Seizoen 2007 - 2008


 Speeldag 1
01/09 14:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-1 Anderlecht Anderlecht
01/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-2 Fémina White Star Fémina White Star
01/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-3 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
01/09 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 5-2 DVK Egem DVK Egem
01/09 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-7 Eva's Tienen Eva's Tienen
01/09 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-3 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 2
08/09 15:00 Anderlecht Anderlecht 5-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
08/09 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 5-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
08/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
08/09 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-2 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
08/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
08/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-1 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 3
22/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-8 Anderlecht Anderlecht
22/09 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 4-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
22/09 15:00 Dames OHL Dames OHL 2-8 Standard de Liège Standard de Liège
22/09 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 7-0 Fémina White Star Fémina White Star
22/09 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
22/09 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 4
06/10 15:00 Anderlecht Anderlecht 3-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
06/10 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 6-1 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
06/10 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
06/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 4-3 Dames OHL Dames OHL
06/10 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 3-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
06/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 5
13/10 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
13/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
13/10 15:00 Dames OHL Dames OHL 3-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
13/10 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-2 Standard de Liège Standard de Liège
13/10 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 3-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
05/01 14:30 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 1-2 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 6
03/11 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
03/11 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 6-2 DVK Egem DVK Egem
03/11 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-2 Dames OHL Dames OHL
03/11 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
03/11 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
03/11 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-2 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
 Speeldag 7
10/11 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-4 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
10/11 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-6 Fémina White Star Fémina White Star
10/11 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 4-3 Standard de Liège Standard de Liège
10/11 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-6 Eva's Tienen Eva's Tienen
10/11 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
10/11 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 3-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 8
17/11 15:00 Anderlecht Anderlecht 4-1 DVK Egem DVK Egem
17/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
17/11 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 4-2 Dames OHL Dames OHL
17/11 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-2 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
17/11 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-8 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
17/11 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 9
24/11 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-4 Anderlecht Anderlecht
24/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 2-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
24/11 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 0-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
24/11 14:30 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
24/11 14:30 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-6 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
24/11 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
 Speeldag 10
01/12 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 5-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
01/12 14:30 Anderlecht Anderlecht 5-1 Fémina White Star Fémina White Star
01/12 14:30 Standard de Liège Standard de Liège 3-0 DVK Egem DVK Egem
01/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
01/12 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 4-1 Dames OHL Dames OHL
01/12 15:30 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-3 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
 Speeldag 11
08/12 14:30 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 5-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
08/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-4 Standard de Liège Standard de Liège
08/12 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 2-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
08/12 14:30 DVK Egem DVK Egem 3-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
08/12 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-0 Anderlecht Anderlecht
08/12 15:00 Dames OHL Dames OHL 2-2 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
 Speeldag 12
15/12 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-0 DVK Egem DVK Egem
15/12 14:30 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 1-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
15/12 14:30 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
15/12 14:30 Standard de Liège Standard de Liège 2-0 Fémina White Star Fémina White Star
15/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-6 Eva's Tienen Eva's Tienen
15/12 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-1 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 13
22/12 14:30 Anderlecht Anderlecht 4-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
22/12 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 0-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
22/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-5 Sinaai Girls Sinaai Girls
22/12 14:30 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-0 Dames OHL Dames OHL
22/12 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 4-0 Standard de Liège Standard de Liège
01/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-3 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
 Speeldag 14
12/01 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-5 Dames OHL Dames OHL
12/01 14:30 DVK Egem DVK Egem 0-6 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
12/01 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
12/01 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 0-6 Sinaai Girls Sinaai Girls
12/01 14:30 Anderlecht Anderlecht 2-0 Standard de Liège Standard de Liège
12/01 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 15
19/01 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
19/01 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-2 Anderlecht Anderlecht
19/01 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-0 DVK Egem DVK Egem
19/01 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 6-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
19/01 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
19/01 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-3 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 16
26/01 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-4 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
26/01 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 7-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
26/01 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
26/01 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
26/01 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
26/01 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 8-1 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 17
09/02 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 1-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
09/02 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 3-0 Fémina White Star Fémina White Star
09/02 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-0 DVK Egem DVK Egem
09/02 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-3 Standard de Liège Standard de Liège
09/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 3-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
09/02 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-5 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 18
23/02 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-2 Dames OHL Dames OHL
23/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 0-1 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
23/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-4 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
23/02 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
23/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 6-1 DVK Egem DVK Egem
23/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 19
08/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
08/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-2 Fémina White Star Fémina White Star
08/03 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-3 Anderlecht Anderlecht
08/03 15:00 Dames OHL Dames OHL 2-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
08/03 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 6-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
08/03 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 2-4 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 20
15/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 9-3 Dames OHL Dames OHL
15/03 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 4-5 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
15/03 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 5-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
15/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-4 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
15/03 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 4-0 DVK Egem DVK Egem
15/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-4 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 21
22/03 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-3 Standard de Liège Standard de Liège
22/03 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-0 Fémina White Star Fémina White Star
22/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
22/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-4 Anderlecht Anderlecht
29/03 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-1 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
22/04 20:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 22
05/04 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-0 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
05/04 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 11-0 Fémina White Star Fémina White Star
05/04 15:00 Anderlecht Anderlecht 4-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
05/04 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-1 DVK Egem DVK Egem
05/04 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 7-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
05/04 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-1 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 23
12/04 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-1 Standard de Liège Standard de Liège
12/04 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
12/04 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-4 Anderlecht Anderlecht
12/04 15:00 Dames OHL Dames OHL 1-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
12/04 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
12/04 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 24
19/04 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
19/04 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 3-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
19/04 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-2 DVK Egem DVK Egem
19/04 15:00 Anderlecht Anderlecht 0-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
19/04 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-0 Dames OHL Dames OHL
19/04 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 25
03/05 15:00 Anderlecht Anderlecht 6-0 Dames OHL Dames OHL
03/05 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-2 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
03/05 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
03/05 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 5-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
03/05 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-4 Standard de Liège Standard de Liège
03/05 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 6-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 26
10/05 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
10/05 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 3-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
10/05 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-6 Anderlecht Anderlecht
10/05 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 6-4 Fémina White Star Fémina White Star
10/05 15:00 Dames OHL Dames OHL 0-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
10/05 16:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 3-0 DVK Egem DVK Egem