Word fan! 3

2e Klasse A 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 13
 Speeldag 1
27/08 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat 2-2 SV Noorse SV Noorse
27/08 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-18 DVK Egem DVK Egem
27/08 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-2 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
27/08 16:30 Bredene Bredene 1-3 Club Brugge Club Brugge
27/08 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-0 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
27/08 17:00 KVE Drongen KVE Drongen 8-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
27/08 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 6-5 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 2
03/09 13:45 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-2 Bredene Bredene
03/09 14:00 Club Brugge Club Brugge 4-1 DVK Egem DVK Egem
03/09 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-5 FF Bosdam Beveren Bosdam Beveren
03/09 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 1-0 VVC Brasschaat VVC Brasschaat
03/09 17:00 SV Noorse SV Noorse 4-2 KVE Drongen KVE Drongen
03/09 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem 2-3 Svelta Melsele Svelta Melsele
04/09 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 2-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 3
10/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
10/09 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 4-1 VVC Brasschaat VVC Brasschaat
10/09 16:30 Bredene Bredene 6-0 SV Noorse SV Noorse
10/09 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 5-0 FF ASC Havinnes ASC Havinnes
10/09 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 2-4 Club Brugge Club Brugge
10/09 17:00 KVE Drongen KVE Drongen 4-2 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
10/09 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem 8-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
 Speeldag 4
17/09 11:00 Club Brugge Club Brugge 3-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
17/09 13:45 Olsa Brakel Olsa Brakel 0-1 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
17/09 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-5 FF HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
17/09 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat 1-3 KVE Drongen KVE Drongen
17/09 17:00 SV Noorse SV Noorse 0-0 DVK Egem DVK Egem
17/09 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 3-3 Bredene Bredene
18/09 14:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
 Speeldag 5
01/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-3 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
01/10 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-0 KVE Drongen KVE Drongen
01/10 16:30 Bredene Bredene 3-2 VVC Brasschaat VVC Brasschaat
01/10 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 6-1 SV Noorse SV Noorse
01/10 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
01/10 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem 1-0 Club Brugge Club Brugge
02/10 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 14-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 6
14/10 19:30 Club Brugge Club Brugge 4-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
15/10 13:45 Olsa Brakel Olsa Brakel 0-3 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
15/10 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat 5-2 DVK Egem DVK Egem
15/10 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-12 Svelta Melsele Svelta Melsele
15/10 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 4-1 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
15/10 17:00 SV Noorse SV Noorse 0-5 KSV Sottegem KSV Sottegem
15/10 17:00 KVE Drongen KVE Drongen 5-0 Bredene Bredene
 Speeldag 7
22/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-1 KVE Drongen KVE Drongen
22/10 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-20 Club Brugge Club Brugge
22/10 15:30 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem 4-0 SV Noorse SV Noorse
22/10 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-2 Bredene Bredene
22/10 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 1-1 VVC Brasschaat VVC Brasschaat
22/10 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-4 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
23/10 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
 Speeldag 8
29/10 13:45 Olsa Brakel Olsa Brakel 5-0 FF ASC Havinnes ASC Havinnes
29/10 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
29/10 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat 1-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
29/10 16:30 Bredene Bredene 3-1 DVK Egem DVK Egem
29/10 17:00 KVE Drongen KVE Drongen 4-2 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
29/10 17:00 SV Noorse SV Noorse 2-2 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
29/10 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 1-4 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
 Speeldag 9
05/11 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-7 SV Noorse SV Noorse
05/11 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-0 DVK Egem DVK Egem
05/11 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 2-1 Bredene Bredene
05/11 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-5 KVE Drongen KVE Drongen
05/11 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem 1-0 VVC Brasschaat VVC Brasschaat
06/11 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 0-1 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
 Speeldag 10
19/11 13:45 Olsa Brakel Olsa Brakel 0-5 Svelta Melsele Svelta Melsele
19/11 14:00 Bredene Bredene 4-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
19/11 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat 6-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
19/11 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-2 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
19/11 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 26-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
19/11 17:00 SV Noorse SV Noorse 0-5 Club Brugge Club Brugge
19/11 17:00 KVE Drongen KVE Drongen 2-4 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
 Speeldag 11
26/11 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-3 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
26/11 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-16 VVC Brasschaat VVC Brasschaat
26/11 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 4-1 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
26/11 16:30 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-1 SV Noorse SV Noorse
26/11 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-3 DVK Egem DVK Egem
26/11 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem 4-0 Bredene Bredene
27/11 16:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 1-7 KVE Drongen KVE Drongen
 Speeldag 12
03/12 14:30 Bredene Bredene 2-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
03/12 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-3 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
03/12 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat 1-6 Club Brugge Club Brugge
03/12 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-2 SV Noorse SV Noorse
03/12 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 3-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
03/12 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 2-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
03/12 17:00 KVE Drongen KVE Drongen 5-0 FF ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 13
10/12 13:00 Club Brugge Club Brugge ...-... KVE Drongen KVE Drongen
10/12 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes ...-... Bredene Bredene
10/12 16:30 Olsa Brakel Olsa Brakel ...-... VVC Brasschaat VVC Brasschaat
10/12 17:00 SV Noorse SV Noorse ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
10/12 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Svelta Melsele Svelta Melsele
10/12 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem ...-... Bosdam Beveren Bosdam Beveren
11/12 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 9
07/01 14:00 Club Brugge Club Brugge ...-... Olsa Brakel Olsa Brakel
 Speeldag 14
14/01 14:00 Club Brugge Club Brugge ...-... Bredene Bredene
14/01 14:30 DVK Egem DVK Egem ...-... ASC Havinnes ASC Havinnes
14/01 16:30 Olsa Brakel Olsa Brakel ...-... KVE Drongen KVE Drongen
14/01 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... Svelta Melsele Svelta Melsele
14/01 17:00 SV Noorse SV Noorse ...-... VVC Brasschaat VVC Brasschaat
14/01 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
15/01 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Bosdam Beveren Bosdam Beveren
 Speeldag 15
21/01 15:00 DVK Egem DVK Egem ...-... Club Brugge Club Brugge
21/01 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
21/01 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele ...-... HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
21/01 16:30 Bredene Bredene ...-... Olsa Brakel Olsa Brakel
21/01 17:00 KVE Drongen KVE Drongen ...-... SV Noorse SV Noorse
21/01 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
21/01 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren ...-... ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 16
28/01 14:00 Club Brugge Club Brugge ...-... Bosdam Beveren Bosdam Beveren
28/01 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat ...-... Svelta Melsele Svelta Melsele
28/01 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
28/01 16:30 Olsa Brakel Olsa Brakel ...-... DVK Egem DVK Egem
28/01 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... KVE Drongen KVE Drongen
28/01 17:00 SV Noorse SV Noorse ...-... Bredene Bredene
29/01 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
 Speeldag 17
04/02 15:00 DVK Egem DVK Egem ...-... SV Noorse SV Noorse
04/02 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
04/02 16:30 Bredene Bredene ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
04/02 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren ...-... Olsa Brakel Olsa Brakel
04/02 17:00 KVE Drongen KVE Drongen ...-... VVC Brasschaat VVC Brasschaat
04/02 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Club Brugge Club Brugge
04/02 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem ...-... ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 18
11/02 14:00 Club Brugge Club Brugge ...-... HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
11/02 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
11/02 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat ...-... Bredene Bredene
11/02 16:30 Olsa Brakel Olsa Brakel ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
11/02 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... DVK Egem DVK Egem
11/02 17:00 KVE Drongen KVE Drongen ...-... Svelta Melsele Svelta Melsele
11/02 17:00 SV Noorse SV Noorse ...-... Bosdam Beveren Bosdam Beveren
 Speeldag 19
25/02 15:00 DVK Egem DVK Egem ...-... VVC Brasschaat VVC Brasschaat
25/02 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele ...-... ASC Havinnes ASC Havinnes
25/02 16:30 Bredene Bredene ...-... KVE Drongen KVE Drongen
25/02 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
25/02 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... SV Noorse SV Noorse
25/02 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem ...-... Olsa Brakel Olsa Brakel
26/02 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 20
04/03 14:00 Club Brugge Club Brugge ...-... ASC Havinnes ASC Havinnes
04/03 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat ...-... Bosdam Beveren Bosdam Beveren
04/03 16:30 Bredene Bredene ...-... Svelta Melsele Svelta Melsele
04/03 16:30 Olsa Brakel Olsa Brakel ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
04/03 17:00 KVE Drongen KVE Drongen ...-... DVK Egem DVK Egem
04/03 17:00 SV Noorse SV Noorse ...-... HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
04/03 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 21
11/03 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes ...-... Olsa Brakel Olsa Brakel
11/03 15:00 DVK Egem DVK Egem ...-... Bredene Bredene
11/03 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele ...-... Club Brugge Club Brugge
11/03 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren ...-... KVE Drongen KVE Drongen
11/03 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... VVC Brasschaat VVC Brasschaat
11/03 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
12/03 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... SV Noorse SV Noorse
 Speeldag 22
18/03 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat ...-... HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
18/03 15:00 DVK Egem DVK Egem ...-... Svelta Melsele Svelta Melsele
18/03 16:30 Olsa Brakel Olsa Brakel ...-... Club Brugge Club Brugge
18/03 16:30 Bredene Bredene ...-... Bosdam Beveren Bosdam Beveren
18/03 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
18/03 17:00 KVE Drongen KVE Drongen ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
18/03 17:00 SV Noorse SV Noorse ...-... ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 23
25/03 14:00 Club Brugge Club Brugge ...-... SV Noorse SV Noorse
25/03 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
25/03 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele ...-... Olsa Brakel Olsa Brakel
25/03 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Bredene Bredene
25/03 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren ...-... DVK Egem DVK Egem
25/03 18:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem ...-... KVE Drongen KVE Drongen
26/03 15:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... VVC Brasschaat VVC Brasschaat
 Speeldag 24
15/04 15:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat ...-... ASC Havinnes ASC Havinnes
15/04 15:00 DVK Egem DVK Egem ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
15/04 16:30 Bredene Bredene ...-... HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
15/04 17:00 SV Noorse SV Noorse ...-... Olsa Brakel Olsa Brakel
15/04 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren ...-... Svelta Melsele Svelta Melsele
15/04 17:00 KVE Drongen KVE Drongen ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
15/04 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 25
29/04 17:00 SV Noorse SV Noorse ...-... Svelta Melsele Svelta Melsele
29/04 17:00 Club Brugge Club Brugge ...-... VVC Brasschaat VVC Brasschaat
29/04 17:00 ASC Havinnes ASC Havinnes ...-... KVE Drongen KVE Drongen
29/04 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem ...-... Bosdam Beveren Bosdam Beveren
29/04 17:00 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem ...-... Bredene Bredene
29/04 17:00 Olsa Brakel Olsa Brakel ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
29/04 17:00 HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem ...-... DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 26
06/05 17:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... SV Noorse SV Noorse
06/05 17:00 KVE Drongen KVE Drongen ...-... Club Brugge Club Brugge
06/05 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren ...-... HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem
06/05 17:00 Svelta Melsele Svelta Melsele ...-... KSV Sottegem KSV Sottegem
06/05 17:00 VVC Brasschaat VVC Brasschaat ...-... Olsa Brakel Olsa Brakel
06/05 17:00 Bredene Bredene ...-... ASC Havinnes ASC Havinnes
06/05 17:00 DVK Egem DVK Egem ...-... Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem

Download alle wedstrijden van 2e Klasse A naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. HO Wolvertem Merchtem HO Wolvertem Merchtem 12 31
2. Club Brugge Club Brugge 11 28
3. KVE Drongen KVE Drongen 12 27
4. Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 12 26
5. Svelta Melsele Svelta Melsele 12 25
6. Bosdam Beveren Bosdam Beveren 12 22
7. KSV Sottegem KSV Sottegem 12 19
8. Bredene Bredene 12 19
9. VVC Brasschaat VVC Brasschaat 12 11
10. SV Noorse SV Noorse 12 11
11. DVK Egem DVK Egem 12 7
12. Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem 12 7
13. Olsa Brakel Olsa Brakel 11 7
14. ASC Havinnes ASC Havinnes 12 0