Word fan! 10

Champions League 2020/2021 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Finale
 Halve Finales
03/11 14:00 Olimpia UT Cluj-Napoca Olimpia UT Cluj-Napoca ...-... Birkirkara FC Birkirkara FC
03/11 14:00 KF Vllaznia KF Vllaznia ...-... ALG Spor ALG Spor
03/11 14:00 SFK 2000 Sarajevo SFK 2000 Sarajevo ...-... Hapoel Nir Ramat Hasharon Hapoel Nir Ramat Hasharon
03/11 17:00 Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC ...-... Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
04/11 10:00 FC Minsk FC Minsk ...-... Rigas FS Rigas FS
04/11 10:00 Okzhetpes Okzhetpes ...-... Guria Lanchkhuti Guria Lanchkhuti
04/11 13:00 ZNK Pomurje Beltinci ZNK Pomurje Beltinci ...-... Breznica Breznica
04/11 13:00 Zhytlobud-2 Zhytlobud-2 ...-... Alashkert Alashkert
04/11 13:00 NSA Sofia NSA Sofia ...-... ZFK Kamenica Sasa ZFK Kamenica Sasa
04/11 13:30 PAOK Thessaloniki FC PAOK Thessaloniki FC ...-... SL Benfica SL Benfica
04/11 14:00 FK Gintra Universitetas FK Gintra Universitetas ...-... SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
04/11 14:00 Apollon Limassol LFC Apollon Limassol LFC ...-... Swansea Swansea
04/11 15:00 CSKA Moscow CSKA Moscow ...-... Flora Tallinn Flora Tallinn
04/11 16:00 Valur Valur ...-... HJK HJK
04/11 16:00 SKN St. Poelten SKN St. Poelten ...-... Mitrovica Mitrovica
04/11 18:00 Vaalerenga Vaalerenga ...-... KI Klaksvik KI Klaksvik
04/11 18:00 Gornik Leczna Gornik Leczna ...-... Split Split
04/11 19:00 ZFK Spartak Subotica ZFK Spartak Subotica ...-... SS Anenii Noi SS Anenii Noi
04/11 19:30 Anderlecht Anderlecht 8-0 Linfield Linfield
04/11 20:00 Glasgow City Glasgow City ...-... Peamount United FC Peamount United FC
 Finale
18/11 13:00 ZNK Pomurje Beltinci ZNK Pomurje Beltinci ...-... Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC
18/11 13:00 NSA Sofia NSA Sofia ...-... ZFK Spartak Subotica ZFK Spartak Subotica
18/11 15:00 Valur Valur ...-... Glasgow City Glasgow City
18/11 17:30 Gornik Leczna Gornik Leczna ...-... Apollon Limassol LFC Apollon Limassol LFC
18/11 19:30 Anderlecht Anderlecht ...-... SL Benfica SL Benfica
19/11 12:00 FK Gintra Universitetas FK Gintra Universitetas ...-... Vaalerenga Vaalerenga
19/11 13:00 SFK 2000 Sarajevo SFK 2000 Sarajevo ...-... Zhytlobud-2 Zhytlobud-2
19/11 14:00 Olimpia UT Cluj-Napoca Olimpia UT Cluj-Napoca ...-... Guria Lanchkhuti Guria Lanchkhuti
19/11 14:00 KF Vllaznia KF Vllaznia ...-... FC Minsk FC Minsk
19/11 17:00 SKN St. Poelten SKN St. Poelten ...-... CSKA Moscow CSKA Moscow
 1/16 Finales (H)
09/12 11:00 Guria Lanchkhuti Guria Lanchkhuti ...-... FC Rosengaard FC Rosengaard
09/12 12:00 Zhytlobud-2 Zhytlobud-2 ...-... AG2R La Mondiale AG2R La Mondiale
09/12 12:00 FC Minsk FC Minsk ...-... LSK Kvinner LSK Kvinner
09/12 15:00 Juventus Juventus ...-... Lyon (D) Lyon (D)
09/12 15:00 Sparta Prague Sparta Prague ...-... Glasgow City Glasgow City
09/12 15:00 ZFK Spartak Subotica ZFK Spartak Subotica ...-... VfL Wolfsburg (D) VfL Wolfsburg (D)
09/12 16:00 BK Häcken BK Häcken ...-... Manchester City (D) Manchester City (D)
09/12 16:00 SL Benfica SL Benfica ...-... Chelsea Chelsea
09/12 16:00 ZNK Pomurje Beltinci ZNK Pomurje Beltinci ...-... Fortuna Hjoerring Fortuna Hjoerring
09/12 16:30 PSV PSV ...-... Barcelona Barcelona
09/12 17:00 SKN St. Poelten SKN St. Poelten ...-... FC Zuerich Frauen FC Zuerich Frauen
09/12 18:00 Servette Servette ...-... Atlético Madrid Atlético Madrid
10/12 14:00 Fiorentina Fiorentina ...-... Slavia Prague Slavia Prague
10/12 17:00 Gornik Leczna Gornik Leczna ...-... PSG PSG
10/12 18:00 Ajax Ajax ...-... Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen
 1/16 Finales (T)
15/12 19:00 Lyon (D) Lyon (D) ...-... Juventus Juventus
15/12 20:30 Atlético Madrid Atlético Madrid ...-... Servette Servette
16/12 07:00 AG2R La Mondiale AG2R La Mondiale ...-... Zhytlobud-2 Zhytlobud-2
16/12 14:00 Slavia Prague Slavia Prague ...-... Fiorentina Fiorentina
16/12 14:30 PSG PSG ...-... Gornik Leczna Gornik Leczna
16/12 16:00 Manchester City (D) Manchester City (D) ...-... BK Häcken BK Häcken
16/12 17:00 Barcelona Barcelona ...-... PSV PSV
16/12 18:00 Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen ...-... Ajax Ajax
16/12 18:00 FC Rosengaard FC Rosengaard ...-... Guria Lanchkhuti Guria Lanchkhuti
16/12 18:00 VfL Wolfsburg (D) VfL Wolfsburg (D) ...-... ZFK Spartak Subotica ZFK Spartak Subotica
16/12 18:30 LSK Kvinner LSK Kvinner ...-... FC Minsk FC Minsk
16/12 19:00 Fortuna Hjoerring Fortuna Hjoerring ...-... ZNK Pomurje Beltinci ZNK Pomurje Beltinci
16/12 20:00 Chelsea Chelsea ...-... SL Benfica SL Benfica
16/12 20:00 Glasgow City Glasgow City ...-... Sparta Prague Sparta Prague
17/12 20:15 FC Zuerich Frauen FC Zuerich Frauen ...-... SKN St. Poelten SKN St. Poelten
 1/16 Finales
07/02 15:00 Vaalerenga Vaalerenga ...-... Broendby IF Broendby IF
11/02 15:00 Broendby IF Broendby IF ...-... Vaalerenga Vaalerenga
 1/8 Finales (H)
03/03 16:45 Barcelona Barcelona ...-... Fortuna Hjoerring Fortuna Hjoerring
03/03 17:45 Manchester City (D) Manchester City (D) ...-... Fiorentina Fiorentina
03/03 18:00 FC Rosengaard FC Rosengaard ...-... SKN St. Poelten SKN St. Poelten
03/03 18:15 VfL Wolfsburg (D) VfL Wolfsburg (D) ...-... LSK Kvinner LSK Kvinner
03/03 20:00 Chelsea Chelsea 2-0 Atlético Madrid Atlético Madrid
04/03 07:00 AG2R La Mondiale AG2R La Mondiale ...-... Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen
04/03 16:00 Lyon (D) Lyon (D) ...-... Broendby IF Broendby IF
09/03 16:00 PSG PSG ...-... Sparta Prague Sparta Prague
 1/8 Finales (T)
10/03 13:30 Atlético Madrid Atlético Madrid 1-1 Chelsea Chelsea
10/03 13:55 Broendby IF Broendby IF ...-... Lyon (D) Lyon (D)
10/03 14:00 LSK Kvinner LSK Kvinner ...-... VfL Wolfsburg (D) VfL Wolfsburg (D)
10/03 15:55 Fortuna Hjoerring Fortuna Hjoerring ...-... Barcelona Barcelona
10/03 18:15 Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen ...-... AG2R La Mondiale AG2R La Mondiale
10/03 20:30 SKN St. Poelten SKN St. Poelten ...-... FC Rosengaard FC Rosengaard
11/03 14:00 Fiorentina Fiorentina ...-... Manchester City (D) Manchester City (D)
17/03 14:30 Sparta Prague Sparta Prague ...-... PSG PSG
 Vriendschappelijk
24/03 12:30 Barcelona Barcelona 3-0 Manchester City (D) Manchester City (D)
24/03 17:00 Chelsea Chelsea ...-... VfL Wolfsburg (D) VfL Wolfsburg (D)
24/03 18:00 PSG PSG ...-... Lyon (D) Lyon (D)
24/03 19:00 Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen ...-... FC Rosengaard FC Rosengaard
31/03 14:00 VfL Wolfsburg (D) VfL Wolfsburg (D) ...-... Chelsea Chelsea
31/03 17:00 Manchester City (D) Manchester City (D) 2-1 Barcelona Barcelona
01/04 19:00 FC Rosengaard FC Rosengaard ...-... Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen
18/04 14:00 Lyon (D) Lyon (D) ...-... PSG PSG
 Halve Finales (H)
25/04 15:00 PSG PSG ...-... Barcelona Barcelona
25/04 17:00 Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen ...-... Chelsea Chelsea
 Halve Finales (T)
02/05 12:00 Barcelona Barcelona ...-... PSG PSG
02/05 13:30 Chelsea Chelsea ...-... Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen
 Finale
16/05 21:00 Chelsea Chelsea 0-4 Barcelona Barcelona

Download alle wedstrijden van Champions League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.