Seizoen 2015 - 2016


 Speeldag 1
16/08 16:00 Reppel Reppel 1-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
16/08 16:00 Bilzen United Bilzen United 14-3 RC Rance RC Rance
16/08 16:00 Sambreville Sambreville 0-13 Ruddervoorde Ruddervoorde
16/08 16:00 Sterrebeek Sterrebeek 2-1 Miecroob Veltem Miecroob Veltem
16/08 16:00 Beveren Beveren 5-0 FF Grivegnée Grivegnée
16/08 16:00 ASE Chastre ASE Chastre 5-0 FF Coxyde Coxyde
16/08 16:00 KV Mechelen KV Mechelen 14-0 Ellezelles Ellezelles
16/08 16:00 Zwevezele Zwevezele 1-3 Sibret Sibret
16/08 16:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 0-9 JS Jamioulx JS Jamioulx
16/08 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 5-0 FF Ladies Oudenburg Ladies Oudenburg
16/08 16:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4-0 Salmchateau Salmchateau
16/08 16:00 Strijland Gooik Strijland Gooik 4-0 Herkenrode Herkenrode
16/08 16:00 Standard de Liège Standard de Liège 4-2 Aywaille Aywaille
16/08 16:00 Malmundaria Malmundaria 1-15 Femina Charleroi Femina Charleroi
16/08 16:00 Desselgem Desselgem 5-0 Daring Club De Cointe Daring Club De Cointe
16/08 16:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 2-3 Staden Staden
16/08 16:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-4 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
16/08 16:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-7 KFC Turnhout KFC Turnhout
16/08 16:00 Jumet SC Jumet SC 0-11 KAA Gent KAA Gent
16/08 16:00 Knokke Knokke 1-1P Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
16/08 16:00 Grand-Leez Grand-Leez 0-19 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
16/08 16:00 Bokrijk Sport Bokrijk Sport 5-0 FF KVE Drongen KVE Drongen
 Speeldag 2
23/08 16:00 Strijland Gooik Strijland Gooik 1-5 Svelta Melsele Svelta Melsele
23/08 16:00 Wuustwezel Wuustwezel 10-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
23/08 16:00 DVK Egem DVK Egem 3-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
23/08 16:00 Sterrebeek Sterrebeek 4-0 RWL Sport RWL Sport
23/08 16:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 4-1 Staden Staden
23/08 16:00 Sibret Sibret 0-15 KV Mechelen KV Mechelen
23/08 16:00 Jeunesse Arlon Jeunesse Arlon 1-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
23/08 16:00 Club Brugge Club Brugge 7-0 Beveren Beveren
23/08 16:00 Bilzen United Bilzen United 1-5 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
23/08 16:00 Standard de Liège Standard de Liège 3-0 Bokrijk Sport Bokrijk Sport
23/08 16:00 Bercheux Bercheux 1-10 KFC Turnhout KFC Turnhout
23/08 16:00 JS Jamioulx JS Jamioulx 2-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
23/08 16:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-4 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
23/08 16:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 2-3 ASE Chastre ASE Chastre
23/08 16:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-7 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
23/08 16:00 KAA Gent KAA Gent 2-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
23/08 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-2 Sibret Sibret
23/08 16:00 Femina Charleroi Femina Charleroi 10-2 Desselgem Desselgem
 Speeldag 3
11/10 16:00 KV Mechelen KV Mechelen P3-3 Club Brugge Club Brugge
11/10 16:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 0-10 Standard de Liège Standard de Liège
11/10 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 11-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
11/10 16:00 Dames OHL Dames OHL 2-4 DVK Egem DVK Egem
11/10 16:00 Fémina White Star Fémina White Star 4-1 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
11/10 16:00 Sterrebeek Sterrebeek 1-4 VC Moldavo VC Moldavo
11/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-7 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
11/10 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-3 Massenhoven Massenhoven
11/10 16:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-0 Tongeren DV Tongeren DV
11/10 16:00 Wuustwezel Wuustwezel 1-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
11/10 16:00 ASE Chastre ASE Chastre 3-5 Kontich FC Kontich FC
11/10 16:00 Femina Charleroi Femina Charleroi 1-10 Anderlecht Anderlecht
11/10 16:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
11/10 16:00 KAA Gent KAA Gent 5-1 Sibret Sibret
11/10 16:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 4-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 4
11/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 1-5 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
11/11 14:30 Massenhoven Massenhoven 2-0 Fémina White Star Fémina White Star
11/11 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-2 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
11/11 16:00 Anderlecht Anderlecht 4-0 Standard de Liège Standard de Liège
11/11 16:00 KAA Gent KAA Gent P1-1 VC Moldavo VC Moldavo
11/11 16:00 KV Mechelen KV Mechelen 0-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
11/11 16:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 0-5 Kontich FC Kontich FC
11/11 16:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-2 Standard de Liège Standard de Liège
 1/8 Finales
05/12 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-5 Anderlecht Anderlecht
05/12 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-3 KAA Gent KAA Gent
05/12 15:00 Kontich FC Kontich FC 1-6 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
05/12 15:00 Massenhoven Massenhoven 2-1 Dames OHL Dames OHL
05/12 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
05/12 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 4-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
05/12 15:00 KSK Heist KSK Heist 2-1* Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
05/12 15:00 KAA Gent KAA Gent 0-5 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Kwart Finales
27/01 19:30 KSK Heist KSK Heist 3-1 Massenhoven Massenhoven
06/02 14:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-3 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies
06/02 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 0-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
06/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 KAA Gent KAA Gent
 Halve Finales
24/02 19:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 2-3 Anderlecht Anderlecht
24/02 19:30 KSK Heist KSK Heist 0-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Finale
17/04 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-1 Anderlecht Anderlecht