WK Kwalificatie (Europa)

Word fan van WK Kwalificatie (Europa)!
Facebook
RSS Feed van WK Kwalificatie (Europa) Download kalender van WK Kwalificatie (Europa)

Beoordeel

België   Moldavië
Justien Odeurs -
Tine De Caigny   69'   76' -
Laura Deloose   62' -
Davina Philtjens   35'   76' -
Nicky Van den Abbeele -
Julie Biesmans -
Janice Cayman   2'   26': ASSIST   35': ASSIST   55'   60': PENALTY   70' -
Laura De Neve -
Elke Van Gorp -
Davinia Vanmechelen   38': ASSIST   65' -
Tessa Wullaert   26'   30'   38'   67' -
Aline Zeler   67' -
Lenie Onzia   76' -
Lola Wajnblum   76' -
 
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

84   Doelpunt van Colescnicenco
76   Tine De Caigny
Lenie Onzia
76   Davina Philtjens
Lola Wajnblum
70   Doelpunt van Janice Cayman
69   Doelpunt van Tine De Caigny
67   Tessa Wullaert
Aline Zeler
65   Doelpunt van Davinia Vanmechelen
62   Doelpunt van Laura Deloose
55   Doelpunt van Janice Cayman
60   Penalty voor België!
60   Doelpunt van Janice Cayman
38   Doelpunt van Tessa Wullaert (Davinia Vanmechelen)
35   Doelpunt van Davina Philtjens (Janice Cayman)
30   Doelpunt van Tessa Wullaert
26   Doelpunt van Tessa Wullaert (Janice Cayman)
2   Doelpunt van Janice Cayman
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
14/09 20:00 Faroër Eilanden Faroër Eilanden 0-8 Tsjechië Tsjechië Faroër Eilanden - Tsjechië
15/09 17:00 Albanië Albanië 1-4 Zwitserland Zwitserland Albanië - Zwitserland
15/09 17:55 Noorwegen Noorwegen 4-1 Noord-Ierland Noord-Ierland Noorwegen - Noord-Ierland
15/09 18:00 Polen Polen 4-1 Wit-Rusland Wit-Rusland Polen - Wit-Rusland
15/09 18:00 Oekraïne Oekraïne 1-1 Kroatië Kroatië Oekraïne - Kroatië
15/09 20:30 Italie Italie 5-0 Moldavië Moldavië Italie - Moldavië
16/09 14:00 Duitsland Duitsland 6-0 Slovenië Slovenië Duitsland - Slovenië
17/09 14:00 Kazachstan Kazachstan 0-1 Wales Wales Kazachstan - Wales
18/09 20:15 IJsland IJsland 8-0 Faroër Eilanden Faroër Eilanden IJsland - Faroër Eilanden
19/09 17:00 Roemenië Roemenië 0-1 Italie Italie Roemenië - Italie
19/09 17:00 Wit-Rusland Wit-Rusland 1-0 Albanië Albanië Wit-Rusland - Albanië
19/09 17:55 Noorwegen Noorwegen 6-1 Slovakije Slovakije Noorwegen - Slovakije
19/09 17:58 Tsjechië Tsjechië 0-1 Duitsland Duitsland Tsjechië - Duitsland
19/09 18:00 Hongarije Hongarije 1-6 Denemarken Denemarken Hongarije - Denemarken
19/09 18:00 Kroatië Kroatië 0-2 Zweden Zweden Kroatië - Zweden
19/09 19:00 Zwitserland Zwitserland 2-1 Polen Polen Zwitserland - Polen
19/09 20:00 Servië Servië 0-4 Oostenrijk Oostenrijk Servië - Oostenrijk
19/09 20:00 Engeland Engeland 6-0 Rusland Rusland Engeland - Rusland
19/09 20:15 België België 12-0 Moldavië Moldavië België - Moldavië
19/09 20:30 Noord-Ierland Noord-Ierland 0-2 Ierland Ierland Noord-Ierland - Ierland
Stand Betfirst
  Groep 1 G P
1. Engeland Engeland 8 22
2. Wales Wales 8 17
3. Rusland Rusland 8 13
4. Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina 8 3
5. Kazachstan Kazachstan 8 3
  Groep 2 G P
1. Schotland Schotland 8 21
2. Zwitserland Zwitserland 8 19
3. Polen Polen 8 11
4. Albanië Albanië 8 4
5. Wit-Rusland Wit-Rusland 8 3
  Groep 3 G P
1. Noorwegen Noorwegen 8 21
2. Nederland Nederland 8 19
3. Ierland Ierland 8 13
4. Slovakije Slovakije 8 3
5. Noord-Ierland Noord-Ierland 8 3
  Groep 4 G P
1. Zweden Zweden 7 18
2. Denemarken Denemarken 7 16
3. Oekraïne Oekraïne 8 13
4. Hongarije Hongarije 8 4
5. Kroatië Kroatië 8 3
  Groep 5 G P
1. Duitsland Duitsland 8 21
2. IJsland IJsland 8 17
3. Tsjechië Tsjechië 8 14
4. Slovenië Slovenië 8 6
5. Faroër Eilanden Faroër Eilanden 8 0
  Groep 6 G P
1. Italie Italie 8 21
2. België België 8 19
3. Portugal Portugal 8 11
4. Roemenië Roemenië 8 5
5. Moldavië Moldavië 8 1
  Groep 7 G P
1. Spanje Spanje 8 24
2. Oostenrijk Oostenrijk 8 16
3. Finland Finland 8 10
4. Servië Servië 8 7
5. Israël Israël 8 1
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Western New York Flash Cayman 8
2. Anderlecht De Caigny 4
3. Wullaert 4
4. PSG Vanmechelen 3
5. Italie Girelli 2
6. Anderlecht Van Kerkhoven 1
7. Zwitserland Lehmann 1
8. Zwitserland Reuteler 1
9. Ajax Philtjens 1
10. Anderlecht Deloose 1