1e Klasse

Word fan van 1e Klasse!
Facebook
RSS Feed van 1e Klasse Download kalender van 1e Klasse

Eendracht Aalst - Sterrebeek ()

Kies jouw voorkeur
Eendracht Aalst
Neutraal
Sterrebeek
50%50%
Onbekend

Aalst start met ambities in eerste nationale

door Redactie
Datum
0 reacties
Aalst start met ambities in eerste nationale
Foto: © Photonews

Eendracht Aalst start dit seizoen aan het nieuwe seizoen in eerste nationale met de nodige ambities. De voorbereiding is al een tijdje bezig, de doelen zijn gestipuleerd.

De fusieploeg SCEA Ladies start met veel vertrouwen het seizoen 2017-2018. "Met trainers Dirk Decoen, Daniël De Winter, Gunter Arijs, Walter Bracke en keepertrainer Damien D’Hollander hebben we een technische staf samengesteld die heel veel kwaliteit en ervaring verzamelt en die de drie Ladies-teams ongetwijfeld naar successen zal leiden", klinkt het bij de Aalstenaars.

De doelen zijn dan ook duidelijk: met alle ploegen meespelen aan de top van het klassement in de diverse reeksen. Om die doelstellingen te halen werden ook flink wat speelsters binnengehaald naast de speelsters die al beschikbaar waren.

Tiana Andries (RSC Anderlecht), Daisy Baudewijns (KVE Drongen), Ansje Bogaerts (OHL), Xynthia De Jonge (Dames Ternat), Morgane Depature (RSC Anderlecht), Rachel Depature (RSC Anderlecht), Noa Galle (AA Gent), Riet Maes (Dames Ternat), Charline Panis (SK Leeuw), Fien Van der Putten (Dames Ternat), Anke Van Hooren (RSC Anderlecht), Elize Van Impe (SK Vlierzele), Luna Van Heck (Jonge Lede) en Falke Ghijsels (nieuw) kwamen de rangen versterken.

Reacties 0 reacties

Heeft u zelf nieuws of wil u uw club in de belangstelling brengen? Contacteer ons via vrouwen@sport-planet.eu.

AddToAny
Nieuwsbrief
Dagelijkse nieuwsbrief ontvangen?
Wanneer wil je onze nieuwsbrief ontvangen? *
Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Kalender / Voetbaluitslagen
29/07 17:00 ASE Chastre ASE Chastre 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem ASE Chastre - Zulte Waregem
29/07 19:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 5-0 Miecroob Veltem Miecroob Veltem Eendracht Aalst - Miecroob Veltem
29/07 20:00 Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem 1-3 Svelta Melsele Svelta Melsele Wolvertem Merchtem - Svelta Melsele
30/07 20:00 Loenhout SK Loenhout SK 1-8 Moldavo Moldavo Loenhout SK - Moldavo
31/07 20:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 5-2 KV Mechelen KV Mechelen Eendracht Aalst - KV Mechelen
02/08 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide Zulte Waregem - Maria-Ter-Heide
02/08 20:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 16-0 Vosselaar Vosselaar Svelta Melsele - Vosselaar
05/08 20:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 13-0 Heist Heist Svelta Melsele - Heist
05/08 20:00 Famkes Merkem Famkes Merkem 0-2 KV Mechelen KV Mechelen Famkes Merkem - KV Mechelen
09/08 19:00 VV Bavel VV Bavel 1-2 Svelta Melsele Svelta Melsele VV Bavel - Svelta Melsele
10/08 19:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-1 Sterrebeek Sterrebeek Eendracht Aalst - Sterrebeek
10/08 20:00 KV Mechelen KV Mechelen 2-1 Wuustwezel FC Wuustwezel FC KV Mechelen - Wuustwezel FC
12/08 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-1 Sterrebeek Sterrebeek Zulte Waregem - Sterrebeek
12/08 20:00 Gent Ladies B Gent Ladies B 8-2 KV Mechelen KV Mechelen Gent Ladies B - KV Mechelen
12/08 20:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 2-1 Barendrecht Barendrecht Svelta Melsele - Barendrecht
13/08 19:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0-1 Club Brugge Club Brugge Wuustwezel FC - Club Brugge
15/08 15:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 4-2 Famkes Merkem Famkes Merkem Zulte Waregem - Famkes Merkem
15/08 19:00 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 2-5 KRC Genk Ladies B KRC Genk Ladies B Esperanza Neerpelt - KRC Genk Ladies B
16/08 19:30 Massenhoven Massenhoven 1-0 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide Massenhoven - Maria-Ter-Heide
17/08 19:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst - Dames OHL B Dames OHL B Eendracht Aalst - Dames OHL B
17/08 20:00 SV Venray SV Venray 1-2 Moldavo Moldavo SV Venray - Moldavo
19/08 15:00 SC 't Zand SC 't Zand - Svelta Melsele Svelta Melsele SC 't Zand - Svelta Melsele
23/08 19:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC - Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide Wuustwezel FC - Maria-Ter-Heide
Stand
  Ploeg G P
1. Gent II Gent II 0 0
2. Fémina White Star Fémina White Star 0 0
3. Kontich FC Kontich FC 0 0
4. SG-Tertre-Hautrage SG-Tertre-Hautrage 0 0
5. Massenhoven Massenhoven 0 0
6. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 0 0
7. Famkes Merkem Famkes Merkem 0 0
8. Tertre Hautrage B Tertre Hautrage B 0 0
9. Standard Liège II Standard Liège II 0 0
10. Zulte Waregem Zulte Waregem 0 0
Topschutters

Geen doelpunten