Word fan! 9

Seizoen 2017 - 2018 1e Klasse


 Speeldag 1
25/08 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 4-1 Moldavo Moldavo
25/08 15:00 Kontich FC Kontich FC 2-2 Gent Ladies Gent Ladies
26/08 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-2 Massenhoven Massenhoven
26/08 15:00 Kontich FC Kontich FC 3-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
26/08 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
26/08 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
26/08 16:30 Standard Liège Standard Liège 2-3 Svelta Melsele Svelta Melsele
 Speeldag 2
01/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-1 Tongeren DV Tongeren DV
01/09 15:00 Massenhoven Massenhoven 1-3 Kontich FC Kontich FC
01/09 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
02/09 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-4 Standard Liège Standard Liège
02/09 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 7-2 Tongeren DV Tongeren DV
02/09 15:30 Gent Ladies Gent Ladies 4-5 Zulte Waregem Zulte Waregem
02/09 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 3
15/09 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 0-2 Moldavo Moldavo
16/09 15:00 Massenhoven Massenhoven 5-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
16/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
16/09 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
16/09 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 10-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
16/09 16:30 Standard Liège Standard Liège 1-3 Gent Ladies Gent Ladies
 Speeldag 4
29/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 5-1 Kontich FC Kontich FC
29/09 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-3 Tongeren DV Tongeren DV
30/09 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-5 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
30/09 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-0 Moldavo Moldavo
30/09 19:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 5
06/10 15:00 Kontich FC Kontich FC 1-0 Moldavo Moldavo
06/10 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 1-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
06/10 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-0 Massenhoven Massenhoven
14/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-2 Gent Ladies Gent Ladies
14/10 15:00 Massenhoven Massenhoven 6-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
14/10 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 5-0 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
14/10 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Kontich FC Kontich FC
14/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
14/10 16:30 Standard Liège Standard Liège 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 6
20/10 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-3 Kontich FC Kontich FC
21/10 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
21/10 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 3-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
21/10 15:00 Kontich FC Kontich FC 4-1 Standard Liège Standard Liège
21/10 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 3-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 7
27/10 15:00 Kontich FC Kontich FC 6-2 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
27/10 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-3 Fémina White Star Fémina White Star
28/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-2 Fémina White Star Fémina White Star
28/10 15:00 Massenhoven Massenhoven 4-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
28/10 15:00 Moldavo Moldavo 4-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
28/10 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-2 Gent Ladies Gent Ladies
28/10 16:30 Standard Liège Standard Liège 0-0 Tongeren DV Tongeren DV
28/10 16:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 7-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 8
03/11 15:00 Moldavo Moldavo 1-0 Gent Ladies Gent Ladies
03/11 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-0 Massenhoven Massenhoven
04/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
04/11 15:00 Kontich FC Kontich FC 0-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
04/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-2 Moldavo Moldavo
04/11 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 Standard Liège Standard Liège
 Speeldag 9
10/11 15:00 Massenhoven Massenhoven 4-1 Moldavo Moldavo
10/11 15:00 Kontich FC Kontich FC 4-2 Tongeren DV Tongeren DV
10/11 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
11/11 14:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
11/11 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-0 Tongeren DV Tongeren DV
11/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-2 Gent Ladies Gent Ladies
11/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-0 Fémina White Star Fémina White Star
11/11 16:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 6-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
11/11 19:00 Moldavo Moldavo 3-1 Standard Liège Standard Liège
 Speeldag 4
18/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-0 Standard Liège Standard Liège
 Speeldag 10
24/11 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 5-2 Gent Ladies Gent Ladies
24/11 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-1 Massenhoven Massenhoven
25/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
25/11 15:00 Kontich FC Kontich FC 5-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
25/11 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
25/11 16:30 Standard Liège Standard Liège 4-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
 Speeldag 11
01/12 15:00 Massenhoven Massenhoven 0-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
01/12 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-0 Moldavo Moldavo
02/12 14:30 Massenhoven Massenhoven 0-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
02/12 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-1 Standard Liège Standard Liège
02/12 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-7 Fémina White Star Fémina White Star
02/12 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-1 Tongeren DV Tongeren DV
 Speeldag 12
08/12 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-2 Fémina White Star Fémina White Star
08/12 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 3-0 Gent Ladies Gent Ladies
09/12 14:30 Moldavo Moldavo 2-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
09/12 14:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
09/12 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-3 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
09/12 15:00 Kontich FC Kontich FC 7-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
09/12 16:30 Standard Liège Standard Liège 2-0 Massenhoven Massenhoven
 Speeldag 13
15/12 15:00 Moldavo Moldavo 3-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
15/12 15:00 Massenhoven Massenhoven 0-0 Tongeren DV Tongeren DV
15/12 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-2 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
16/12 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 5-0 Moldavo Moldavo
16/12 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0-2 Fémina White Star Fémina White Star
16/12 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-1 Standard Liège Standard Liège
16/12 16:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
06/01 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-2 Tongeren DV Tongeren DV
 Speeldag 14
12/01 15:00 Moldavo Moldavo 1-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
12/01 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 3-0 Kontich FC Kontich FC
13/01 14:30 Massenhoven Massenhoven 0-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
13/01 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4-4 Kontich FC Kontich FC
13/01 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
13/01 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-4 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
13/01 16:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-0 Standard Liège Standard Liège
 Speeldag 15
19/01 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 3-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
19/01 15:00 Kontich FC Kontich FC 1-0 Massenhoven Massenhoven
19/01 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 0-1 Fémina White Star Fémina White Star
20/01 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 4-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
20/01 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Gent Ladies Gent Ladies
20/01 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 2-0 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 11
27/01 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-0 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 16
02/02 15:00 Moldavo Moldavo 0-2 Tongeren DV Tongeren DV
03/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
03/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 0-3 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
03/02 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 3-3 Standard Liège Standard Liège
03/02 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-1 Massenhoven Massenhoven
03/02 16:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 3-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 17
09/02 15:00 Kontich FC Kontich FC 3-2 Fémina White Star Fémina White Star
09/02 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 3-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
10/02 14:30 Moldavo Moldavo 2-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
10/02 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
10/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 6-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 18
23/02 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 Tongeren DV Tongeren DV
23/02 15:00 Massenhoven Massenhoven 1-2 Gent Ladies Gent Ladies
23/02 15:00 Moldavo Moldavo 2-4 Kontich FC Kontich FC
24/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0-2 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
24/02 15:00 Kontich FC Kontich FC 2-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
24/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-1 Massenhoven Massenhoven
24/02 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-1 Standard Liège Standard Liège
24/02 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
24/02 16:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 15
28/02 20:00 Standard Liège Standard Liège 2-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 19
02/03 15:00 Kontich FC Kontich FC 3-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
03/03 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-0 Tongeren DV Tongeren DV
03/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-5 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
03/03 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 20
09/03 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-1 Kontich FC Kontich FC
09/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-0 Gent Ladies Gent Ladies
10/03 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-1 Massenhoven Massenhoven
10/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
10/03 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 6-2 Moldavo Moldavo
10/03 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
10/03 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
10/03 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 1-1 Standard Liège Standard Liège
 Speeldag 21
16/03 15:00 Massenhoven Massenhoven 3-0 Fémina White Star Fémina White Star
16/03 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 0-0 Moldavo Moldavo
17/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-3 Kontich FC Kontich FC
17/03 15:00 Moldavo Moldavo 3-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
17/03 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
17/03 16:30 Standard Liège Standard Liège 5-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 22
23/03 15:00 Moldavo Moldavo 2-1 Massenhoven Massenhoven
23/03 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 1-1 Kontich FC Kontich FC
23/03 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-1 Gent Ladies Gent Ladies
24/03 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 2-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
24/03 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
24/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
24/03 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 3-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
24/03 16:30 Standard Liège Standard Liège 2-2 Moldavo Moldavo
 Speeldag 19
31/03 16:30 Standard Liège Standard Liège 1-1 Kontich FC Kontich FC
 Speeldag 22
07/04 15:30 Gent Ladies Gent Ladies 5-0 FF Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 23
13/04 15:00 Massenhoven Massenhoven 0-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
13/04 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
14/04 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
14/04 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
14/04 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 3-1 Standard Liège Standard Liège
14/04 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 3-1 Kontich FC Kontich FC
 Speeldag 24
20/04 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-1 Massenhoven Massenhoven
20/04 15:00 Moldavo Moldavo 0-4 Fémina White Star Fémina White Star
21/04 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 3-1 Gent Ladies Gent Ladies
21/04 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-2 Massenhoven Massenhoven
21/04 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
21/04 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 1-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
21/04 16:30 Standard Liège Standard Liège 4-5 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 25
27/04 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 5-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
27/04 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-0 Tongeren DV Tongeren DV
 Speeldag 17
28/04 16:30 Standard Liège Standard Liège 2-0 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 26
04/05 14:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-3 Fémina White Star Fémina White Star
04/05 16:00 Tongeren DV Tongeren DV 1-0 Massenhoven Massenhoven
04/05 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 3-4 Moldavo Moldavo
 Speeldag 25
05/05 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-2 Moldavo Moldavo
05/05 15:00 Massenhoven Massenhoven 0-2 Standard Liège Standard Liège
05/05 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-5 Kontich FC Kontich FC
05/05 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-5 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
05/05 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 26
12/05 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-0 Svelta Melsele Svelta Melsele
12/05 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 4-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
12/05 15:00 Moldavo Moldavo 0-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
12/05 15:00 Tongeren DV Tongeren DV 3-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
12/05 16:30 Standard Liège Standard Liège 2-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem