Standard Liège II
12/01 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-6 Club Brugge Club Brugge
12/01 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
12/01 17:00 KAA Gent KAA Gent 2-0 Kontich FC Kontich FC
 Speeldag 15
19/01 14:00 Club Brugge Club Brugge 4-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
19/01 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
19/01 14:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-0 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
19/01 15:00 Kontich FC Kontich FC 2-0 Massenhoven Massenhoven
19/01 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 1-4 Moldavo Moldavo
19/01 16:45 Tongeren DV Tongeren DV 1-4 Fémina White Star Fémina White Star
16/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-2 KAA Gent KAA Gent
 Speeldag 16
02/02 15:00 Massenhoven Massenhoven 0-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
02/02 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 1-1 Kontich FC Kontich FC
02/02 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-6 Standard Liège II Standard Liège II
02/02 17:00 KAA Gent KAA Gent 4-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
02/02 19:30 Moldavo Moldavo 5-1 Tongeren DV Tongeren DV
15/02 20:30 Fémina White Star Fémina White Star 2-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
16/04 20:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 17
09/02 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-2 KAA Gent KAA Gent
09/02 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 5-0 Moldavo Moldavo
09/02 15:00 Kontich FC Kontich FC 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
09/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-3 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
09/02 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 7-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
09/02 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-4 Massenhoven Massenhoven
09/02 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 1-3 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
 Speeldag 18
23/02 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 4-0 Tongeren DV Tongeren DV
23/02 14:30 Moldavo Moldavo 2-0 Kontich FC Kontich FC
23/02 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
23/02 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 5-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
23/02 15:00 Massenhoven Massenhoven 0-3 KAA Gent KAA Gent
23/02 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
23/02 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 2-1 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 19
01/03 20:30 Kontich FC Kontich FC 2-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
02/03 14:00 KAA Gent KAA Gent 5-0 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
02/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-0 Moldavo Moldavo
02/03 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
02/03 15:00 Club Brugge Club Brugge 4-0 Massenhoven Massenhoven
02/03 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 3-2 Standard Liège II Standard Liège II
02/03 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-5 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 20
09/03 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-3 Kontich FC Kontich FC
09/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-0 KAA Gent KAA Gent
09/03 15:00 Moldavo Moldavo 2-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
09/03 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
09/03 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 2-2 Club Brugge Club Brugge
09/03 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 2-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
29/03 20:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 4-0 Massenhoven Massenhoven
 Speeldag 21
16/03 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
16/03 15:00 Kontich FC Kontich FC 0-0 Standard Liège II Standard Liège II
16/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
16/03 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-2 Tongeren DV Tongeren DV
16/03 15:00 Massenhoven Massenhoven 0-5 Fémina White Star Fémina White Star
16/03 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
16/03 17:00 KAA Gent KAA Gent 3-0 Moldavo Moldavo
 Speeldag 22
10/11 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Club Brugge Club Brugge
10/11 18:45 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-0 KAA Gent KAA Gent
23/03 15:00 Moldavo Moldavo 0-1 Massenhoven Massenhoven
23/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 6-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
23/03 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 2-2 Kontich FC Kontich FC
23/03 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 1-4 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
24/04 20:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 7-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 23
13/04 11:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 1-3 Moldavo Moldavo
13/04 14:00 Club Brugge Club Brugge 0-7 Fémina White Star Fémina White Star
13/04 15:00 Massenhoven Massenhoven 1-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
13/04 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-3 Tongeren DV Tongeren DV
13/04 15:00 Kontich FC Kontich FC 0-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
13/04 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 Standard Liège II Standard Liège II
13/04 17:00 KAA Gent KAA Gent 2-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
 Speeldag 24
30/03 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
06/04 15:00 Kontich FC Kontich FC 3-4 Club Brugge Club Brugge
20/04 14:00 Moldavo Moldavo 0-0 Fémina White Star Fémina White Star
20/04 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 3-0 Massenhoven Massenhoven
20/04 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 5-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
20/04 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-7 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
20/04 16:30 Standard Liège II Standard Liège II 0-4 KAA Gent KAA Gent
 Speeldag 25
27/04 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-0 Kontich FC Kontich FC
27/04 15:00 KAA Gent KAA Gent 5-3 Tongeren DV Tongeren DV
27/04 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
27/04 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
27/04 15:00 Moldavo Moldavo 2-1 Club Brugge Club Brugge
27/04 15:00 Massenhoven Massenhoven 2-0 Standard Liège II Standard Liège II
27/04 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 4-3 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
 Speeldag 26
04/05 15:00 Standard Liège II Standard Liège II 2-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
04/05 15:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-4 Moldavo Moldavo
04/05 15:00 Tongeren DV Tongeren DV 4-0 Massenhoven Massenhoven
04/05 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-3 KAA Gent KAA Gent
04/05 15:00 Club Brugge Club Brugge 4-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
04/05 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
04/05 15:00 Kontich FC Kontich FC 3-4 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem