Word fan! 3

Seizoen 2017 - 2018 2e Klasse A


 Speeldag 1
25/08 15:00 Zwevezele Zwevezele 1-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
25/08 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
25/08 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-3 Gent Ladies Gent Ladies
26/08 12:00 Beveren Beveren 0-12 Club Brugge Club Brugge
26/08 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 1-7 Gent Ladies Gent Ladies
26/08 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 6-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
26/08 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 2
01/09 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-7 Zwevezele Zwevezele
01/09 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
01/09 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
02/09 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
02/09 14:30 Ruddervoorde Ruddervoorde - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
02/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 5-0 Beveren Beveren
02/09 15:00 Zwevezele Zwevezele 1-1 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
 Speeldag 3
15/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 7-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
15/09 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-2 DVK Egem DVK Egem
16/09 12:00 Beveren Beveren 0-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
16/09 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 4-4 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
16/09 14:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 2-4 Club Brugge Club Brugge
16/09 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-2 DVK Egem DVK Egem
16/09 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 4
29/09 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 3-5 Ruddervoorde Ruddervoorde
29/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
29/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
30/09 14:00 Club Brugge Club Brugge - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
30/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-1 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
30/09 16:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-1 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
07/10 13:00 Gent Ladies Gent Ladies 3-0 Beveren Beveren
 Speeldag 5
06/10 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 3-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
06/10 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 DVK Egem DVK Egem
06/10 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
14/10 12:00 Beveren Beveren 1-5 Zwevezele Zwevezele
14/10 14:00 Club Brugge Club Brugge 5-2 DVK Egem DVK Egem
14/10 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 2-2 Gent Ladies Gent Ladies
14/10 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
 Speeldag 6
20/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
20/10 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-1 Zwevezele Zwevezele
21/10 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 2-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
21/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-2 Beveren Beveren
21/10 15:00 Zwevezele Zwevezele 2-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
21/10 15:00 DVK Egem DVK Egem - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
21/10 16:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-7 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 7
27/10 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-1 DVK Egem DVK Egem
27/10 15:00 Zwevezele Zwevezele 6-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
27/10 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 6-5 Olsa Brakel Olsa Brakel
28/10 12:00 Beveren Beveren 0-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
28/10 14:00 Club Brugge Club Brugge 6-3 Gent Ladies Gent Ladies
28/10 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-2 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
28/10 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
28/10 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 8
03/11 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-1 Zwevezele Zwevezele
03/11 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
03/11 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
04/11 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-1 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
04/11 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 3-1 Beveren Beveren
04/11 15:00 Zwevezele Zwevezele 3-3 Club Brugge Club Brugge
04/11 16:00 KSV Sottegem KSV Sottegem - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
 Speeldag 9
10/11 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 5-5 DVK Egem DVK Egem
10/11 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
10/11 15:00 Zwevezele Zwevezele 2-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
11/11 12:00 Beveren Beveren 0-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
11/11 14:00 Club Brugge Club Brugge 5-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
11/11 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-4 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
11/11 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Olsa Brakel Olsa Brakel
 Speeldag 10
24/11 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-0 Gent Ladies Gent Ladies
24/11 15:00 DVK Egem DVK Egem 9-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
24/11 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
25/11 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 7-1 Beveren Beveren
25/11 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 3-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
25/11 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-2 Club Brugge Club Brugge
25/11 17:00 Gent Ladies Gent Ladies - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
25/11 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
 Speeldag 11
01/12 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 0-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
01/12 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
01/12 15:00 Zwevezele Zwevezele 0-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
02/12 14:00 Club Brugge Club Brugge 8-2 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
02/12 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 6-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
02/12 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Beveren Beveren
 Speeldag 12
08/12 15:00 Zwevezele Zwevezele 4-0 DVK Egem DVK Egem
08/12 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-3 Ruddervoorde Ruddervoorde
09/12 12:00 Beveren Beveren 0-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
09/12 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 3-3 DVK Egem DVK Egem
09/12 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Zwevezele Zwevezele
09/12 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 13
15/12 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
15/12 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
15/12 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
16/12 14:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 2-2 Beveren Beveren
16/12 15:00 Club Brugge Club Brugge 9-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
16/12 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
16/12 16:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-1 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
 Speeldag 14
12/01 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
12/01 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-3 Zwevezele Zwevezele
12/01 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 4-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
13/01 14:00 Club Brugge Club Brugge 8-0 Beveren Beveren
13/01 14:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 2-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
13/01 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
13/01 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 4-2 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
 Speeldag 15
19/01 15:00 Zwevezele Zwevezele 3-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
19/01 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-3 Gent Ladies Gent Ladies
19/01 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 10-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
20/01 12:00 Beveren Beveren 0-3 DVK Egem DVK Egem
20/01 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 0-2 Zwevezele Zwevezele
20/01 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide Uitg Club Brugge Club Brugge
20/01 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Ruddervoorde Ruddervoorde
 Speeldag 16
02/02 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 6-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
02/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
03/02 14:00 Club Brugge Club Brugge 12-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
03/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-5 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
03/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 5-0 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
03/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
03/02 16:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-2 Beveren Beveren
 Speeldag 17
09/02 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-6 Gent Ladies Gent Ladies
09/02 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
09/02 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 DVK Egem DVK Egem
10/02 12:00 Beveren Beveren 0-4 Gent Ladies Gent Ladies
10/02 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
10/02 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
10/02 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 18
23/02 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-4 Ruddervoorde Ruddervoorde
23/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 4-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
23/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-5 Sinaai Girls Sinaai Girls
24/02 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
24/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-1 Club Brugge Club Brugge
24/02 15:00 Zwevezele Zwevezele 6-0 Beveren Beveren
24/02 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 0-3 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
 Speeldag 19
02/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
02/03 15:00 Zwevezele Zwevezele 4-0 Gent Ladies Gent Ladies
03/03 12:00 Beveren Beveren 0-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
03/03 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 0-2 Zwevezele Zwevezele
03/03 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF DVK Egem DVK Egem
03/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 9-1 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
29/03 20:00 Club Brugge Club Brugge 3-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 20
09/03 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 0-4 Gent Ladies Gent Ladies
09/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 6-1 Ruddervoorde Ruddervoorde
09/03 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-4 Zwevezele Zwevezele
10/03 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 2-4 Olsa Brakel Olsa Brakel
10/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 Beveren Beveren
10/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
10/03 17:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-8 Club Brugge Club Brugge
10/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
 Speeldag 21
16/03 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 3-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
16/03 15:00 Zwevezele Zwevezele 7-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
16/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
17/03 12:00 Beveren Beveren 1-3 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
17/03 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Zwevezele Zwevezele
17/03 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
17/03 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 22
23/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-2 Gent Ladies Gent Ladies
23/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-3 Zwevezele Zwevezele
23/03 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
24/03 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
24/03 14:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 2-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
24/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-4 Club Brugge Club Brugge
24/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-0 Beveren Beveren
 Speeldag 23
13/04 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 0-2 DVK Egem DVK Egem
13/04 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
13/04 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 3-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
14/04 12:00 Beveren Beveren 1-6 Olsa Brakel Olsa Brakel
14/04 14:00 Club Brugge Club Brugge 9-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
14/04 14:30 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-0 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
14/04 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 2-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
14/04 17:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Gent Ladies Gent Ladies
 Speeldag 24
20/04 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
20/04 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-3 Zwevezele Zwevezele
20/04 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
20/04 19:30 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 3-7 Club Brugge Club Brugge
21/04 12:00 Beveren Beveren - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
21/04 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-4 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
 Speeldag 25
27/04 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 7-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
27/04 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-0 Zwevezele Zwevezele
05/05 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
05/05 15:00 Zwevezele Zwevezele - FF RUSC Anderlues RUSC Anderlues
05/05 15:00 DVK Egem DVK Egem 10-0 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge
05/05 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 5-0 FF Beveren Beveren
 Speeldag 26
04/05 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-3 DVK Egem DVK Egem
04/05 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-1 Ruddervoorde Ruddervoorde
04/05 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-5 Gent Ladies Gent Ladies
12/05 15:00 Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 1-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
12/05 15:00 Beveren Beveren 1-4 Ruddervoorde Ruddervoorde
12/05 15:00 RUSC Anderlues RUSC Anderlues - FF Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
12/05 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-15 Club Brugge Club Brugge
 Stand G P
1. Club Brugge Club Brugge 23 65
2. Zwevezele Zwevezele 24 49
3. DVK Egem DVK Egem 24 49
4. Gent Ladies Gent Ladies 24 41
5. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 23 41
6. Zulte Waregem Zulte Waregem 24 35
7. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 24 35
8. Sinaai Girls Sinaai Girls 24 30
9. KSV Sottegem KSV Sottegem 24 26
10. Ruddervoorde Ruddervoorde 24 25
11. Olsa Brakel Olsa Brakel 24 20
12. Cerkelladies Brugge Cerkelladies Brugge 24 20
13. Beveren Beveren 24 7
14. RUSC Anderlues RUSC Anderlues 0 0