Seizoen 2005 - 2006


 Speeldag 1
20/08 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-4 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
20/08 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
20/08 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
20/08 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-6 Anderlecht Anderlecht
20/08 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
20/08 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 1-3 Standard de Liège Standard de Liège
20/08 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-0 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 2
27/08 14:30 Dames OHL Dames OHL 3-0 Exc. Kaart Exc. Kaart
27/08 15:00 Anderlecht Anderlecht 9-1 Fémina White Star Fémina White Star
27/08 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 12-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
27/08 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 4-3 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
27/08 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 5-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
27/08 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
27/08 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 3
03/09 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
03/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
03/09 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 4-5 Standard de Liège Standard de Liège
03/09 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-3 Dames OHL Dames OHL
03/09 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 1-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
03/09 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 13-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
03/09 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-0 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 4
10/09 13:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
10/09 14:30 Dames OHL Dames OHL 3-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
10/09 15:00 Anderlecht Anderlecht 0-3 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
10/09 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-0 Exc. Kaart Exc. Kaart
10/09 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-5 Fémina White Star Fémina White Star
10/09 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 6-1 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
10/09 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-4 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
 Speeldag 5
17/09 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 1-9 Eva's Tienen Eva's Tienen
17/09 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
17/09 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 8-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
17/09 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 6-0 Exc. Kaart Exc. Kaart
17/09 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-7 Dames OHL Dames OHL
17/09 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-1 Standard de Liège Standard de Liège
17/09 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-7 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 6
07/10 20:00 Anderlecht Anderlecht 4-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
08/10 13:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
08/10 14:30 Dames OHL Dames OHL 0-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
08/10 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 6-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
08/10 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 4-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
08/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-1 Fémina White Star Fémina White Star
08/10 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-0 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
 Speeldag 7
15/10 15:00 Anderlecht Anderlecht 5-1 Sinaai Girls Sinaai Girls
15/10 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-3 Eva's Tienen Eva's Tienen
15/10 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 12-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
15/10 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 2-2 Exc. Kaart Exc. Kaart
15/10 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-3 Dames OHL Dames OHL
15/10 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
15/10 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-0 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 8
22/10 14:30 Dames OHL Dames OHL 4-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
22/10 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-4 Anderlecht Anderlecht
22/10 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-3 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
22/10 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 1-11 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
22/10 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 1-1 Fémina White Star Fémina White Star
22/10 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
22/10 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-8 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
 Speeldag 9
12/11 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-0 Dames OHL Dames OHL
12/11 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-3 Standard de Liège Standard de Liège
12/11 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 3-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
12/11 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
12/11 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 4-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
12/11 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 8-0 Exc. Kaart Exc. Kaart
12/11 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-4 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 10
19/11 14:30 Dames OHL Dames OHL 3-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
19/11 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
19/11 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
19/11 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-5 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
19/11 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 0-6 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
19/11 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 6-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
19/11 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-5 Anderlecht Anderlecht
 Speeldag 11
04/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 0-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
04/03 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-0 Eva's Tienen Eva's Tienen
04/03 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 12-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
04/03 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 2-3 Dames OHL Dames OHL
04/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
04/03 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
04/03 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-4 Exc. Kaart Exc. Kaart
 Speeldag 12
03/12 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-1 Dames OHL Dames OHL
03/12 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 1-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
03/12 14:30 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-3 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
03/12 14:30 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 1-5 Zulte Waregem Zulte Waregem
03/12 14:30 Exc. Kaart Exc. Kaart 0-2 Anderlecht Anderlecht
03/12 14:30 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
03/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-3 Standard de Liège Standard de Liège
 Speeldag 13
10/12 14:30 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 6-1 Fémina White Star Fémina White Star
10/12 14:30 Anderlecht Anderlecht 9-1 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
10/12 14:30 Standard de Liège Standard de Liège 3-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
10/12 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-0 Exc. Kaart Exc. Kaart
10/12 14:30 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-2 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
10/12 14:30 Dames OHL Dames OHL 1-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
10/12 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-6 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
 Speeldag 14
17/12 14:30 Anderlecht Anderlecht 6-1 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
17/12 14:30 Sinaai Girls Sinaai Girls 5-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
17/12 14:30 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-4 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
17/12 14:30 Standard de Liège Standard de Liège 14-2 Exc. Kaart Exc. Kaart
17/12 14:30 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 3-2 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
17/12 14:30 Dames OHL Dames OHL 0-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
17/12 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-4 Fémina White Star Fémina White Star
 Speeldag 15
07/01 14:30 Exc. Kaart Exc. Kaart 1-5 Dames OHL Dames OHL
07/01 14:30 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 1-5 Standard de Liège Standard de Liège
07/01 14:30 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
07/01 14:30 Fémina White Star Fémina White Star 0-3 Anderlecht Anderlecht
07/01 14:30 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 5-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
07/01 14:30 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-3 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
07/01 14:30 Eva's Tienen Eva's Tienen 3-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 16
14/01 14:30 Dames OHL Dames OHL 13-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
14/01 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-0 Exc. Kaart Exc. Kaart
14/01 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 10-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
14/01 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
14/01 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
14/01 15:00 Anderlecht Anderlecht 5-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
14/01 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-5 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
 Speeldag 17
21/01 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 3-2 Dames OHL Dames OHL
21/01 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-3 Standard de Liège Standard de Liège
21/01 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
21/01 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 2-0 Anderlecht Anderlecht
21/01 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 3-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
21/01 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 1-4 Eva's Tienen Eva's Tienen
21/01 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 1-9 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
 Speeldag 18
28/01 14:30 Dames OHL Dames OHL 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
28/01 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 3-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
28/01 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 0-1 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
28/01 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 16-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
28/01 15:00 Anderlecht Anderlecht 6-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
28/01 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-5 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
28/01 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 19
04/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 1-1 Anderlecht Anderlecht
04/02 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-7 Exc. Kaart Exc. Kaart
04/02 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 3-1 Standard de Liège Standard de Liège
04/02 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 2-0 Dames OHL Dames OHL
04/02 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 1-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
04/02 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
04/02 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-4 Sinaai Girls Sinaai Girls
 Speeldag 20
11/02 14:30 Dames OHL Dames OHL 0-2 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
11/02 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-15 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
11/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-1 Fémina White Star Fémina White Star
11/02 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 3-2 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
11/02 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 0-2 Anderlecht Anderlecht
11/02 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 7-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
11/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 21
18/02 15:00 Anderlecht Anderlecht 5-1 Standard de Liège Standard de Liège
18/02 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 8-2 Sinaai Girls Sinaai Girls
18/02 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 9-1 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
18/02 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 4-2 Exc. Kaart Exc. Kaart
18/02 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 0-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
18/02 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 3-0 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
18/02 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-2 Dames OHL Dames OHL
 Speeldag 22
25/02 14:30 Dames OHL Dames OHL 1-2 Anderlecht Anderlecht
25/02 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 2-3 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
25/02 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 1-3 Sinaai Girls Sinaai Girls
25/02 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 0-8 Fémina White Star Fémina White Star
25/02 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 0-0 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
25/02 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 2-4 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
25/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 23
11/03 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 13-0 Exc. Kaart Exc. Kaart
11/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 1-2 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
11/03 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-1 Dames OHL Dames OHL
11/03 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 0-4 Standard de Liège Standard de Liège
11/03 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 7-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
11/03 15:00 Anderlecht Anderlecht 1-1 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
11/03 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-1 Eva's Tienen Eva's Tienen
 Speeldag 24
18/03 14:30 Dames OHL Dames OHL 0-1 Standard de Liège Standard de Liège
18/03 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-0 Sinaai Girls Sinaai Girls
18/03 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-0 Anderlecht Anderlecht
18/03 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 3-5 Zulte Waregem Zulte Waregem
18/03 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 2-3 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
18/03 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 2-13 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
18/03 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 2-0 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
 Speeldag 25
01/04 14:30 Dames OHL Dames OHL 1-4 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke
01/04 15:00 Anderlecht Anderlecht 2-1 Exc. Kaart Exc. Kaart
01/04 15:00 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen 1-1 Fémina White Star Fémina White Star
01/04 15:00 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal 6-0 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst
01/04 15:00 Sinaai Girls Sinaai Girls 1-2 Eva's Tienen Eva's Tienen
01/04 15:00 Standard de Liège Standard de Liège 4-2 Lentezon Beerse Lentezon Beerse
01/04 15:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-0 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende
 Speeldag 26
08/04 15:00 Eva's Tienen Eva's Tienen 1-1 Standard de Liège Standard de Liège
08/04 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 1-5 Sinaai Girls Sinaai Girls
08/04 15:00 Opex Girls Oostende Opex Girls Oostende 1-7 Anderlecht Anderlecht
08/04 15:00 Dames Eendracht Aalst Dames Eendracht Aalst 5-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
08/04 15:00 Fémina White Star Fémina White Star 0-4 Ladies Rapide Wezemaal Ladies Rapide Wezemaal
08/04 15:00 SW Ladies Harelbeke SW Ladies Harelbeke 2-1 Lierse SK Vrouwen Lierse SK Vrouwen
08/04 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 2-5 Dames OHL Dames OHL