Word fan! 3

Seizoen 2018 - 2019 2e Klasse A


 Speeldag 1
25/08 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-4 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
25/08 15:00 Zwevezele Zwevezele 4-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
25/08 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 1-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
25/08 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
25/08 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-3 Gent Ladies Gent Ladies
25/08 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-2 DVK Egem DVK Egem
25/08 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
 Speeldag 2
01/09 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
01/09 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-3 Zwevezele Zwevezele
01/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-0 Club Brugge Club Brugge
01/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
01/09 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 6-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
01/09 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 3-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
01/09 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 5-2 Loenhout SK Loenhout SK
 Speeldag 3
15/09 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-4 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
15/09 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-4 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
15/09 15:00 Zwevezele Zwevezele 5-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
15/09 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
15/09 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 1-6 Gent Ladies Gent Ladies
15/09 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-6 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
15/09 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-3 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 4
29/09 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 5-3 Loenhout SK Loenhout SK
29/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
29/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
29/09 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-1 Zwevezele Zwevezele
29/09 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 10-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
29/09 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 3-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
29/09 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-0 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 5
06/10 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 2-4 Olsa Brakel Olsa Brakel
06/10 15:00 Zwevezele Zwevezele 1-0 Club Brugge Club Brugge
06/10 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 0-4 Gent Ladies Gent Ladies
06/10 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 1-8 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
06/10 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-4 DVK Egem DVK Egem
06/10 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
06/10 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-5 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 6
20/10 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
20/10 14:00 Club Brugge Club Brugge 4-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
20/10 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 14-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
20/10 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-5 Zwevezele Zwevezele
20/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 5-0 Loenhout SK Loenhout SK
20/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
20/10 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-6 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 7
27/10 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-3 DVK Egem DVK Egem
27/10 14:00 Zwevezele Zwevezele 4-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
27/10 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
27/10 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 2-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
27/10 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
27/10 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 4-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
27/10 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-2 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 8
03/11 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 4-6 Zwevezele Zwevezele
03/11 14:00 Club Brugge Club Brugge 1-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
03/11 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-1 Ruddervoorde Ruddervoorde
03/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 8-1 Gent Ladies Gent Ladies
03/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 2-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
03/11 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-4 Loenhout SK Loenhout SK
03/11 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-5 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 9
10/11 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-2 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
10/11 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-4 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
10/11 14:30 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 6-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
10/11 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 7-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
10/11 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 1-5 Club Brugge Club Brugge
10/11 15:00 Zwevezele Zwevezele 8-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
23/03 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-5 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 10
24/11 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
24/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 2-2 Zwevezele Zwevezele
24/11 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-7 Gent Ladies Gent Ladies
24/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 4-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
24/11 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-4 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
24/11 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 5-4 Loenhout SK Loenhout SK
24/11 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 11
01/12 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
01/12 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
01/12 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 6-2 DVK Egem DVK Egem
01/12 14:30 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 3-1 Club Brugge Club Brugge
01/12 15:00 Zwevezele Zwevezele 6-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
01/12 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 2-5 Zulte Waregem Zulte Waregem
01/12 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 6-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
 Speeldag 12
08/12 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-1 Gent Ladies Gent Ladies
08/12 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-5 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
08/12 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 Loenhout SK Loenhout SK
08/12 15:00 Zwevezele Zwevezele 3-1 DVK Egem DVK Egem
08/12 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
08/12 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-1 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
08/12 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 2-4 Olsa Brakel Olsa Brakel
 Speeldag 13
15/12 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-1 Club Brugge Club Brugge
15/12 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
15/12 14:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 10-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
15/12 14:30 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
15/12 14:30 DVK Egem DVK Egem 4-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
15/12 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 0-9 Zwevezele Zwevezele
15/12 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 14
12/01 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-3 Loenhout SK Loenhout SK
12/01 14:30 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
12/01 14:30 DVK Egem DVK Egem 5-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
12/01 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-2 Club Brugge Club Brugge
12/01 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-5 Zwevezele Zwevezele
12/01 14:30 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
12/01 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 3-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 15
19/01 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-0 DVK Egem DVK Egem
19/01 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-4 Gent Ladies Gent Ladies
19/01 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 2-1 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
19/01 15:00 Zwevezele Zwevezele 2-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
19/01 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-7 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
19/01 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
19/01 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 16
26/01 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 5-0 FF Ruddervoorde Ruddervoorde
02/02 13:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-4 Club Brugge Club Brugge
02/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 6-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
02/02 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-1 Loenhout SK Loenhout SK
02/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 8-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
03/04 20:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 2-5 Zwevezele Zwevezele
17/04 20:30 Olsa Brakel Olsa Brakel 5-0 FF Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 17
09/02 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-2 Gent Ladies Gent Ladies
09/02 14:00 Club Brugge Club Brugge 6-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
09/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
09/02 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 0-5 Olsa Brakel Olsa Brakel
09/02 15:00 Zwevezele Zwevezele 2-1 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
09/02 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
09/02 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-2 DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 18
23/02 14:00 Club Brugge Club Brugge 0-3 Zwevezele Zwevezele
23/02 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
23/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
23/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
23/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 9-0 Loenhout SK Loenhout SK
23/02 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
23/02 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 19
02/03 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-7 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
02/03 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 0-4 DVK Egem DVK Egem
02/03 15:00 Zwevezele Zwevezele 1-0 Gent Ladies Gent Ladies
02/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 3-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
02/03 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
02/03 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-1 Club Brugge Club Brugge
02/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
 Speeldag 20
09/03 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-1 Gent Ladies Gent Ladies
09/03 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
09/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-0 Ruddervoorde Ruddervoorde
09/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-2 Loenhout SK Loenhout SK
09/03 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
09/03 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
09/03 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-4 Zwevezele Zwevezele
 Speeldag 21
16/03 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
16/03 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 4-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
16/03 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 3-2 DVK Egem DVK Egem
16/03 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 1-3 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
16/03 15:00 Zwevezele Zwevezele 2-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
16/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 Club Brugge Club Brugge
16/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 22
10/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 4-3 Gent Ladies Gent Ladies
23/03 14:00 Club Brugge Club Brugge 8-0 Loenhout SK Loenhout SK
23/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-3 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
23/03 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 2-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
23/03 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-4 Zwevezele Zwevezele
23/03 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 4-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
23/03 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 23
06/04 15:00 Zwevezele Zwevezele 3-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
13/04 13:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
13/04 14:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 1-6 Club Brugge Club Brugge
13/04 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-1 DVK Egem DVK Egem
13/04 15:00 Gent Ladies Gent Ladies 7-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
13/04 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
13/04 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 2-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 24
30/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-2 Zwevezele Zwevezele
30/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
30/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-3 Loenhout SK Loenhout SK
20/04 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
20/04 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-6 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
20/04 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
20/04 17:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-6 Gent Ladies Gent Ladies
 Speeldag 25
27/04 13:00 Gent Ladies Gent Ladies 2-2 Club Brugge Club Brugge
27/04 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 5-0 FF Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
27/04 15:00 Ruddervoorde Ruddervoorde 0-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
27/04 15:00 DVK Egem DVK Egem 1-3 Zwevezele Zwevezele
27/04 15:00 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 1-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
27/04 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 8-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
27/04 15:00 Loenhout SK Loenhout SK 1-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 26
04/05 15:00 Club Brugge Club Brugge 7-8 Olsa Brakel Olsa Brakel
04/05 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-5 DVK Egem DVK Egem
04/05 15:00 Zwevezele Zwevezele 11-1 Loenhout SK Loenhout SK
04/05 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-2 Ruddervoorde Ruddervoorde
04/05 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide
04/05 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
04/05 15:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-4 Gent Ladies Gent Ladies
 Stand G P
1. Zwevezele Zwevezele 26 74
2. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 26 64
3. DVK Egem DVK Egem 26 51
4. Gent Ladies Gent Ladies 26 46
5. Zulte Waregem Zulte Waregem 26 45
6. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 26 43
7. Olsa Brakel Olsa Brakel 26 39
8. Club Brugge Club Brugge 26 38
9. Sinaai Girls Sinaai Girls 26 37
10. KSV Sottegem KSV Sottegem 26 35
11. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 26 23
12. Loenhout SK Loenhout SK 26 18
13. Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 26 13
14. Ruddervoorde Ruddervoorde 26 3