Word fan! 3

Seizoen 2019 - 2020 2e Klasse A


 Speeldag 1
24/08 13:30 KAA Gent KAA Gent 3-1 Club Brugge Club Brugge
24/08 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-6 DVK Egem DVK Egem
24/08 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-3 ASC Havinnes ASC Havinnes
24/08 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4-3 Svelta Melsele Svelta Melsele
24/08 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 4-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
24/08 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 5-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
24/08 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 0-1 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 2
31/08 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-0 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
31/08 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-4 KAA Gent KAA Gent
31/08 15:00 Anderlecht Anderlecht 6-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
31/08 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-4 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
31/08 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-1 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
31/08 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 13-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
31/08 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 3
14/09 13:30 KAA Gent KAA Gent 6-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
14/09 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
14/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
14/09 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-7 Anderlecht Anderlecht
14/09 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-2 DVK Egem DVK Egem
14/09 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 5-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
14/09 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 0-5 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 4
21/09 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 4-2 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
21/09 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
21/09 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 9-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
21/09 15:00 Anderlecht Anderlecht 9-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
21/09 15:00 DVK Egem DVK Egem 4-2 KAA Gent KAA Gent
21/09 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 5-3 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
21/09 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-2 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 5
05/10 12:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 0-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
05/10 13:30 KAA Gent KAA Gent 6-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
05/10 14:00 Club Brugge Club Brugge 4-3 DVK Egem DVK Egem
05/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 4-4 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
05/10 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 1-3 Anderlecht Anderlecht
05/10 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
05/10 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 6-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 6
19/10 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
19/10 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 8-1 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
19/10 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
19/10 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 2-7 Club Brugge Club Brugge
19/10 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
19/10 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 3-0 KAA Gent KAA Gent
19/10 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-2 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
 Speeldag 7
02/11 13:30 KAA Gent KAA Gent 1-4 Anderlecht Anderlecht
02/11 14:00 Club Brugge Club Brugge 4-6 Svelta Melsele Svelta Melsele
02/11 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
02/11 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 10-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
02/11 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-2 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
02/11 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-1 DVK Egem DVK Egem
02/11 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 2-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 8
09/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 3-0 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
09/11 14:30 Anderlecht Anderlecht 3-0 Club Brugge Club Brugge
09/11 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 1-4 KSV Sottegem KSV Sottegem
09/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 5-3 KAA Gent KAA Gent
09/11 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
09/11 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-2 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
09/11 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 7-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
 Speeldag 9
16/11 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-4 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
16/11 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-4 Anderlecht Anderlecht
16/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 7-2 ASC Havinnes ASC Havinnes
16/11 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-4 Svelta Melsele Svelta Melsele
16/11 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
16/11 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 3-1 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
04/04 13:30 KAA Gent KAA Gent Uitg SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 10
23/11 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 2-7 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
23/11 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 8-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
23/11 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-4 Club Brugge Club Brugge
23/11 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-5 KAA Gent KAA Gent
23/11 14:30 Anderlecht Anderlecht 2-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
23/11 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-0 DVK Egem DVK Egem
23/11 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 4-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 11
30/11 12:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
30/11 13:30 KAA Gent KAA Gent 3-5 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
30/11 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
30/11 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 2-9 Svelta Melsele Svelta Melsele
30/11 14:30 DVK Egem DVK Egem 3-2 Anderlecht Anderlecht
30/11 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
30/11 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 2-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 12
07/12 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-6 Olsa Brakel Olsa Brakel
07/12 14:30 Anderlecht Anderlecht 9-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
07/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-7 KSV Sottegem KSV Sottegem
07/12 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 2-2 DVK Egem DVK Egem
07/12 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-2 KAA Gent KAA Gent
07/12 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 5-2 Club Brugge Club Brugge
07/12 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 1-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
 Speeldag 13
14/12 13:30 KAA Gent KAA Gent 0-1 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
14/12 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
14/12 14:30 DVK Egem DVK Egem 3-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
14/12 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-7 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
14/12 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-7 Anderlecht Anderlecht
14/12 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
14/12 19:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-6 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
 Speeldag 14
11/01 14:00 Club Brugge Club Brugge 2-2 KAA Gent KAA Gent
11/01 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
11/01 14:30 Anderlecht Anderlecht 3-0 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
11/01 14:30 DVK Egem DVK Egem 2-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
11/01 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 3-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
11/01 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
11/01 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-3 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
 Speeldag 15
18/01 13:30 KAA Gent KAA Gent 1-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
18/01 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 1-4 Anderlecht Anderlecht
18/01 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
18/01 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 6-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
18/01 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-4 KSV Sottegem KSV Sottegem
18/01 17:15 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 1-1 DVK Egem DVK Egem
18/01 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 2-1 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 16
01/02 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-6 Club Brugge Club Brugge
01/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 2-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
01/02 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 2-6 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
01/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0-1 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
01/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 15-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
01/02 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
01/02 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-3 KAA Gent KAA Gent
 Speeldag 17
08/02 13:30 KAA Gent KAA Gent 3-3 DVK Egem DVK Egem
08/02 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
08/02 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 5-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
08/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-1 Anderlecht Anderlecht
08/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-13 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
08/02 17:15 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 2-1 Svelta Melsele Svelta Melsele
08/02 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 3-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
 Speeldag 18
22/02 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-7 KAA Gent KAA Gent
22/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 0-0 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
22/02 15:00 DVK Egem DVK Egem 0-0 Club Brugge Club Brugge
22/02 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 6-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
22/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-1 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
22/02 15:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
22/02 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 5-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 19
29/02 13:30 KAA Gent KAA Gent 2-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
29/02 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-3 DVK Egem DVK Egem
29/02 14:00 Club Brugge Club Brugge 3-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
29/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 5-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
29/02 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-6 Anderlecht Anderlecht
29/02 17:15 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 1-5 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
28/03 18:30 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Uitg KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 20
07/03 15:00 DVK Egem DVK Egem 3-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
07/03 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 9-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
07/03 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 4-4 Olsa Brakel Olsa Brakel
07/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-1 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
07/03 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-1 KAA Gent KAA Gent
07/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-7 Bosdam Beveren Bosdam Beveren
07/03 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-1 Club Brugge Club Brugge
 Speeldag 21
21/03 13:30 KAA Gent KAA Gent Uitg Wuustwezel FC Wuustwezel FC
21/03 14:00 Club Brugge Club Brugge Uitg Anderlecht Anderlecht
21/03 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel Uitg Svelta Melsele Svelta Melsele
21/03 15:00 KSV Sottegem KSV Sottegem Uitg ASC Havinnes ASC Havinnes
21/03 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem Uitg SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
21/03 17:15 Bosdam Beveren Bosdam Beveren Uitg Tertre Hautrage Tertre Hautrage
21/03 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Uitg DVK Egem DVK Egem
 Speeldag 22
16/11 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-9 KAA Gent KAA Gent
28/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage Uitg Zulte Waregem Zulte Waregem
04/04 15:00 Anderlecht Anderlecht Uitg Olsa Brakel Olsa Brakel
04/04 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC Uitg Club Brugge Club Brugge
04/04 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes Uitg DVK Egem DVK Egem
04/04 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele Uitg KSV Sottegem KSV Sottegem
04/04 17:15 Bosdam Beveren Bosdam Beveren Uitg FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
 Speeldag 23
18/04 13:30 KAA Gent KAA Gent Uitg Tertre Hautrage Tertre Hautrage
18/04 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel Uitg Wuustwezel FC Wuustwezel FC
18/04 14:00 Club Brugge Club Brugge Uitg SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
18/04 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem Uitg Bosdam Beveren Bosdam Beveren
18/04 15:00 DVK Egem DVK Egem Uitg Svelta Melsele Svelta Melsele
18/04 17:00 KSV Sottegem KSV Sottegem Uitg Anderlecht Anderlecht
18/04 18:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Uitg ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 24
25/04 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage Uitg Club Brugge Club Brugge
25/04 15:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC Uitg KSV Sottegem KSV Sottegem
25/04 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke Uitg Olsa Brakel Olsa Brakel
25/04 15:00 Anderlecht Anderlecht Uitg DVK Egem DVK Egem
25/04 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele Uitg ASC Havinnes ASC Havinnes
25/04 17:00 Zulte Waregem Zulte Waregem Uitg FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
25/04 17:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren Uitg KAA Gent KAA Gent
 Speeldag 25
02/05 14:00 KSV Sottegem KSV Sottegem Uitg SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
02/05 14:00 ASC Havinnes ASC Havinnes Uitg Anderlecht Anderlecht
02/05 14:00 Olsa Brakel Olsa Brakel Uitg Tertre Hautrage Tertre Hautrage
02/05 14:00 Svelta Melsele Svelta Melsele Uitg FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star
02/05 14:00 KAA Gent KAA Gent Uitg Zulte Waregem Zulte Waregem
02/05 14:00 Club Brugge Club Brugge Uitg Bosdam Beveren Bosdam Beveren
02/05 14:00 DVK Egem DVK Egem Uitg Wuustwezel FC Wuustwezel FC
 Speeldag 26
09/05 14:00 FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star Uitg KAA Gent KAA Gent
09/05 14:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC Uitg ASC Havinnes ASC Havinnes
09/05 14:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage Uitg KSV Sottegem KSV Sottegem
09/05 14:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke Uitg DVK Egem DVK Egem
09/05 14:00 Bosdam Beveren Bosdam Beveren Uitg Olsa Brakel Olsa Brakel
09/05 14:00 Anderlecht Anderlecht Uitg Svelta Melsele Svelta Melsele
09/05 14:00 Zulte Waregem Zulte Waregem Uitg Club Brugge Club Brugge
 Stand G P
1. Anderlecht Anderlecht 20 51
2. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 20 43
3. DVK Egem DVK Egem 20 42
4. Bosdam Beveren Bosdam Beveren 20 38
5. Svelta Melsele Svelta Melsele 20 36
6. FĂ©mina White Star FĂ©mina White Star 19 29
7. KAA Gent KAA Gent 20 29
8. Club Brugge Club Brugge 20 26
9. KSV Sottegem KSV Sottegem 19 25
10. Zulte Waregem Zulte Waregem 20 25
11. Olsa Brakel Olsa Brakel 20 23
12. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 20 16
13. SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 20 6
14. ASC Havinnes ASC Havinnes 20 5